www.polska-sztanga.pl - O KROK OD SENSACJI NA KONIEC II DNIA OOM !
   Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl                           Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU
 STRONA GŁÓWNA
 SYLWETKI
 GALERIA ZDJĘĆ
 WYNIKI
 REKORDY
 RANKINGI
 INNE
 KSIĘGA GOŚCI
 ARCHIWUM
 TEMATY
 TOP 10
 DO POBRANIA
 LINKI
 ZGŁOŚ PROBLEM

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

    
*************************










 
*************************
  

  

LIDERZY
LIDERZY KRAJOWYCH TABEL
31.12.2014r

KOBIETY
44: 127 - S.Oleśkiewicz (Omega K.)
48: 177 - M.Karpiń„ska (Znicz B.)
53: 175 - M.Karpiń„ska (Znicz B.)
58: 205 - J.Łochowska (UKS Z.G.)
63: 197 - K.Ostapska (Tytan O.)
69: 222 - P.Piechowiak (Budowlani N.T.)
75: 230 - E.Mizdal (Unia H.)
+75: 233 - S.Bagiń„ska (Śląsk W.)

MĘŻCZYŹNI
45: 147 - M.Dach (Promień O.)
50: 179 - K.Oleśkiewicz (Dobryszyce)
56: 235 - D.Kozłowski (Zawisza B.)
62: 250 - P.Brylak (UOLKA O.M.)
69: 292 - D.Bajer (AKS Myślibórz)
77: 311 - D.Sikorski (Mazovia C.)
85: 346 - K.Zwarycz (Górnik P.)
94: 392 - A.Zieliński (Tarpan M.)
105: 405 - B.Bonk (Budowlani O.)
+105: 422 - M.Dołęga (Zawisza B.)

ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: ant98
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 867

Na stronie:
Gości: 213
Użytkowników: 0
Razem: 213

AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


OSTATNIE KOMENTARZE
· 1 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 2 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 3 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 4 ADRIAN ZIELIŃSKI ZDYSKWALIFIKOWANY NA CZTERY LATA !!!
· 5 KOLEGA ROBINSONA
· 6 MALI LUDZIE, MAŁO ZNACZĄ, A KRZYCZĄ JAK OLBRZYMY!
· 7 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 8 SERIAL" PRZYJACIELE" CZYLI BIZNESMEN W KRADZIONYCH GACIACH....
· 9 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 10 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!

Z Kraju: O KROK OD SENSACJI NA KONIEC II DNIA OOM !
Wysłano dnia 22-04-2006 o godz. 12:38:02 przez Autor

Z Kraju
Niezwykłe emocje zafundowali widowni zawodnicy rywalizujący w ostatniej kategorii wagowej II dnia OOM w Srokowie. Zgodnie z przewidywaniami zwyciężył, co prawda faworyzowany Adrian ZIELIŃSKI (89, Tarpan Mrocza; 82,8) – 280 (130+150), jednakże zaliczył on tylko 2 podejścia. Był też o krok od pobicia rekordu Polski juniorów 17-letnich w rwaniu (143).  PEŁNE WYNIKI II DNIA !

 

Adrian ZIELIŃSKI (89, Tarpan Mrocza) w udanym podejściu
na 130 kg w rwaniu kat.85 kg.
Rekord Polski juniorów do lat 17 (143 kg) był na wyciągnięcie obu rąk...



Zawodnik Tarpana startował dzisiaj wyjątkowo zdekoncentrowany, ciężary które dotychczas zaliczał bez najmniejszego problemu, tym razem sprawiały mu… kłopot. Dość powiedzieć, że po zaliczeniu 130 kg w II próbie rwania atakował nawet rekord Polski juniorów 17-letnich (143 kg) i… tylko on sam wie jak to się stało, że mając sztangę zablokowaną nad głową nie potrafił jej utrzymać. Jak już wspomniałem na wstępie Adrian Zieliński zaliczył tylko 2 próby: 130 w rwaniu i 150 w podrzucie.

Niemniej emocjonująca była także walka o II i III miejsce, z której zwycięsko wyszedł ostatecznie… Patryk WIZNER (88, MKS Atleta Gdańsk; 80,7) – 265 (117+148). Brązowy medal kat.85 kg wywalczył Michał RZEPKOWSKI (88, Horyzont Mełno; 82,6) – 258 (110+148).

