PUCHAR ROSJI W PODNOSZENIU CIĘŻARÓW !
Data: 31-03-2018 o godz. 20:58:56
Temat: Z Rosji


W dn. 23-28.03.br w Sochi (RUS) rozegrano „Puchar Rosji”, w podnoszeniu ciężarów, w którym wyst±piło ogółem 54 kobiety i 98 mężczyzn. Podczas zawodów najlepsze wyniki uzyskali: Tatyana KASHIRINA (91, Noginsk; 108,0) – 318 (145+173) – 331,7 pkt., Anastasiya ROMANOVA (91, Krasnodar; 71,20) – 236 (113+123) – 288,6 pkt., Tima TUREVA (92, Khimki; 62,75) – 219 (96+123) – 287,7 pkt., Kristina SOBOL (91, Salsk; 51,82) – 191 (91+100) – 285,5 pkt., Tatyana ALEEVA (91, Kemerovo; 62,70) – 215 (95+120) – 282,6 pkt. i Svetlana YERSHOVA (94, Voronezh; 52,46) – 188 (85+103) – 278,5 pkt. w¶ród pań oraz Viktor GETS (94, Belorechensk; 84,50) – 353 (158+195) – 420,3 pkt., Sergey PETROV (94, Novokuznetsk; 75,25) – 330 (152+178) – 417,1 pkt., Egor KLIMONOV (92, Nizhnyj Tagil; 94,00) – 366 (165+201) – 415,7 pkt., Antoniy SAVCHUK (95, Krasnodar; 137,60) – 406 (179+227) – 413,9 pkt., David BIBL (89, Sochi; 93,90) – 364 (165+199) – 413,6 pkt. i Chingiz MOGUSHKOV (86, Groznyj; 190,00) – 412 (185+227) – 412,0 pkt. w¶ród panów > WYNIKI 


Poniżej, najlepsze wyniki zawodów:

KOBIETY

48 kg (23.03; 7 zawodniczek):
167 (73+94) – Olga GOLOVANOVA (92, Moskva; 47,96) – 264,9 pkt.
166 (72+94) – Nadezhda PANOVA (90, Chita; 47,82)
146 (66+80) – Svetlana GADZHIEVA (89, Arsenev; 47,98)
131 (57+74) – Elizaveta ALEKSEEVA (99, Sochi; 47,18)

53 kg (24.03; 10):
191 (91+100) – Kristina SOBOL (91, Salsk; 51,82) – 285,5 pkt.
188 (85+103) – Svetlana YERSHOVA (94, Voronezh; 52,46) – 278,5 pkt.
166 (76+90) – Ekaterina LAPTEVA (89, Ulyanovsk; 52,54)
163 (77+86) – Elena STARODUBTSEVA (94, Nartkala; 52,78)
159 (73+86) – Anna USOVA (98, Nartkala; 52,86)

58 kg (24.03; 5):
187 (83+104) – Anastasiya IVANOVA (90, Nizhnekamsk; 57,96)
176 (78+98) – Elena LYABINA (77, Moskva; 57,90)
171 (73+98) – Valeriya KSYANOVA (85, Moskva; 57,24)

63 kg (25.03; 10):
219 (96+123) – Tima TUREVA (92, Khimki; 62,75) – 287,7 pkt.
215 (95+120) – Tatyana ALEEVA (91, Kemerovo; 62,70) – 282,6 pkt.
206 (90+116) – Nadezhda LOMOVA (91, Velikiy Novgorod; 62,80) – 270,5 pkt.
179 (82+97) – Inna ANANEVA (95, Moskva; 62,65)

69 kg (25.03; 8):
216 (93+123) – Ani SARGSYAN (95, Novomyshastovskaya; 68,35) – 270,0 pkt.
209 (94+115) – Alla KAYTUKOVA (93, Khimki; 67,45)
200 (94+106) – Aleksandra KOZLOVA (97, Cheboksary; 64,00)
186 (78+108) – Veronika PROKOPOVA (94, Kursk; 68,70)
175 (78+97) – Karina MASLOVA (92, Bryansk; 67,95)

75 kg (26.03; 5):
236 (113+123) – Anastasiya ROMANOVA (91, Krasnodar; 71,20) – 288,6 pkt.
217 (94+123) – Ekaterina KATINA (91, Dzierzhinsk; 74,70)
210 (94+116) – Ekaterina MAKAROVA (92, Omsk; 72,05)
203 (93+110) – Kseniya ALEKSEEVA (95, Moskva; 73,90)
187 (85+102) – Elena BOBRINEVA (93, Kursk; 72,85)

90 kg (26.03; 6):
245 (110+135) – Diana MSTEVA (94, Vladikavkaz; 89,95) – 270,1 pkt.
225 (100+125) – Svetlana TROFIMOVA (81, Kanevskaya; 79,05)
216 (97+119) – Anastasiya NEMTSEVA (97, Novocherkask; 84,25)
215 (99+116) – Anastasiya BEZLYUDNAYA (94, Symferopol; 83,15)
186 (83+103) – Yuliya IVANOVA (94, Zima; 79,75)

+90 kg (27.03; 3):
318 (145+173) – Tatyana KASHIRINA (91, Noginsk; 108,0) – 331,7 pkt.
203 (88+115) – Elena KACHAEVA (88, Sochi; 90,5)
194 (89+105) – Margarita PRIKHODKO (99, Moskva; 103,45)


