www.polska-sztanga.pl - I DZIEŃ MISTRZOSTW ZRZESZENIA LZS DO 18 LAT W CIECHANOWIE
   Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl                           Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU
 STRONA GŁÓWNA
 SYLWETKI
 GALERIA ZDJĘĆ
 WYNIKI
 REKORDY
 RANKINGI
 INNE
 KSIĘGA GOŚCI
 ARCHIWUM
 TEMATY
 TOP 10
 DO POBRANIA
 LINKI
 ZGŁOŚ PROBLEM

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

    
*************************










 
*************************
  

  

LIDERZY
LIDERZY KRAJOWYCH TABEL
31.12.2014r

KOBIETY
44: 127 - S.Oleśkiewicz (Omega K.)
48: 177 - M.Karpiń„ska (Znicz B.)
53: 175 - M.Karpiń„ska (Znicz B.)
58: 205 - J.Łochowska (UKS Z.G.)
63: 197 - K.Ostapska (Tytan O.)
69: 222 - P.Piechowiak (Budowlani N.T.)
75: 230 - E.Mizdal (Unia H.)
+75: 233 - S.Bagiń„ska (Śląsk W.)

MĘŻCZYŹNI
45: 147 - M.Dach (Promień O.)
50: 179 - K.Oleśkiewicz (Dobryszyce)
56: 235 - D.Kozłowski (Zawisza B.)
62: 250 - P.Brylak (UOLKA O.M.)
69: 292 - D.Bajer (AKS Myślibórz)
77: 311 - D.Sikorski (Mazovia C.)
85: 346 - K.Zwarycz (Górnik P.)
94: 392 - A.Zieliński (Tarpan M.)
105: 405 - B.Bonk (Budowlani O.)
+105: 422 - M.Dołęga (Zawisza B.)

ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: ant98
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 867

Na stronie:
Gości: 214
Użytkowników: 0
Razem: 214

AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


OSTATNIE KOMENTARZE
· 1 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 2 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 3 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 4 ADRIAN ZIELIŃSKI ZDYSKWALIFIKOWANY NA CZTERY LATA !!!
· 5 KOLEGA ROBINSONA
· 6 MALI LUDZIE, MAŁO ZNACZĄ, A KRZYCZĄ JAK OLBRZYMY!
· 7 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 8 SERIAL" PRZYJACIELE" CZYLI BIZNESMEN W KRADZIONYCH GACIACH....
· 9 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 10 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!

Z Kraju: I DZIEŃ MISTRZOSTW ZRZESZENIA LZS DO 18 LAT W CIECHANOWIE
Wysłano dnia 27-05-2006 o godz. 16:31:50 przez RG

Z Kraju
Wczoraj w Ciechanowie rozpoczęły się Mistrzostwa Zrzeszenia LZS i Szkół do 18 lat. Ze względu na to, iż w marcu odwołane zostały Mistrzostwa Zrzeszenia LZS do 17 lat zawody w Ciechanowie rozgrywane są w dwóch grupach wiekowych: do 17 i 18 lat. W imprezie bierze udział rekordowa liczba uczestników: 75 zawodniczek i 126 zawodników   PEŁNE WYNIKI I DNIA ZAWODÓW!



Rywalizacja podczas Mistrzostw Zrzeszenia LZS w Ciechanowie toczy się w 2 grupach wiekowych, stąd też zawodniczki i zawodnicy 17- letni i młodsi walczą o medale jednocześnie w grupie wiekowej do 18 i do 17 lat, natomiast 18-latkowie tylko w grupie do 18 lat.



Poniżej wyniki w zakończonych już kategoriach wagowych:

KOBIETY:

kat. 44 kg *:
82 (34+48) – KUŚ Dzesika (90, ULKS Łódź; 43,2) – 132,3 pkt.
82 (37+45) – FIUK Monika (89, WLKS Siedlce; 43,6)
78 (32+46) – FUS Agata (89, Znicz Biłgoraj; 43,2)
66 (27+39) – WOZOWICZ Monika (91, Lechia Sędziszów; 42,5)
65 (27+38) – CIKACZ Anna (89, Mazovia Ciechanów; 43,7)
50 (22+28) – BRULEWICZ Julia (91, Mazovia Ciechanów; 38,4)
50 (21+29) – BOJANOWSKA Edyta (91, Mazovia Ciechanów; 42,6)
47 (21+26) – ZIMNOWODA Anna (91, Mazovia Ciechanów; 43,3)

