Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   



*************************






GALERIE

shr121.jpg
shr121.jpg


rai66.jpg
rai66.jpg


lukow.png
lukow.png


talib151.jpg
talib151.jpg


djangabaev17.jpg
djangabaev17.jpg


efremov17.jpg
efremov17.jpg


nabieva17.jpg
nabieva17.jpg


mgl3.jpg
mgl3.jpg


advance-happy-new-year-2018-gif.gif
advance-happy-new-ye ...


azimova91a.jpg
azimova91a.jpg



ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: zembron
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 2

Na stronie:
Gości: 87
Użytkowników: 0
Razem: 87

AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY




ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

Z Kraju: MISTRZOSTWA POLSKI DO LAT 20 - DZIEŃ I !
Wysłano dnia 01-04-2006 o godz. 12:33:35 przez autor

Z Kraju Autor napisał "
W Terespolu zakończył się I dzień XXXXIX Mistrzostw Polski Juniorów i X Juniorek do lat 20. W ostatnich dzisiejszych kategoriach wagowych tytuły mistrzowskie wywalczyli: Radosław CHLEBOSZ (86, WKS Śląsk Wrocław; 68,7) – 254 (116+138) – 340,8 pkt. oraz Mariusz SZAFRAŃSKI (86, UMLKS Radomsko; 74,9) – 293 (133+160) – 372,5 pkt. PEŁNE WYNIKI I DNIA !

 

Bartłomiej GŁADYSZ (86, LUKS Gryf Bujny) - Mistrz Polski Juniorów w kat 62 kg
(zdjecie: Grzegorz Furmaniuk)



Poniżej, wyniki I dnia Mistrzostw:

JUNIORKI

48 kg (5 zawodniczek):
130 (60+70) – JASZCZYK Izabela (87, UMLKS Terespol; 47,9) – 189,4 pkt.
115 (49+66) – LALIK Sylwia (87, Unia Hrubieszów; 47,9) – 167,6 pkt.
104 (47+57) – GODLEWSKA Katarzyna (87, CLKS Mazovia Ciechanów; 47,6)
101 (44+57) – OSTRYKIEWICZ Dominika (87, UKS Talent Wrocław; 48,0)
100 (45+55) – KWAPISZ Ewa (87, Stal Kunów; 47,7)
43 (21+22) – KORBA Paulina (86, Talent; 47,2)

53 kg (7):
133 (56+77) – LUBIŃSKA Joanna (86, Mazovia; 52,1) – 180,0 pkt.
123 (56+67) – GOLON Justyna (87, Mazovia; 51,8)
111 (50+61) – MILCZAREK Magdalena (87, MOS Opole; 50,7)
110 (50+60) – RUTKOWSKA Anna (87, HKS Szopienice; 52,2)
104 (47+57) – KURYŁA Kinga (86, LKS Orlęta Łuków; 49,5)
75 (32+43) – IWIŃSKA Natalia (87, Zamek Gołańcz; 52,9)
59 (17+32) – OSIŃSKA Justyna (87; Zamek Gołańcz; 51,9)

58 kg (8):
173 (75+98) – ROWIŃSKA Malwina (86, WLKS Siedlce; 57,2) – 217,7 pkt.
162 (72+90) – DASZKIEWICZ Małgorzata (86, WLKS Siedlce; 57,8) – 202,3 pkt.
122 (55+67) – NOWAK Katarzyna (87, WLKS Siedlce; 57,9)
114 (48+66) – DRĄG Natalia (87, Promień Opalenica; 57,6)
113 (53+60) – DOMAŃSKA Marta (87, AZS-AWF Biała Podlaska; 56,6)
107 (47+60) – MADEJSKA Aneta (87, Stal Kunów; 56,1)
100 (45+55) – SOWIŃSKA Ewelina (87, ULKS-71 Łódź; 56,2)
60 (25+35) – ZAGÓRSKA Sylwia (87, Talent; 54,8)