Poniżej pełne wyniki II dnia zawodów:

JUNIORZY

62 kg (18 zawodników):
228 (93, 97, 100 + 117, 123, 128) – Paweł SKRZYPCZYŃSKI (88, LKS Dobryszyce; 61,9)
215 (95, 100x, 100 + 115, 122x, 127x) – Krzysztof ZWARYCZ (90, Flota Gdynia; 61,6)
207 (85, 89, 92x) – 110, 116, 118) – Rafał KUR (88, WLKS Siedlce; 61,8)
206 (88, 92, 96x + 112, 114, 120x) – Paweł ROK (89, LKS Myszków; 61,0)
205 (86, 91x, 91 + 108, 114, 120x) – Artur KRYŃ (88, LKS Znicz Biłgoraj; 61,4)
200 (86x, 86x, 86 + 106, 114, 116x) – Szymon SYSKA (88, WKS Śląsk Wrocław; 61,9)
193 (79, 83, 85x + 100, 105, 110) – Michał AFELTOWICZ (89, HKS Szopienice; 61,9)
188 (79, 83x, 83x + 100, 104, 109) – Gracjan KOMARSKI (88, ELCOM Sanok; 61,5)
185 (80, 84x, 84x + 100, 105, 108x) – Damian INGLOT (89, Górnik Polkowice; 61,3)
180 (70, 75, 78x + 97, 102, 105) – Mikołaj ZUCHOWSKI (89, Stal Ostrów Wlkp..; 61,8)
178 (75, 78, 80x + 95, 100, 103x) – Damian SEROCZYŃSKI (90, MULKS Terespol; 60,9)
178 (72x, 72, 75 + 100, 103, 105x) – Marek WOJCIECHOWSKI (88, Promień Op.; 61,3)
177 (75, 80x, 80 + 90, 97, 101x) – Rafał KUDŁAK (89, LKS Znicz Biłgoraj; 61,9)
171 (72, 77, 79 + 92x, 92, 98x) -  Łukasz WIADERNY (89, KS Raszyn; 60,2)
171 (75, 78, 80x + 93x, 93, 98x) – Tomasz ZALEWSKI (89, Start Maków Maz.; 61,5)
170 (77, 80x, 80x + 93x, 93x, 93) – Bartosz GRZYWACZ (89, Lechia Gdańsk; 61,4)
162 (70x, 70, 72 + 90, 94x, 94x) – Tomasz SZEWCZYK (89, Polwica Wierzbno; 61,8)
160 (65, 70, 72x + 85, 90x, 90) – Tomasz WINIARSKI (88, POM Iskra Piotrowice; 60,3)

69 kg (19):
252 (105, 108, 112x + 135, 144, -) – Krzysztof KĄDZIOŁKA (88, MKS Oława; 68,7)
251 (107, 110, 112 + 131, 137, 139) – Tomasz ROSOŁ (89, Budowlani Opole; 66,6)
250 (104, 108, 111 + 132, 139, 141x) – Damian CHODOR (88, WKS Śląsk W.; 68,1)
237 (102, 105, 107 + 125, 130x, 130) -  Radosław UCIŃSKI (88, AKS Myślibórz; 69,0)
230 (100, 104x, 104x + 125, 128, 130) – Adam NURKIEWICZ (89, Tarpan Mrocza; 68,8)
229 (95, 100, 104x + 126, 129x, 129) – Miłosz ŚWIDER (88, CWKS Legia W-wa; 68,7)
225 (95, 98x, 98x + 120, 127, 130) – Grzegorz LUBIŃSKI (89, Mazovia Ciechanów; 68,8)
224 (100, 104x, 104x + 118, 124, 126x) – Grzegorz PEPŁOWSKI (89, Start M.Maz.; 67,7)
222 (98, 101x, 101x + 120, 124, 128x) – Piotr KUKLA (88, Unia Hrubieszów; 68,5)
217 (92, 96x, 98x + 115, 121, 125) – Robert NOWAKOWSKI (88, LKS Dobryszyce; 68,9)
216 (95, 100x, 100x + 115, 117, 121) – Hubert MOKRZYŃSKI (88, LKS Dobryszyce; 68,5)
215 (95, 100x, 100 + 115x, 115, 120x) – Dawid ŁYSIK (88, KORIS Śląsk T.Góry; 65,1)
215 (95, 99x, 101x + 116, 120x, 120) – Piotr SUŁKOWSKI (88, Nadwiślanin K.; 68,3)
211 (90, 94x, 94x + 114, 117, 121) – Arkadiusz MARCINKOWSKI (89, Stal O.W.; 68,5)
210 (95, 100x, 100x + 105, 115x, 115) – Adam HENNIG (89, Tarpan Mrocza; 68,3)
206 (88, 92, 94 +112x, 112x, 112) – Damian MIŁEK (88, Budowlani Nowy Tomyśl; 68,2)
205 (90, 92x, 92x + 110, 115, 117x) – Adrian LECH (89, KS Polonia Łaziska G.; 65,0)
x (87x, 87, 90x + 110x, 110x, 110x) – Konrad KOMARSKI (89, ELCOM Sanok; 68,6)
x (85x, 85x, 85x + -, -, -) – Arkadiusz KOWALSKI (89, LKS Siła Bartoszyce; 67,0)