kat. 48 kg:
120 (51+69) – ZAORSKA Agnieszka (88, WLKS Siedlce; 46,5) – 179,8 pkt.
100 (40+60) – DĄDZIK Barbara (91, Heros Srokowo; 44,9) – (1)
97 (42+55) – KARYŚ Monika (90, Talent Wrocław; 47,7) – (2)
91 (40+51) – KRZYŚKÓW Paulina (89, Talent Wrocław; 47,0) – (3)
89 (40+49) – KOSAKOWSKA Renata (91, Mazovia Ciechanów; 47,0) – (4)
87 (39+48) – HOLIK Barbara (90, Pogórze Gorlice; 48,0) – (5)
82 (35+47) – ZAWERACZ Agata (91, Piwniczna Zdrój; 47,2) – (6)
72 (32+40) – POLINCEUSZ Karolina (89, Opocznianka Opoczno; 48,0) – (7)
67 (30+37) – DROZD Ilona (90, Lechia Sędziszów; 46,6) – (8)
65 (28+37) – IWIŃSKA Patrycja (88, Zamek Gołańcz; 47,6)

Kat. 53 kg:
136 (61+75) – DŁUGOŁĘCKA Paula (88, Mazovia Ciechanów; 51,3) – 186,5 pkt.
123 (53+70) – KASZUBA Agnieszka (88, Mazovia Ciechanów; 53,0) – (1)
111 (50+61) – GNIADEK Danuta (88, Orzeł Ciężkowice; 53,0)
107 (47+60) – KOWALCZUK Magdalena (88, WLKS Siedlce; 52,5)
106 (46+60) – PRZYBYLSKA Martyna (90, Start Maków Maz.; 52,7) – (2)
105 (47+58) – MITELSKA Wioletta (88, LKS Myszków; 51,3)
100 (45+55) – GRABARCZYK Katarzyna (91, LUKS Petrykozy; 51,3) – (3)
98 (46+52) – TROĆ Andzelika (89, WLKS Siedlce; 52,4) – (4)
87 (35+52) – SOBIERAJ Magdalena (89, Talent Wrocław; 50,3) – (5)
75 (33+42) – STEC Anna (91, Lechia Sędziszów; 52,0) – (6)
68 (28+40) – JASIONEK Wioletta (89, Ostrowianka Ostrów Maz.; 51,7) – (6)
63 (25+38) – WOZOWICZ Dorota (91, Lechia Sędziszów; 51,7) – (7)

kat. 58 kg:
149 (67+82) – TALARSKA Magda (89, WLKS Siedlce; 57,7) – 186,3 pkt. – (1)
138 (63+75) – HETZYG Malwina (88, Tarpan Mrocza; 53,2)
98 (42+56) – DZIENIS Justyna (89, Talent Wrocław; 54,8) – (2)
98 (45+53) – ROSIŃSKA Gabriela (88, Start Maków Maz.; 56,5)
90 (40+50) – DĄDZIK Małgorzata (89, Heros Srokowo; 54,7) – (3)
81 (34+47) – SZULCZEWSKA Amanda (91, Promień Police; 57,2) – (4)
73 (30+43) – TRZEŚNIEWSKA Agnieszka (89, Lechia Sędziszów; 55,3) – (5)
70 (30+40) – KOŚNIK Ewa (89, Ostrowianka Ostrów Maz.; 56,0) – (6)

kat. 63 kg:
146 (66+80) – BRULEWICZ Katarzyna (89, Mazovia Ciechanów; 58,7) – 180,4 pkt. - (1)
145 (65+80) – BRYL Ewelina (90, Mazovia Ciechanów; 59,2) - (2)
143 (63+80) – GRYCZKA Joanna (89, WLKS Siedlce; 61,0) - (3)
122 (55+67) – ROKICKA Marta (90, ULKS Łódź; 60,4) - (4)
117 (52+65) – MARCINOWSKA Katarzyna (91, Heros Srokowo; 62,0) - (5)
102 (47+55) – BIELECKA Marta (89, Stal Kunów; 60,5) - (6)
102 (45+57) – RADGOWSKA Sylwia (88, Heros Srokowo; 61,0)
98 (43+55) – KRAUZE Katarzyna (89, Zamek Gołańcz; 59,5) - (7)
92 (42+50) – SIKORSKA Paulina (88, AKS Myślibórz; 61,2)
83 (37+46) – RZEPIŃSKA Katarzyna (91, Mazovia Ciechanów; 58,3) - (8)
80 (35+45) - GŁUSZEK Anna (89, Opocznianka Opoczno; 60,2) - (9)


