MISTRZOSTWA UKRAINY JUNIORÓW U20 !
Data: 14-04-2018 o godz. 06:19:45
Temat: Z Ukrainy


W dn. 28-31.03.br w Beregovyu (UKR) odbyły się „Mistrzostwa Ukrainy Juniorek i Juniorów do lat 20”, w których wystąpiło ogółem 85 kobiet i 119 mężczyzn. Podczas zawodów najlepsze wyniki uzyskali: Kamila KONOTOP (01, Kharkiv; 55,40) – 180 (83+97) – 256,5 pkt., Mariya GANGUR (00, Kharkiv; 55,90) – 181 (83+98) – 256,3 pkt. i Mariya TIMOSHCHUK (99, Rivne; 59,45) – 180 (83+97) – 244,6 pkt. oraz Andriy BOZHUK (00, Khmelnitskiy; 88,80) – 336 (155+181) – 391,0 pkt., Evgeniy YANTSEVICH (00, Kharkiv; 89,70) – 335 (154+181) – 388,1 pkt. i Vitaliy MITROFANOV (98, Druzhkivka; 76,05) – 296 (130+166) – 372,0 pkt.  > WYNIKI   


Poniżej, najlepsze wyniki mistrzostw:

JUNIORKI

48 kg (7; 28.03):
137 (63+74) – Svitlana SAMULYAK (03, Kharkiv; 47,55)

53 kg (15; 28.03):
159 (73+86) – Marina ALEKSANDROVA (99, Bakhmut; 51,95) – 237,2 pkt.
153 (68+85) – Alina ZAKHARCHENKO (02, Kharkiv; 51,55)

58 kg (21; 28.03):
181 (83+98) – Mariya GANGUR (00, Kharkiv; 55,90) – 256,3 pkt.
180 (83+97) – Kamila KONOTOP (01, Kharkiv; 55,40) – 256,5 pkt.
172 (77+95) – Olga PIKASH (02, Kropivnitsk; 55,40) – 245,1 pkt.
153 (73+80) – Lyubov DOZOROVA (98, Kharkiv; 57,55)

63 kg (14; 28.03):
180 (83+97) – Mariya TIMOSHCHUK (99, Rivne; 59,45) – 244,6 pkt.
158 (74+84) – Katerina ILKHANOVA (00, Chornobaivka; 62,40)

69 kg (9; 28.03):
182 (86+96) – Ekaterina ABIBOK (99, Kharkiv; 68,75)
153 (68+85) – Anastasiya STEPANYUK (03, Lutsk; 67,45)

75 kg (10; 29.03):
188 (84+104) – Elvira BOROZNA (02; Kharkiv; 70,8)
165 – 2 zawodniczki

90 kg (6; 29.03):
215 (100+115) – Anastasiya SHISHANOVA (98, Bilovodsk; 85,75) – 241,4 pkt.
159 (70+89) – Kristina BORODINA (99, Vugledar; 75,8)

+90 kg (3; 29.03):
191 (85+106) – Anastasiya VLASENKO (01, Kharkiv; 93,95)
152 (66+86) – Diana BILIK (01, Druzhkivka; 104,45)


JUNIORZY

56 kg (13; 29.03):
238 (107+131) – Pavlo ZALIPSKIY (98, Kharkiv; 55,95) – 364,7 pkt.
205 (92+113) – Dmitro OMELYANETS (00, Lutsk; 55,70)

62 kg (18; 29.03):
259 (118+141) – Dmitro SUKHOTSKIY (99, Pavlograd; 61,80) – 369,7 pkt.
236 (106+130) – Denis GERAK (99, Kriviy Rig; 62,00)

69 kg (22; 29/30.03):
270 (130+140) – Vitaliy SERGEEV (98, Kreminna; 69,00)
262 (117+145) – Anton MARUSHCHAK (00, Kharkiv; 68,85)

77 kg (19; 30.03):
296 (130+166) – Vitaliy MITROFANOV (98, Druzhkivka; 76,05) – 372,0 pkt.
279 (124+155) – Maksim MOSKVIN (02, Kharkiv; 77,00)
270 – 2 zawodników

85 kg (17; 30.03):
307 (136+171) – Mikola RYASHCHENKO (99, Skadovsk; 82,50) – 369,8 pkt.
293 (131+162) – Oleksandr GLADISH (98, Bakhmut; 83,40)
292 (131+161) – Oleksandr MENKACH (99, Kharkiv; 84,70)
280  - 2 zawodników

94 kg (13; 30.03):
336 (155+181) – Andriy BOZHUK (00, Khmelnitskiy; 88,80) – 391,0 pkt.
335 (154+181) – Evgeniy YANTSEVICH (00, Kharkiv; 89,70) – 388,1 pkt.
299 (135+164) – Danilo MOCHERNYUK (99, Lviv; 93,60)

105 kg (9; 31.03):
308 (133+175) – Ivan BAGNYUK (98, Kriviy Rig; 99,90)

+105 kg (8; 31.03):
306 (133+173) – Timur GASIMOV (98, Kiev; 110,0)

Pełne wyniki zawodów w j. ukraińskim (pdf)







Artykuł jest z www.polska-sztanga.pl
http://www.polska-sztanga.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.polska-sztanga.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=21307