63 kg (10):
185 (82+103) – SMOSARSKA Justyna (86, Mazovia; 62,8) – 218,7 pkt.
178 (81+97) – GRĄDZKA Malwina (86, CWKS Legia Warszawa; 62,2) – 211,6 pkt.
167 (75+92) – NURKIEWICZ Anna (87, Tarpan Mrocza; 61,7) – 199,6 pkt.
153 (67+86) – STANISŁAWSKA Olga (87, MKS Atleta Gdańsk; 61,8)
135 (61+74) – SKUZA Katarzyna (87, WKS Śląsk Wrocław; 62,9)
125 (55+70) – GRZESZCZAK Magdalena (87, Mazovia; 61,8)
105 (50+55) – MUSIELAK Aleksandra (86, AZS-AWF Biała Podl.; 62,1)
98 (46+52) – ZAGÓRSKA Aneta (87, POM Iskra Piotrowice; 60,9)
72 (32+40) – CIEŚLAK Agnieszka (86, ULKS-71 Łódź; 61,6)
60 (25+35) – OSIŃSKA Natalia (87, Zamek Gołańcz; 62,9)

JUNIORZY

56 kg (8):
193 (88+105) – GABRYLEWICZ Kamil (86, AZS-AWF Biała Podlaska; 54,6) – 307,1 pkt.
178 (78+100) – PRZEPIÓRKIEWICZ Maciej (87, Start Otwock; 55,0)
176 (81+95) – SIELSKI Adam (86, AKS Myślibórz; 56,0)
171 (73+98) – MARCZAK Mariusz (86, Włókniarz Konstantynów; 55,7)
151 (68+83) – WRESIŁO Dariusz (86, ULKS Biały Kruk Łużna; 54,3)
127 (56+71) – WANAT Jakub (87, Lechia Sędziszów Małopolski; 47,6)
123 (53+70) – JAGODZIŃSKI Tomasz (87, Promień Police; 51,8)
x (x+100) – TRYBUS Łukasz (87, Pogórze Gorlice; 55,8) – spalił rwanie na 80 kg

62 kg (13):
235 (108+127) – GŁADYSZ Bartłomiej (86, LUKS Gryf Bujny; 61,8) – 339,5 pkt.
232 (103+129) – WIŚNIEWSKI Damian (86, Krajna Sępólno Kraj.; 61,2) – 337,5 pkt.
230 (102+128) – KOSZAŁKA Emil (87, Unia Hrubieszów; 60,6) – 337,1 pkt.
225 (102+123) – SZYMURA Grzegorz (87, Śląsk Tarnowskie Góry; 60,8) – 328,9 pkt.
220 (100+120) – ORZECHOWSKI Jakub (86, LKS Myszków; 61,8) – 317,8 pkt.
213 (95+118) – HOROSZKIEWICZ Mariusz (87, MKS Oława; 61,6)
205 (90+115) – CZARNOCKI Łukasz (87, WLKS Siedlce; 61,3)
201 (90+111) – KUDAS Tomasz (87, TS Hejnał Kęty; 60,3)
201 (92+109) – BOGUSŁAW Arkadiusz (87, POM Iskra Piotrowice; 61,9)
193 (83+110) – JANIK Paweł (87, LKS Pogórze Gorlice; 61,5)
190 (80+110) – WIŚNIEWSKI Kamil (87, Mazovia Ciechanów; 61,6)
180 (80+100) – MATULKA Robert (86, UKS ROL-CAR Elbląg; 60,1)
175 (80+95) – WIERZGANOWSKI Michał (86, Lechia Sędziszów; 60,8)

69 kg (11):
254 (116+138) – CHLEBOSZ Radosław (86, WKS Śląsk Wrocław; 68,7) – 340,8 pkt.
252 (115+137) – GRYCZKA Sebastian (87, WLKS Siedlce; 67,9) – 340,8 pkt.
251 (115+136) – HOLIK Jarosław (86, Pogórze Gorlice; 67,9) – 339,4 pkt.
245 (110+135) – LEONIENKO Piotr (87, MULKS Terespol; 67,9) – 331,3 pkt.
245 (110+135) – TACZALSKI Piotr (86, Legia Warszawa; 68,2) – 330,3 pkt.
242 (107+135) – PRZYBYŁ Antoni (87, LKS Żuławy Nowy Dwór Gd.; 68,3)
230 (105+125) – KOSMALA Dawid (87, AKS Myślibórz; 68,7)
220 (95+125) – TALARSKI Mateusz (87, Nadwiślanin Kwidzyn; 68,7)
216 (95+121) – KACZOR Ireneusz (87, LKS Znicz Biłgoraj; 68,9)
x (107+x) – BOBIŃSKI Adam (87, Mazovia Ciechanów; 67,3) – spalił podrzut na 135 kg
x (106+x) – ADAMUS Robert (87, Hejnał Kęty; 67,9) – spalił podrzut na 131 kg

