Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   



*************************






GALERIE

Turniej.jpg
Turniej.jpg


oderpokal2017photo3.jpg
oderpokal2017photo3. ...


mosquera131.jpg
mosquera131.jpg


hertlova100.jpg
hertlova100.jpg


polak124.jpg
polak124.jpg


orsag245a.jpg
orsag245a.jpg


niezyje.jpg
niezyje.jpg


ADEM.jpg
ADEM.jpg


sams17.jpg
sams17.jpg


vlad17a.jpg
vlad17a.jpg



ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: crazyumka
Nowe dzisiaj: 1
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 2

Na stronie:
Gości: 309
Użytkowników: 2
Razem: 311
Teraz online:
01: crazyumka
02: marek_d


AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY




ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

PS Informuje: LISTY KWALIFIKACYJNE PZPC NA MP JUNIORÓW U20 !!!
Wysłano dnia 21-03-2006 o godz. 17:09:54 przez Autor

PS Informuje
„Polska Sztanga” prezentuje, przygotowane przez Polski Związek Podnoszenia Ciężarów (PZPC) listy kwalifikacyjne 119 zawodników i 56 zawodniczek na Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 20, które jak wiadomo mają się odbyć w dn. 01-02.04.br w Terespolu. Dziękujemy jednocześnie Panu Stanisławowi WYSZOMIRSKIEMU (PZPC) za ich udostępnienie.  LISTY UCZESTNIKÓW !



LISTA ZAWODNICZEK I ZAWODNIKÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW I JUNIOREK DO LAT 20 !    

JUNIORKI
    
48 kg:    
117,0 LALIK SYLWIA 1987 UNIA HRUBIESZÓW 
109,0 KORBA PAULINA 1986 UKS TALENT WROCŁAW 
100,0 KURYŁA KINGA 1986 ORLĘTA ŁUKÓW 
98,0 KWAPISZ EWA 1987 STAL KUNÓW 
53,0 ANDRZEJEWSKA MONIKA 1987 ZAMEK GOŁAŃCZ 
    
53 kg:    
178,0 ROWIŃSKA MALWINA 1986 WLKS SIEDLCE 
140,0 JASZCZYK IZABELA 1987 LKS TERESPOL  
120,0 MILCZAREK MAGDALENA 1987 MOS OPOLE 
120,0 GODLEWSKA KATARZYNA 1987 CLKS MAZOVIA CIECHANÓW 
105,0 RUTKOWSKA ANNA 1987 HKS SZOPIENICE 
104,0 MADEJSKA ANETA 1987 STAL KUNÓW 
80,0 HOBA MARTA  1986 AKS MYSLIBÓRZ 
80,0 IWIŃSKA NATALIA 1987 ZAMEK GOŁAŃCZ 
64,0 LABUDA WERONIKA 1986 MKS ATLETA  GDAŃSK 
62,0 OSIŃSKA JUSTYNA 1987 ZAMEK GOŁAŃCZ 
    
58 kg:    
157,0 JASIŃSKA WIOLETTA 1986 KS RZEMIEŚLNIK MALBORK 
157,0 DASZKIEWICZ MAŁGORZATA 1986 WLKS SIEDLCE IGANIE NOWE  
137,0 LUBIŃSKA JOANNA 1986 CLKS MAZOVIA CIECHANÓW  
126,0 GOLON JUSTYNA 1987 CLKS MAZOVIA CIECHANÓW  
120,0 GRZEGORCZYK ANNA 1986 WLKS SIEDLCE IGANIE NOWE  
118,0 NOWAK KATARZYNA 1987 WLKS SIEDLCE IGANIE NOWE  
105,0 ZAGÓRSKA ANETA 1987 POM PIOTROWICE 
104,0 DRĄG NATALIA 1987 PROMIEŃ OPALENICA 
98,0 SOWIŃSKA EWELINA 1987 ULKS 71 ŁÓDŹ 
    