MĘŻCZYŹNI:

kat. 50 kg *:
149 (64+85) – SROKA Krystian (91, Tarpan Mrocza; 49,1) – 259,9 pkt.
146 (63+83) – KRAWCZYK Łukasz (91, LKS Dobryszyce; 49,7)
142 (62+80) – PIETRUSEWICZ Piotr (90, Siła Bartoszyce; 49,9)
140 (62+78) – HAWRYŁO Michał (91, Tarpan Mrocza; 49,1)
134 (60+74) – ZALEWSKI Roman (91, Start Maków Maz.; 47,8)
132 (60+72) – KOKOSZKA Grzegorz (90, Unia Hrubieszów; 49,4)
128 (55+73) – REPUSZEWSKI Damian (91, RKS Radomsko; 47,4)
113 (49+64) – KAŁWAK Przemysław (91, LKS Dobryszyce; 49,5)
110 (46+64) – LEŚNK Kamil (91, Mazovia Ciechanów; 49,9)
107 (44+63) – GRABARCZYK Przemysław (91, Promień Police; 48,1)
105 (45+60) – SMOLEŃSKI Mateusz (90, Mazovia Ciechanów; 44,6)
105 (45+60) – WIŚNIEWSKI Damian (91, Tarpan Mrocza; 48,8)
100 (43+57) – MEJSON Mateusz (90, Zapora Żychlin; 46,7)
100 (45+55) – GEMBAROWSKI Mateusz (90, Pogórze Gorlice; 48,6)
74 (33+41) – ZIOBRO Kamil (91, Lechia Sędziszów; 45,5)
60 (27+33) – SŁOWIK Adrian (91, Lechia Sędziszów; 44,0)
0  - KOSAKOWSKI Tadeusz (91, Mazovia Ciechanów; 39,6)

kat. 56 kg:
188 (82+106) – MARCZAK Michał (89, Zapora Żychlin; 55,5) – 295,1 pkt. – (1)
179 (79+100) – KOZINA Maciej (88, Znicz Biłgoraj; 55,2)
156 (70+86) – MAJKA Michał (89, Lechia Sędziszów; 54,2) – (2)
148 (68+80) – SARZYŃSKI Adam (89, Unia Hrubieszów; 55,7) – (3)
144 (60+84) – PALIŚWIAT Łukasz (91, Włókniarz Konstantynów; 54,4) – (4)
140 (60+80) – TROĆ Rafał (89, WLKS Siedlce, 54,3) – (5)
136 (60+76) – SROKA Mateusz (89, Tarpan Mrocza; 53,0) – (6)
135 (56+79) – OLBRYCH Paweł (88, RKS Radomsko; 53,9)
134 (59+75) – GÓRSKI Szymon (90, LKS Łużna; 54,5) – (7)
133 (58+75) – DYGUDA Damian (89, LKS Dobryszyce; 53,0) – (8)
132 (55+77) – WIERUCKI Krzysztof (90, AKS Myślibórz; 54,6) – (9)
131 (55+76) – RAJSZEL Adam (91, Promień Police; 55,5) – (10)
124 (59+65) – SIKORSKI Damian (91, Stal Kunów; 53,1) – (11)
120 (55+65) – POSIADAŁA Daniel (89, WLKS Siedlce; 54,6) – (12)
115 (50+65) – GEMBAROWSKI Mariusz (90, Pogórze Gorlice; 55,6) – (13)
113 (53+60) – WYRZYKOWSKI Patryk (89, Tarpan Mrocza; 52,5) – (14)
103 (43+60) – SŁOWIK Rafał (89, Lechia Sędziszów; 52,1) – (15)
100 (45+55) – DZIADZIO Kazimierz (91, LKS Łużna; 55,3) – (16)
98 (40+58) – SZWEDA Łukasz (91, Tarpan Mrocza; 52,4) – (17)