77 kg (18):
294 (123, 127, 130 + 150, 160, 164) – Roman KLIŚ (88, Budowlani Opole; 73,5)
272 (123, 127, 130x + 145, 164x, -) – Ariel HENNIG (88, Grom Więcbork; 76,4)
252 (110, 115, 117x + 131, 135, 137) – Patryk SEROCZYŃSKI (89, Budowlani O.; 76,4)
246 (104, 108, 111x + 129, 134, 138) – Grzegorz FURMANIUK (89, Gryf Bujny; 77,0)
242 (107x, 107, 112x + 125, 132, 135) – Igor WERA (88, MKS Atleta Gdańsk; 73,4)
240 (103, 108, 110 + 130, 136x, 136x) – Łukasz STACHOWIAK (88, HKS Szopien.; 73,2)
235 (100, 105, 110x + 125, 130, 135x) – Grzegorz MILCZAREK (88, Heros Srok.; 71,5)
229 (95, 100x, 100x + 125, 130x, 134) – Krystian LATOSIŃSKI (88, WKS Śląsk W.; 73,6)
228 (95, 100, 103x + 120, 125, 128) – Piotr WÓJCIK (88, Mazovia Ciechanów; 73,1)
225 (95, 100x, 100 + 125, 130x, 130x) – Łukasz KACPRZYK (89, Horyzont Mełno; 76,1)
225 (95, 100, 103x + 125, 128x, 128x) – Tomasz ZBORALSKI (88, Promień Police; 76,8)
223 (95, 98x, 98 + 117, 122, 125) – Kacper BOBKOWSKI (89, MKS Atleta Gdańsk; 74,1)
217 (92, 97, 100x +120, 127x/kontuzja) – Kamil KURZAC (88, RKS Okęcie W-wa; 72,0)
215 (95x, 95x, 95 + 120, 125x, -) – Kamil ZIELONKA (88, Śląsk Tarnowskie Góry; 74,7)
208 (95x, 95, 100x + 113, 118x, 118x) – Dominik KRZAK (88, WKS Flota Gdynia; 76,1)
188 (83, 86x, 86x + 105, 110x, 110x) – Adrian SZCZEPANEK (89, Biały Kruk Łużna; 76,8)
X (105x, 105x, 105x + -, -, -) – Radosław WRÓBLEWSKI (88, Mazovia Ciechanów; 70,8)
X (88x, 88x, 90x +-, -, -) – Kamil KURZYŃSKI (88, Znicz Biłgoraj; 75,6)