63 kg:    
162,0 NURKIEWICZ ANNA 1987 TARPAN MROCZA 
160,0 GRĄDZKA MALWINA 1986 CWKS LEGIA WARSZAWA 
141,0 STANISŁAWSKA OLGA 1987 ATLETA GDAŃSK 
140,0 SKUZA KATARZYNA 1987 WKS SLĄSK WROCŁAW 
127,0 GRZESZCZAK MAGDALENA 1987 CLKS MAZOVIA CIECHNÓW 
113,0 DOMAŃSKA MARTA 1987 AZS AWF BIAŁA PODLASKA 
103,0 MUSIELAK ALEKSANDRA 1986 AZS AWF BIAŁA PODLASKA 
90,0 CIEŚLAK AGNIESZKA 1986 ULKS 71 ŁÓDŹ 
78,0 KUTA EWELINA 1986 LKS DOBROSZYCE 
70,0 OSIŃSKA NATALIA 1987 ZAMEK GOŁAŃCZ 
    
69 kg:    
187,0 SMOSARSKA JUSTYNA 1986 CLKS MAZOVIA CIECHANÓW  
180,0 MIZDAL EWA 1987 MKS UNIA HRUBIESZÓW  
180,0 OSTAPSKA KATARZYNA 1988 MKS OŁAWA 
160,0 KIETLIŃSKA MAGDALENA 1986 WLKS SIEDLCE 
160,0 ŚWIERCZ DOMINIKA 1986 WKS ŚLĄSK WROCŁAW 
158,0 JASTRZĘBSKA EWA 1987 WLKS SIEDLCE 
145,0 UNKIEWICZ MARTA 1987 MKS UNIA HRUBIESZÓW  
141,0 CICHOWSKA PAULINA 1987 UKS TALENT WROCŁAW 
129,0 ŚMIGIEL ANNA 1987 ATLETA GDAŃSK 
    
75 kg:   
196,0 ZABOROWSKA EWELINA 1987 ATLETA GDAŃSK 
145,0 ORŁOWSKA MAGDALENA 1986 UOLKA OSTRÓW MAZOWIECKI 
134,0 TATKIEWICZ MARTA 1986 AZS AWF BIAŁA PODLASKA 
132,0 ŁOJKO KAMILA 1986 AKS MYSLIBÓRZ 
93,0 SZYSZKA PAULINA 1987 STAL BIELSKO BIAŁA 
90,0 KUKAWSKA AGATA 1987 AZS AWF BIAŁA PODLASKA 

+75 kg:    
145,0 CIŻEWSKA RENATA 1987 MKS OŁAWA 
140,0 STERNICZUK AGNIESZKA 1987 LKS TERESPOL 
132,0 BŁASIK MAGDALENA 1986 LKS SIŁA BARTOSZYCE 
122,0 GÓRCZEWSKA AGNIESZKA 1987 ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH 
119,0 SIWIK MAGDALENA 1986 LECHIA SĘDZISZÓW MŁP. 
114,0 CICHOŃSKA AGNIESZKA 1987 STAL KUNÓW 
62,0 SZAFRANEK KAROLINA 1986 WISŁA PUŁAWY 

JUNIORZY

56 kg:  
188,0 GABRYLEWICZ KAMIL 1986 AZS AWF BIAŁA PODLASKA
184,0 WOGRALIK MACIEJ 1986 UKS ZIELONA GÓRA
180,0 SIELSKI ADAM 1986 AKS MYŚLIBÓRZ
180,0 ZAŁUSKI SYLWESTER 1986 MKS UNIA HRUBIESZÓW
175,0 PRZEPIÓRKIEWICZ MACIEJ 1987 STRT OTWOCK
170,0 GREŃ ŁUKASZ 1987 AKS BIŁGORAJ
165,0 SZYMURA DARIUSZ 1987 RUCH CHORZÓW
148,0 WRESIŁO DARIUSZ 1986 LKS BIAŁY KRUK ŁUŻNA
148,0 BIEGAŃSKI BOGUMIL 1985 LUKS GRYF BUJNY
140,0 WANAT JAKUB 1987 ZKS LECHIA SĘDZISZÓW
   
