TURNIEJ PAMIĘCI OBROŃCÓW TWIERDZY BRZESKIEJ !
Data: 08-01-2018 o godz. 18:17:03
Temat: Z Białorusi


Okres świąteczno-noworoczny mamy już za sobą, a zatem czym prędzej nadrabiamy wynikowe zaległości… W dn. 22-25.11.br w Brześciu (BLR) odbył się „Międzynarodowy Turniej Podnoszenia Ciężarów Pamięci Obrońców Twierdzy Brzeskiej”, w którym wystąpiły ogółem 72 kobiety i 94 mężczyzn z Białorusi, Łotwy, Rosji i Ukrainy. Podczas zawodów najlepsze wyniki uzyskali: Anastasiya MIKHALENKO (95, Vitebsk; 66,55) – 208 (93+115) – 263,7 pkt., Darya POCHOBUT (94, Vitebsk; 62,3) – 195 (90+105) – 257,3 pkt. i Ulyana MAKHNACH (00, Khoyniki; 74,45) – 211 (93+116) – 252,3 pkt. wśród pań oraz Pyotr ASAYONOK (93, Brest; 83,9) – 375 (175+200) – 448,0 pkt., Maksim MUDREVSKIY (94, Bobruysk; 84,7) – 350 (158+192) – 416,3 pkt., Evgeniy TIKHONTSOV (97, Gomel; 94,6) – 365 (165+200) – 413,5 pkt., Eduard ZEZYULIN (98, Novopolotsk; 135,0) – 401 (185+216) – 410,1 pkt. i Nikolay CHERNYAK (86, Bobruysk; 80,15) – 335 (155+180) – 409,4 pkt. wśród panów > WYNIKI  


Poniżej, najlepsze wyniki zawodów:

KOBIETY

48 kg (9 zawodniczek):
142 (65+77) – Irina BURAK (99, Korelichi; 48,0)

53 kg (12):
139 (63+76) – Anastasiya MIRONOVA (98, Vitebsk; 53,0)

58 kg (11):
175 (77+98) – Lyudmila PANKOVA (97, Brest; 56,5)

63 kg (9):
195 (90+105) – Darya POCHOBUT (94, Vitebsk; 62,3) – 257,3 pkt.
180 (80+100) – Mariya GAPEEVA (00, Vitebsk; 62,9)

69 kg (10):
208 (93+115) – Anastasiya MIKHALENKO (95, Vitebsk; 66,55) – 263,7 pkt.
184 (84+100) – Margarita LESHCHENKO (00, Mozyr; 66,9)
170 (78+92) – Ekaterina KYLCHIK (98, Chisiniau/MDA; 67,05)
170 (75+95) – Ekaterina ANDREYKOVETS (01, Mozyr; 68,95)

75 kg (7):
211 (93+116) – Ulyana MAKHNACH (00, Khoyniki; 74,45) – 252,3 pkt.
175 (80+95) – Diana SAVCHENKO (02, Novopolotsk; 74,5)

90 kg (7):
192 (80+112) – Olga GENERALOVA (95, Vitebsk; 78,05)

+90 kg (7):
190 (85+105) – Inna ZAKHARCHUK (00, Brest; 90,1)
187 (82+105) – Aleksandra OLEYNIK (01, Lutsk/UKR; 97,2)
180 (80+100) – Elena KYLCHIK (96, Chisiniau/MDA; 100,2)
175 (80+95) – Vera KIRITSA (00, Chisiniau/MDA; 93,65)


MĘŻCZYŹNI

56 kg (8):
215 (95+120) – Vladislav GORBATSKIY (99, Brest; 55,95)

62 kg (11):
248 (108+140) – Artyom DANILCHIK (00, Mogilyov; 62,0)

69 kg (15):
296 (141+155) – Ilya ZHERNOVSKIY (00, Vitebsk; 69,0) – 393,5 pkt.
285 (130+155) – Gennadiy LAPTEV (98, Novopolotsk; 67,65)

77 kg (18):
311 (135+176) – Artyom SHAGOV (95, Kostyukovka; 77,0)
310 (140+170) – Ivan KLIM (94, Lida; 76,55)
300 (140+160) – Vadim LIKHORAD (93, Lida; 76,05)

85 kg (15):
375 (175+200) – Pyotr ASAYONOK (93, Brest; 83,9) – 448,0 pkt.
350 (158+192) – Maksim MUDREVSKIY (94, Bobruysk; 84,7) – 416,3 pkt.
335 (155+180) – Nikolay CHERNYAK (86, Bobruysk; 80,15) – 409,4 pkt.
307 (139+168) – Andrey TETYORKIN (98, Vitebsk; 84,65)
305 – 3 zawodników

94 kg (8):
345 (155+190) – Aleksandr BERSANOV (92, Vitebsk; 91,9)

105 kg (9):
365 (165+200) – Evgeniy TIKHONTSOV (97, Gomel; 94,6) – 413,5 pkt.
361 (161+200) – Nikolay ZHIGALOV (97, Minsk; 105,0)
340 (155+185) – Dmitriy BUYNICH (96, Brest; 104,7)

+105 kg (10):
401 (185+216) – Eduard ZEZYULIN (98, Novopolotsk; 135,0) – 410,1 pkt.
360 (160+200) – Ilya LEBEDEV (97, Vitebsk; 132,9)
345 (150+195) – Kirill ABRAMOVICH (00, Minsk; 132,0)

Pełny protokół zawodów w j. rosyjskim (pdf)

MD







Artykuł jest z www.polska-sztanga.pl
http://www.polska-sztanga.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.polska-sztanga.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=21199