kat. 62 kg:
212 (90+122) – KRYŃ Artur (88, Znicz Biłgoraj; 61,5) – 307,3 pkt.
211 (95+116) – ROK Paweł (89, Światowid Myszków; 61,4) – (1)
186 (79+107) – WOJCIECHOWSKI Marek (88, Promień Opalenica; 61,3)
185 (80+105) – KOBYLIŃSKI Łukasz (89, Mazovia Ciechanów; 60,4) – (2)
181 (85+96) – MIZERA Piotr (90, LKS Dobryszyce; 61,5) – (3)
174 (77+97) – KUPIS Przemysław (91, Start Maków Maz.; 60,7) – (4)
174 (79+95) – JURECKI Paweł (91, Tarpan Mrocza; 61,5) – (5)
169 (76+93) – KURKUS Przemysław (90, WLKS Siedlce; 61,3) – (6)
144 (62+82) – KULIK Paweł (90, WLKS Siedlce; 59,9) – (7)
143 (64+79) – BAŃKOWSKI Kamil (89, LKS Dobryszyce; 60,4) – (8)
142 (65+77) – WIECZOREK Piotr (90, RKS Radomsko; 58,1) – (9)
136 (61+75) – URBAŃCZYK Paweł (90, LKS Dobryszyce; 60,8) – (10)
130 (55+75) – MIKURYNDA Michał (89, Zapora Żychlin; 61,3) – (11)
0 – ZALEWSKI Tomasz (89, Start Maków Maz.; 61,0)

kat. 69 kg:
248 (108+140) – SKRZYPCZYŃSKI Paweł (88, LKS Dobryszyce; 67,8) – 335,7 pkt.
233 (104+129) – NURKIEWICZ Adam (89, Tarpan Mrocza; 67,9) - (1)
229 (100+129) – UCIŃSKI Radosław (88, AKS Myślibórz; 67,9)
229 (103+126) – PEPŁOWSKI Grzegorz (89, Start Maków Maz.; 68,1) - (2)
226 (100+126) – MOKRZYŃSKI Hubert (88, LKS Dobryszyce; 69,0)
225 (102+123) – LUBIŃSKI Grzegorz (89, Mazovia Ciechanów; 68,1) - (3)
221 (101+120) – KUKLA Piotr (88, Unia Hrubieszów; 68,4)
217 (100+117) – HENNING Adam (89, Tarpan Mrocza; 67,5) - (4)
210 (95+115) – KUR Rafał (88, WLKS Siedlce; 68,5)
203 (93+110) – ŻURAWSKI Marcin (90, AKS Myślibórz; 67,4) - (5)
190 (85+105) – WASIUN Paweł (90, Promień Police; 65,4) - (6)
190 (85+105) – MIŁEK Damian (88, LKS Budowlani Nowy T.; 66,9)
185 (80+105) – SARNOWSKI Radosław (89, Mazovia Ciechanów; 67,8) - (7)
168 (72+96) – KOMAR Paweł (88, AKS Koszalin; 68,1)
167 (77+90) – LEWANDOWSKI Paweł (90, Mazovia Ciechanów; 67,3) - (8)
162 (70+92) – ŚWIATŁOWSKI Mariusz (89, LKS Bujny; 66,3) - (9)
157 (67+90) – GWARDECKI Maciej (89, Zapora Żychlin; 63,9) - (10)
0 – PIETRUCHA Marcin (89, Piwniczna Zdrój; 66,6)


W nawiasach () na końcu – kolejność zawodniczek w kategorii wiekowej do 17 lat.

* - kategoria tylko do 17 lat



Opracował: Rafał Grążawski

 
Pokrewne linki
· Więcej o Z Kraju
· Napisane przez RG


Najczęściej czytany artykuł o Z Kraju:
MARIUSZ JĘDRA DOPIĄŁ FORMALNOŚCI… !


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 3.37
Głosów: 8


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Z Kraju


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.


Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować

Re: I DZIEŃ MISTRZOSTW ZRZESZENIA LZS DO 18 LAT W CIECHANOWIE (Wynik: 1)
przez Admin_PS dnia 28-05-2006 o godz. 22:57:27
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Spokojnie:)Informacje docieraja do nas na biezaco--niestety mamy małe problemiki ze wstawianiem newsów .Lada dzień się z tym uporamy:)



Re: I DZIEŃ MISTRZOSTW ZRZESZENIA LZS DO 18 LAT W CIECHANOWIE (Wynik: 1)
przez Timur dnia 28-05-2006 o godz. 21:28:06
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Niebywała sytuacja się zdarzyła... na stronie PZPC szybciej ukazała sie informacja niz na polskiej sztandze... Dotyczy M.Ś.J. :-O




Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.07 sekund :: Zapytania do SQL: 65