85 kg (22):
280 (130x, 130, 143x + 150x, 150, 160x) – Adrian ZIELIŃSKI (89, Tarpan Mrocza; 82,8)
265 (110, 115, 117 + 140, 145, 148) – Patryk WIZNER (88, MKS Atleta Gdańsk; 80,7)
258 (110x, 110, 113 + 141, 148, 156x) – Michał RZEPKOWSKI (88, Horyzont M.; 82,6)
257 (110, 115, 117 + 140, 145x, 145x) – Arkadiusz MICHALSKI (90, Górnik Polk.; 77,9)
257 (110, 115x, 115 + 135, 142, 145x) – Michał MATYSZKOWICZ (88, Hejnał Kety; 83,0)
255 (108, 112, 115 + 140, 146x, 146x0 – Paweł WIERZBICKI (88, Unia Racibórz; 84,2)
252 (110x, 110x, 110 + 142x, 142, 149x) – Kacper WIEJAK (90, Wisła Puławy; 84,7)
251 (110, 114, 116x + 130, 134, 137) – Rafał SŁAWECKI (88, UKS Talent Wrocław; 84,1)
247 (100, 105, 107 +130, 136, 140) – Bartosz KOZIOŁ (88, WLKS Siedlce; 82,1)
246 (105, 110, 112 + 129, 134x, 134) – Robert SŁAWUTA (88, LKS Dobryszyce; 83,2)
243 (107x, 107, 114x + 136, 140x, 141x) – Patryk KRASOŃ (88, Gryf Bujny; 83,5)
234 (100, 104x, 104 + 130, 134x, 134x) – Łukasz OPORSKI (88, Okęcie W-wa; 83,5)
233 (100, 102x, 102 + 128, 131, 133x) – Wojciech NOWICKI (88, Rzemieślnik M.; 81,7)
229 (97, 101x, 101 + 120, 125, 128) – Robert MARGLEWSKI (88, Grom Więcbork; 80,4)
227 (100, 105, 107 + 120x, 120, 125x) – Dariusz RAKOWSKI (88, Grom Więcbork; 82,3)
225 (98x, 98, 101 + 116, 121, 124) – Krzysztof WASILEWSKI (88, Gryf Bujny; 78,0)
223 (100, 107x, 107x + 118, 123, 126x) – Paweł SZUBIELSKI (88, Mazovia Ciech.; 78,9)
221 (92, 96, 101x + 115, 121, 125) – Arkadiusz RUTKOWSKI (89, HKS Szopienice; 82,9)
220 (95, 100x, 100 + 115, 120x, 120) – Tomasz JANISZEWSKI (88, Budowlani NT; 80,5)
215 (95, 100x, 100x + 115, 120, 125x) – Jakub KĄDZIELA (89, CWKS Legia W-wa; 79,8)
210 (90, 97, 100 + 110, 117x, 117x) – Tomasz MITROSZ (88, UKS Talent Wrocław; 81,1)
X (110x, 110, 115 + 143x, 143x, 143x) – Michał WAWRZONKOWSKI (88, Mazovia; 84,3)

Klasyfikacja medalowa chłopców po VI kategoriach:
1-1-1  KS Budowlani Opole
1-0-0 MULKS Terespol
1-0-0  CWSPC Zawisza Bydgoszcz
1-0-0  LKS Dobryszyce
1-0-0  MKS Oława
1-0-0  Tarpan Mrocza
0-1-0  MKS Unia Hrubieszów
0-1-0  MOS Opole
0-1-0  WKS Flota „Bat Forum” Gdynia
0-1-0  Grom Więcbork
0-1-0  MKS Atleta Gdańsk
0-0-1  LSSS Start Maków Mazowiecki
0-0-1  Zapora Żychlin
0-0-1  WLKS Siedlce
0-0-1  WKS Śląsk Wrocław
0-0-1  LZS Horyzont Mełno

Jutro dokończenie zawodów.

Bezpośrednio ze Srokowa przekazuje – Marek Drzewowski !

 
Pokrewne linki
· Więcej o Z Kraju
· Napisane przez Autor


Najczęściej czytany artykuł o Z Kraju:
MARIUSZ JĘDRA DOPIĄŁ FORMALNOŚCI… !


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 5
Głosów: 7


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Z Kraju


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.


Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować

najlepsza.. (Wynik: 1)
przez daro dnia 22-04-2006 o godz. 20:43:34
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
jak wczeĹ?niej napisaĹ? grocik najwiÄ?ksza rywalizacja jak do tej pory to byĹ?a w kat 69. Do ostatniego podejĹ?cia Damiana i KrzyĹ?ka sprawa podznice  1 kg miÄ?dzy 1-2-3 m same mĂłwiÄ? o zaciÄ?tej rywalizacji
GratulujÄ? wszystkim wynikĂłw i rekordĂłw



Re: II DZIEŃ OGĂ?LNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEĹ?Y ! (Wynik: 1)
przez groocik dnia 22-04-2006 o godz. 15:01:28
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
trzeba przyznac ze w 69 dobry wysoki poziom !!!




Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.06 sekund :: Zapytania do SQL: 69