62 kg:   
234,0 SZYMURA GRZEGORZ 1986 KS BUDOWLANI OPOLE
210,0 ORZECHOWSKI JAKUB 1986 LKS MYSZKÓW
210,0 WIŚNIEWSKI Damian 1986, KRAJNA SĘPÓLNO
205,0 CZARNOCKI ŁUKASZ 1987 WLKS SIEDLCE IGANIE NOWE
203,0 BOGUSŁAW ARKADIUSZ 1987 POM PIORTOWICE
203,0 KUDAS TOMASZ 1987 TS HEJNAŁ KĘTY
202,0 WIERZGANOWSKI MICHAŁ 1986 KS ELCOM MOSiR SANOK
198,0 JANIK PAWEŁ 1987 POGÓRZE GORLICE
195,0 TRYBUS LUKASZ 1987 LKS POGÓRZE GORLICE
192,0 ROCZNIEWSKI ARTUR 1986 MKS PROMIEŃ POLICE
191,0 MATULKA NORBERT 1986 UKS ROL-CAR ELBLĄG
190,0 WIECHOWSKI SZYMON 1987 KS ELCOM MOSiR SANOK
185,0 TYMKIEWICZ KRYSTIAN 1987 KS ELCOM MOSiR SANOK
181,0 MARCZAK MARIUSZ 1986 KKS WŁÓKNIARZ KONSTANTYNÓW
176,0 WIŚNIEWSKI KAMIL 1987 CLKS MAZOVIA CIECHANÓW
175,0 ŁOŚ MATEUSZ 1987 MZKS PROMONT GROM WIĘCBORK

69 kg:   
260,0 HOLIK JAROSLAW 1986 LKS POGÓRZE GORLICE
250,0 GŁADYSZ BARTŁOMIEJ 1986 LKS GRYF BUJNY
250,0 GRYCZKA SEBASTIAN 1987 WLKS SIEDLCE IGANIE NOWE
250,0 MARCINKOWSKI LUKASZ 1986 KS HARTMET STAL OSTRÓW WLKP
250,0 BOBIŃSKI ADAM 1987 CLKS MAZOVIA CIECHANÓW
247,0 TACZALSKI PIOTR 1986 CWKS LEGIA WARSZAWA
247,0 PRZYBYŁ ANTONI 1987 LKS ŻUŁAWY  NOWY DW. GD.
245,0 ADAMUS ROBERT 1987 TS HEJNAŁ KĘTY
240,0 JASIŃSKI RAFAL 1986 TKS GÓRNIK  POLKOWICE
235,0 LEONIENKO PIOTR 1986 MULKS TERESPOL
230,0 KOSMALA DAWID 1987 AKS MYSLIBÓRZ
225,0 KOSZAŁKA EMIL 1987 MKS UNIA HRUBIESZÓW
225,0 TALARSKI MATEUSZ 1987 NADWIŚLANIN KWIDZYŃ
220,0 HOROSZKIEWICZ MARIUSZ 1987 MKS OŁAWA
217,0 HNITECKI ADAM 1986 TECHNIK MALBORK
215,0 KACZOR IRENEUSZ 1987 ZNICZ BIŁGORAJ