MĘŻCZY¬NI

56 kg (23.03; 8):
236 (106+130) – Oleg MUSOKHRANOV (95, Gurevsk; 55,98)
225 (94+131) – Vanik MKRTUMYAN (93, Georgievsk; 56,00)
218 (98+120) – Gennadiy ZYKOV (89, Ulyanovsk; 54,55)
205 (95+1100 – Khazretbiy KHISHTOV (98, Maykop; 55,56)

62 kg (23.03; 12):
271 (121+150) – Pavel SUKHANOV (88, Khimki; 62,00)
268 (123+145) – Feliks KHALIBEKOV (90, Moskva; 61,95)
252 (110+142) – Kirill OSTEEV (99, Dzierzhinsk; 61,85)
251 (110+141) – Aleksandr MYSHOV (94, Cheboksary; 61,95)
246 (111+135) – Rais GAYNUTDINOV (91, Sosonovka; 61,95)
244 (115+129) – Sergey DOROFEEV (98, Vladimir; 61,65)

69 kg (24.03; 12):
293 (127+166) – Aleksandr KUVARIN (91, Dzierzhinsk; 68,75)
292 (133+159) – Maksim KONOPLEV (95, Maslyanino; 68,85)
282 (128+154) – Timur ORLIKOV (93, Rostov na Donu; 69,00)
270 (125+145) – Said AZIMOV (97, Simferopol; 69,00)

77 kg (25.03; 14):
330 (152+178) – Sergey PETROV (94, Novokuznetsk; 75,25) – 417,1 pkt.
320 (146+174) – Vyacheslav YARKIN (97, Sochi; 75,25) – 404,5 pkt.
310 (145+165) – Dmitriy STRIGA (88, kemerovo; 76,90)
301 (138+163) – Aleksandr EGOROV (94, Tomsk; 75,40)
299 (133+166) – Mikhail GOBEEV (84, Sankt Petrsburg; 76,95)
294 – 2 zawodników

85 kg (26.03; 14):
353 (158+195) – Viktor GETS (94, Belorechensk; 84,50) – 420,3 pkt.
347 (152+195) – Aleksey YOFKIN (86, Saransk; 85,00) – 412,0 pkt.
346 (155+191) – Artyom OKULOV (94, Chusovoy; 84,85) – 411,1 pkt.
338 (150+188) – Roman CHEPIK (95, Moskva; 84,05) – 403,5 pkt.
335 (145+190) – Razmik UNANYAN (94, Armavir; 83,35) – 401,5 pkt.
330 (149+181) – Fail ZAKIROV (97, Dimitrovgrad; 83,95)
326 (143+183) – Dmitriy PETROV (87, Vladikavkaz; 84,95)
310 (140+170) – Vladimir SIDOROV (92, Sankt Petersburg; 84,90)
307 (137+170) – Denis MASLOV (84, Bryansk; 84,90)
305 (135+170) – Sergey TYO (90, Kursk; 84,50)

94 kg (27.03; 12)
366 (165+201) – Egor KLIMONOV (92, Nizhnyj Tagil; 94,00) – 415,7 pkt.
364 (165+199) – David BIBL (89, Sochi; 93,90) – 413,6 pkt.
355 (160+195) – Eduard CHUYKOV (96, Moskva; 92,00) – 406,8 pkt.
345 (159+186) – Albert IZMAYLOV (88, Ulyanovsk; 93,70)
341 (155+186) – Dmitriy MOLODTSOV (90, Kursk; 93,80)
339 (154+185) – Artem YARYSHEV (84, Sankt Petersburg; 93,35)
335 (155+180) – Dmitriy KORCHEVSKIY (90, Komsomolsk na Amure; 94,00)
333 (150+183) – Andrey ZAVADA (93, Simferopol; 92,30)

105 kg (27.03; 14):
375 (170+205) – Rodion BOCHKOV (93, Maykop; 105,00) – 408,8 pkt.
374 (170+204) – Martin SABANCHIEV (89, Tyrnyauz; 104,15) – 408,8 pkt.
370 (165+205) – Maksim MATVEEV (86, Khabarovsk; 104,75) – 403,6 pkt.
363 (163+200) – Fyodor PETROV (95, Velikiy Novgorod; 103,90)
359 (164+195) – Aleksandr KIBANOV (96, Shadrinsk; 97,95) – 401,2 pkt.
345 (150+195) – Linar MUKHAMETOV (94, Dimitrovgrad; 104,85)
344 (159+185) – Vladimir KALGANOV  (93, Priozersk; 101,20)
340 (155+185) – Semen MALTSEV (94, Kemerovo; 103,50)

+105 kg (28.03; 12):
412 (185+227) – Chingiz MOGUSHKOV (86, Groznyj; 190,00) – 412,0 pkt.
406 (179+227) – Antoniy SAVCHUK (95, Krasnodar; 137,60) – 413,9 pkt.
375 (175+200) – Aleksey KOSTERIN (91, Yaroslavl; 112,60) – 399,9 pkt.
368 (167+201) – Artur SKOROBOGATKO (92, Kursk; 116,55)
357 (157+200) – Denis MOLODTSOV (86, Perm; 136,40)
341 (150+191) – Sergey KOVBEL (93, Urengoy; 112,75)

Pełne wyniki zawodów (pdf)

MD







Artykuł jest z www.polska-sztanga.pl
http://www.polska-sztanga.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.polska-sztanga.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=21292