77 kg (15):
293 (133+160) – SZAFRAŃSKI Mariusz (86, UMLKS Radomsko; 74,9) – 372,5 pkt.
290 (126+164) – LEWICKI Dariusz (86, Start Grudziądz; 76,6) – 363,9 pkt.
289 (132+157) – ŚMIECHOWSKI Grzegorz (87, Śląsk Tarn. Góry; 76,4) – 363,1 pkt.
280 (130+150) – OCH Piotr (86, UKS ROL-CAR Elbląg; 72,4) – 363,4 pkt.
250 (114+136) – BARAŃSKI Przemysłąw (87, LKS Dobryszyce; 76,5)
248 (110+138) – WAWRZECZKO Paweł (87, LKS Dobryszyce; 76,7)
247 (110+137) – LATAŁA Jacek (86, Wiking Starachowice; 74,6)
245 (105+140) – JASIŃSKI Rafał (86, Górnik Polkowice; 74,8)
240 (105+135) – ŁUKASIUK Arkadiusz (87, AZS-AWF Biała Podl.; 76,8)
240 (110+130) – ROSIECKI Adrian (87, Zagłębie Wałbrzych; 76,3)
235 (105+130) – DRZAŻDŻEWSKI Kamil (87, MULKS Terespol; 76,7)
234 (104+130) – STACHERA Maciej (87, Technik Malbork; 75,9)
227 (100+127) – PŁACHTA Radosław (87, MOS Opole; 76,0)
x (x+141) – KOSZYKOWSKI Szymon (87, MKS Oława; 74,4) – spalił rwanie na 115 kg
x (x+0) – NIEDZIELA Mariusz (87, Hejnał Kęty; 75,7) – spalił rwanie na 115 (nie przystąpił do podrzutu)

Klasyfikacja medalowa po VIII kategoriach wagowych (17 klubów):
2-1-1 CLKS Mazovia Ciechanów
1-2-1  WLKS Siedlce
1-0-0 UMLKS Terespol
1-0-0 AZS-AWF Biała Podlaska
1-0-0  LUKS Gryf Bujny
1-0-0  WKS Śląsk Wrocław
1-0-0  UMLKS Radomsko
0-1-1  Unia Hrubieszów
0-1-0 CWKS Legia Warszawa
0-1-0 Start Otwock

0-1-0 Krajna Sępólno Krajeńskie
0-1-0  Start Grudziądz
0-0-1 MOS Opole
0-0-1 Tarpan Mrocza
0-0-1 AKS Myślibórz
0-0-1 LKS Pogórze Gorlice
0-0-1  Śląsk KORIS Tarnowskie Góry

Klasyfikacja punktowa po VIII kategoriach wagowych (38 klubów):
56 – CLKS Mazovia Ciechanów
52 – WLKS Siedlce
24 – AZS-AWF Biała Podlaska
23 – UMLKS Terespol
22 – Unia Hrubieszów
21 – WKS Śląsk Wrocław
18 – Śląsk KORIS Tarnowskie Góry
18 – CWKS Legia Warszawa
15 – LUKS Gryf Bujny
15 – UMLKS Radomsko

13 – AKS Myślibórz
12 – Start Otwock
12 – Krajna Sępólno Krajeńskie
12 – Start Grudziądz
10 – MOS Opole
10 – Tarpan Mrocza
10 – UKS Talent Wrocław
10 – LKS Stal Kunów
10 – LKS Dobryszyce
10 – Pogórze Gorlice

8 – HKS Szopienice
8 – Promień Opalenica
8 – MKS Atleta Gdańsk
8 – Włókniarz Konstantynów Łódzki
8 – UKS ROL-CAR Elbląg
6 – LKS Orlęta Łuków
6 – ULKS Biały Kruk Łużna
6 – LKS Myszków
4 – Zamek Gołańcz
4 – Lechia Sędziszów Małopolski