77 kg:   
297,0 SZAFRAŃSKI MARIUSZ 1986 UMLKS RADOMSKO
285,0 OCH PIOTR 1986 UKS ROL-CAR ELBLĄG
285,0 ŚMIECHOWSKI GRZEGORZ 1987 KKS KORIS TARNOWSKIE GÓRY
270,0 KUCZYŃSKI DAMIAN 1986 KKS WŁÓKNIARZ KONSTANTYNÓW
263,0 CHLEBOSZ RADOSŁAW 1986 WKS ŚLĄSK WROCŁAW
260,0 KOSZYKOWSKI SZYMON 1987 MKS OŁAWA
260,0 NIEDZIELA MARIUSZ 1987 TS HEJNAŁ KĘTY
255,0 WAWRZECZKO PAWEŁ 1987 LKS DOBRYSZYCE
246,0 LATAŁA JACEK 1986 WIKING STARACHOWICE
244,0 ROSIECKI ADRIAN 1987 ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH
243,0 PŁACHTA RADOSŁAW 1987 MOS OPOLE
240,0 DRZAŻDZEWSKI KAMIL 1987 MULKS TERESPOL
240,0 ŁUKASZCZUK ARKADIUSZ 1987 AZS AWF BIAŁA PODLASKA
239,0 ŚLIWA PAWEŁ 1986 LKS BIAŁY KRUK ŁUŻNA
235,0 STACHERA MACIEJ 1987 TECHNIK MALBORK
230,0 ZAMYKA ROBERT 1987 POM PIOTROWICE

85 kg:   
307,0 GRABIWODA JAROSŁAW 1986 CLKS MAZOVIA CIECHANÓW
302,0 BIEGA TADEUSZ 1986 KS BUDOWLANI OPOLE
290,0 GUGNACKI KRZYSZTOF 1986 KRAJNA SĘPÓLNO
284,0 LEWICKI DARIUSZ 1986 START GRUDZIĄDZ
282,0 WAWRYNIUK HUBERT 1987 LKS TERESPOL
276,0 CIEŚLIK KRZYSZTOF 1987 LUKS GRYF BUJNY
265,0 BARAŃSKI PRZEMYSŁAW 1987 LKS OPOCZNIANKA
265,0 DENISIUK ŁUKASZ 1987 WLKS SIEDLCE IGANIE NOWE
260,0 ULRYCH STANISŁAW1986, MOS OPOLE
253,0 CHUDY KRZYSZTOF 1987 LUKS GRYF BUJNY
248,0 BULAK MIROSLAW 1987 LKS ZNICZ BIŁGORAJ
246,0 HNITECKI ADAM 1986 TECHNIK MALBORK
245,0 KUSIAK MARCIN 1986 MKS UNIA HRUBIESZÓW
245,0 LABUDDA MATEUSZ 1986 ATLETA GDAŃSK
235,0 SOBIESZUK MATEUSZ 1987 MULKS TERESPOL
235,0 MARCINIAK MICHAŁ, 1987 LUKS KRYF BUJNY

94 kg:   
320,0 GRELA ŁUKASZ 1986 LUKS GRYF BUJNY
318,0 KOŁECKI SYLWESTER 1987 MKS OŁAWA
315,0 KULPA DAMIAN 1986 KS BUDOWLANI OPOLE
307,0 CZEKIEL KORNEL 1987 AZS AWF BIAŁA PODLASKA
300,0 KACZMARCZYK KAROL 1986 UMLKS RADOMSKO
296,0 SZYMKOWICZ LUKASZ 1986 HKS SZOPIENICE
295,0 CIESIELSKI ALEKSY 1987 CLKS MAZOVIA CIECHANÓW
292,0 WRÓBLEWSKI TOBIASZ 1986 CLKS MAZOVIA CIECHANÓW
285,0 REWERS MACIEJ 1987 RKS OKĘCIE  WARSZAWA
275,0 CIEŚLIK KRZYSZTOF 1987 LUKS GRYF BUJNY
275,0 RYZNAR MICHAŁ 1986 AZS AWF BIAŁA PODLASKA
270,0 MAGIEROWSKI TOMASZ 1987 NADWIŚLANIN KWIDZYŃ
260,0 STERNA SLAWOMIR 1986 OKS START OTWOCK 
260,0 ZAWADZKI MARCIN 1986 WLKS SIEDLCE
255,0 WALASEK ŁUKASZ 1986 WISŁA PUŁAWY
245,0 GUZIUK ADRIAN 1987 MULKS TERESPOL