4 – MKS Oława
4 – LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański
3 – ULKS-71 Łódź
3 – Wiking Starachowice
2 – POM Iskra Piotrowice
2 – TS Hejnał Kęty
2 – Nadwiślanin Kwidzyn
2 – Górnik Polkowice

Wyniki z Mistrzostw dzięki uprzejmości Ryszarda KORNELUKA (Terespol). Dziękujemy

Opracował: Marek Drzewowski
"

 
Pokrewne linki
· Więcej o Z Kraju
· Napisane przez autor


Najczęściej czytany artykuł o Z Kraju:
MARIUSZ JĘDRA DOPIĄŁ FORMALNOŚCI… !


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 5
Głosów: 5


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Z Kraju


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.


Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować

Re: MISTRZOSTWA POLSKI DO LAT 20 - DZIEŃ I ! (Wynik: 1)
przez Depot dnia 02-04-2006 o godz. 10:08:09
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Brawo Bartek!!! No to jeszcze zobaczymy co dzisiaj Grelus i reszta pokaĹĽe!!! Oby byĹ?o jak naj... trzymam kciuki!!!!!!!



Re: MISTRZOSTWA POLSKI DO LAT 20 - DZIEŃ I ! (Wynik: 1)
przez Lutkiew_GDA dnia 02-04-2006 o godz. 00:16:42
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
tkaczyk i Andrysiak dadzą jutro poplic:):):)



Re: MISTRZOSTWA POLSKI DO LAT 20 - DZIEŃ I ! (Wynik: 1)
przez racuch1 dnia 02-04-2006 o godz. 00:21:04
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
BRAWO Lewy tylko zeby teraz tyle na lidze zrobic i bedzie dobrze powodzenia reszcie startujacym Pozdro



Re: MISTRZOSTWA POLSKI DO LAT 20 - DZIEŃ I ! (Wynik: 1)
przez marek_d dnia 01-04-2006 o godz. 23:45:33
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Cieszę się, ze relacja z Terespola przebiega bez przeszkód a protokoły nadchodzą sukcesywnie (po 2 kategorie wagowe) ! Wielkie dzięki dla Pana Korneluka za cierpliwe znoszenie moich kolejnych telefonów :-)))) Patriotyzm lokalny podpowiada mi jednak, ze jutro będzie jeszcze ciekawiej, głównie za sprawą "naszych"... Eweliny Zaborowskiej (kolejna Polska w "klubie 200"...?!?) i Krzyśka Kowalewskiego. Ewelina celuje w złoto, Krzysiek... powinien mieć medal, jaki...? :-)))) A wszystko to... MKS Atleta Gdańsk i Piotr Owczarski. Powodzenia, połamcie w Terespolu wszystkie sztangi :-))))



Re: MISTRZOSTWA POLSKI DO LAT 20 - DZIEŃ I ! (Wynik: 1)
przez groocik dnia 01-04-2006 o godz. 23:30:54
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
SZKODA KOSZYKA !!!

 TKACZYK JUTRO MA BYÄ? ZŁOTO !!! POKAZ KTO RZÄ?DZI W POLSCE W +105 DO 20 !!! 3M SIE !! NIECH MOC BEDZIE Z TOBÄ? !!!! POZDRO !!!



Re: MISTRZOSTWA POLSKI DO LAT - DZIEŃ I ! (Wynik: 1)
przez groocik dnia 01-04-2006 o godz. 23:27:05
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
BRAWO LEWY !!! OCH MOGLES ZBIJAC  PEWNE ZLOTO W 69 !!! ALE I TAK GRATULCJE DLA WSZYSTKICH  KOCHAJCYCH  TARGANIE TEGO ZŁOMU !!! POZDRO !!! DZIEKUJE AUTOROM  P.S I OSOBOM PRZYSYLAJACYM WYNIKI ZA  TO ZE W SOBOTNI
WIECZOREK
MOGLEM ODCZYTAC WYNIKI MP Z TERESPOLA !!!!




Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.06 sekund :: Zapytania do SQL: 106