105 kg:   
315,0 PARAFINIUK GRZEGORZ 1987 LKS TERESPOL
310,0 KAMIŃSKI MAREK 1987 SKS START GRUDZIĄDZ
285,0 DĘBSKI MARCIN 1986 ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE
283,0 RUCIŃSKI MICHAŁ 1986 CWKS LEGIA WARSZAWA
276,0 WAWRZONKOWSKI KAMIL 1987 CLKS MAZOVIA CIECHANÓW II
262,0 ANDRYSIAK MARCIN 1986 MKS ATLETA  GDAŃSK
253,0 ZIEMBA ŁUKASZ 1986 LKS DOBROSZYCE
245,0 LIPKA CEZARY 1987 WLKS SIEDLCE
235,0 DUBIEL ARKADIUSZ 1987 MKS UNIA HRUBIESZÓW
235,0 NOWAK JAKUB 1987 ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH
235,0 OPORSKI KAMIL 1986 RKS OKĘCIE  WARSZAWA
235,0 SZYMAŃSKI JERZY 1987 WLKS SIEDLCE
232,0 ŁOCHOWSKI PRZEMYSŁAW 1987 UKS ZIELONA GÓRA
230,0 GŁOWACKI ADAM 1986 AZS AWF BIAŁA PODLASKA
   
+105 kg:
304,0 KOWALEWSKI KRZYSZTOF 1986 MKS ATLETA  GDAŃSK
301,0 SIWCZYK TOMASZ 1986 LKS DOBRYSZYCE
290,0 CZECHOWICZ RADOSLAW 1986 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚL.
267,0 BIRBACH DANIEL 1987 LKS SIŁA BARTOSZYCE
255,0 ŚLEDZIKOWSKI DAMIAN 1987 PROMIEŃ OPALENICA
235,0 KORONA PAWEŁ 1987 LECHIA SĘDZISZÓW MŁP
235,0 MIKOS MATEUSZ 1987 WISŁA PUŁAWY
232,0 KACZMARCZYK DAMIAN 1986 LKS DOBRYSZYCE
230,0 FABIJAŃSKI MARIUSZ 1987 WLKS SIEDLCE
215,0 KASZA JAROSŁAW 1987 ELCOM MOSiR SANOK
207,0 BOROWIAK JAKUB 1987 PROMIEŃ OPALENICA
200,0 BOGUCKI MICHAŁ 1986 KS RASZYN
200,0 GROMADZKI PATRYK 1987 ZNICZ BIŁGORAJ
200,0 ZAREMBA KAMIL 1986 LKS TERESPOL

uwaga: w związku z licznymi telefonami oraz uwagami do zaprezentowanych list informuję niniejszym, iz "PS" nie ponosi odpowiedzialności za ich treść oraz wymienione tu, bądź tez i nie... nazwiska zawodników i zawodniczek !!!

Na podstawie materiału PZPC przygotował: Marek Drzewowski

 
Pokrewne linki
· Więcej o PS Informuje
· Napisane przez Autor


Najczęściej czytany artykuł o PS Informuje:
BOGDAN COFALIK - SZTANGISTA, KAPŁAN, MISJONARZ !


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 5
Głosów: 4


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

PS Informuje


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.


Re: LISTY KWALIFIKACYJNE PZPC NA MP JUNIORÓW U20 !!! (Wynik: 1)
przez domin dnia 23-02-2007 o godz. 08:28:56
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
 a gdzie są roczniki 1988 rocznik 1986 ma 21 lat a to mają
być mistrzostwa Polski do lat 20


[ Odpowiedz na to ]


Re: LISTY KWALIFIKACYJNE PZPC NA MP JUNIORÓW U20 !!! (Wynik: 1)
przez Yaca dnia 21-03-2006 o godz. 23:36:02
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
pozdro dla dziewczyn z Ciechanowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


[ Odpowiedz na to ]



Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.03 sekund :: Zapytania do SQL: 68