Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   



*************************






GALERIE

shr121.jpg
shr121.jpg


rai66.jpg
rai66.jpg


lukow.png
lukow.png


talib151.jpg
talib151.jpg


djangabaev17.jpg
djangabaev17.jpg


efremov17.jpg
efremov17.jpg


nabieva17.jpg
nabieva17.jpg


mgl3.jpg
mgl3.jpg


advance-happy-new-year-2018-gif.gif
advance-happy-new-ye ...


azimova91a.jpg
azimova91a.jpg



ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: zembron
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 2

Na stronie:
Gości: 168
Użytkowników: 0
Razem: 168

AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY




ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

Z Rosji: PUCHAR ROSJI W PODNOSZENIU CIĘŻARÓW !
Wysłano dnia 31-03-2018 o godz. 20:58:56 przez autor

Z Rosji
W dn. 23-28.03.br w Sochi (RUS) rozegrano „Puchar Rosji”, w podnoszeniu ciężarów, w którym wystąpiło ogółem 54 kobiety i 98 mężczyzn. Podczas zawodów najlepsze wyniki uzyskali: Tatyana KASHIRINA (91, Noginsk; 108,0) – 318 (145+173) – 331,7 pkt., Anastasiya ROMANOVA (91, Krasnodar; 71,20) – 236 (113+123) – 288,6 pkt., Tima TUREVA (92, Khimki; 62,75) – 219 (96+123) – 287,7 pkt., Kristina SOBOL (91, Salsk; 51,82) – 191 (91+100) – 285,5 pkt., Tatyana ALEEVA (91, Kemerovo; 62,70) – 215 (95+120) – 282,6 pkt. i Svetlana YERSHOVA (94, Voronezh; 52,46) – 188 (85+103) – 278,5 pkt. wśród pań oraz Viktor GETS (94, Belorechensk; 84,50) – 353 (158+195) – 420,3 pkt., Sergey PETROV (94, Novokuznetsk; 75,25) – 330 (152+178) – 417,1 pkt., Egor KLIMONOV (92, Nizhnyj Tagil; 94,00) – 366 (165+201) – 415,7 pkt., Antoniy SAVCHUK (95, Krasnodar; 137,60) – 406 (179+227) – 413,9 pkt., David BIBL (89, Sochi; 93,90) – 364 (165+199) – 413,6 pkt. i Chingiz MOGUSHKOV (86, Groznyj; 190,00) – 412 (185+227) – 412,0 pkt. wśród panów > WYNIKI 


Poniżej, najlepsze wyniki zawodów:

KOBIETY

48 kg (23.03; 7 zawodniczek):
167 (73+94) – Olga GOLOVANOVA (92, Moskva; 47,96) – 264,9 pkt.
166 (72+94) – Nadezhda PANOVA (90, Chita; 47,82)
146 (66+80) – Svetlana GADZHIEVA (89, Arsenev; 47,98)
131 (57+74) – Elizaveta ALEKSEEVA (99, Sochi; 47,18)

53 kg (24.03; 10):
191 (91+100) – Kristina SOBOL (91, Salsk; 51,82) – 285,5 pkt.
188 (85+103) – Svetlana YERSHOVA (94, Voronezh; 52,46) – 278,5 pkt.
166 (76+90) – Ekaterina LAPTEVA (89, Ulyanovsk; 52,54)
163 (77+86) – Elena STARODUBTSEVA (94, Nartkala; 52,78)
159 (73+86) – Anna USOVA (98, Nartkala; 52,86)

58 kg (24.03; 5):
187 (83+104) – Anastasiya IVANOVA (90, Nizhnekamsk; 57,96)
176 (78+98) – Elena LYABINA (77, Moskva; 57,90)
171 (73+98) – Valeriya KSYANOVA (85, Moskva; 57,24)

63 kg (25.03; 10):
219 (96+123) – Tima TUREVA (92, Khimki; 62,75) – 287,7 pkt.
215 (95+120) – Tatyana ALEEVA (91, Kemerovo; 62,70) – 282,6 pkt.
206 (90+116) – Nadezhda LOMOVA (91, Velikiy Novgorod; 62,80) – 270,5 pkt.
179 (82+97) – Inna ANANEVA (95, Moskva; 62,65)

69 kg (25.03; 8):
216 (93+123) – Ani SARGSYAN (95, Novomyshastovskaya; 68,35) – 270,0 pkt.
209 (94+115) – Alla KAYTUKOVA (93, Khimki; 67,45)
200 (94+106) – Aleksandra KOZLOVA (97, Cheboksary; 64,00)
186 (78+108) – Veronika PROKOPOVA (94, Kursk; 68,70)
175 (78+97) – Karina MASLOVA (92, Bryansk; 67,95)

75 kg (26.03; 5):
236 (113+123) – Anastasiya ROMANOVA (91, Krasnodar; 71,20) – 288,6 pkt.
217 (94+123) – Ekaterina KATINA (91, Dzierzhinsk; 74,70)
210 (94+116) – Ekaterina MAKAROVA (92, Omsk; 72,05)
203 (93+110) – Kseniya ALEKSEEVA (95, Moskva; 73,90)
187 (85+102) – Elena BOBRINEVA (93, Kursk; 72,85)

90 kg (26.03; 6):
245 (110+135) – Diana MSTEVA (94, Vladikavkaz; 89,95) – 270,1 pkt.
225 (100+125) – Svetlana TROFIMOVA (81, Kanevskaya; 79,05)
216 (97+119) – Anastasiya NEMTSEVA (97, Novocherkask; 84,25)
215 (99+116) – Anastasiya BEZLYUDNAYA (94, Symferopol; 83,15)
186 (83+103) – Yuliya IVANOVA (94, Zima; 79,75)

+90 kg (27.03; 3):
318 (145+173) – Tatyana KASHIRINA (91, Noginsk; 108,0) – 331,7 pkt.
203 (88+115) – Elena KACHAEVA (88, Sochi; 90,5)
194 (89+105) – Margarita PRIKHODKO (99, Moskva; 103,45)


MĘŻCZYŹNI

56 kg (23.03; 8):
236 (106+130) – Oleg MUSOKHRANOV (95, Gurevsk; 55,98)
225 (94+131) – Vanik MKRTUMYAN (93, Georgievsk; 56,00)
218 (98+120) – Gennadiy ZYKOV (89, Ulyanovsk; 54,55)
205 (95+1100 – Khazretbiy KHISHTOV (98, Maykop; 55,56)

62 kg (23.03; 12):
271 (121+150) – Pavel SUKHANOV (88, Khimki; 62,00)
268 (123+145) – Feliks KHALIBEKOV (90, Moskva; 61,95)
252 (110+142) – Kirill OSTEEV (99, Dzierzhinsk; 61,85)
251 (110+141) – Aleksandr MYSHOV (94, Cheboksary; 61,95)
246 (111+135) – Rais GAYNUTDINOV (91, Sosonovka; 61,95)
244 (115+129) – Sergey DOROFEEV (98, Vladimir; 61,65)

69 kg (24.03; 12):
293 (127+166) – Aleksandr KUVARIN (91, Dzierzhinsk; 68,75)
292 (133+159) – Maksim KONOPLEV (95, Maslyanino; 68,85)
282 (128+154) – Timur ORLIKOV (93, Rostov na Donu; 69,00)
270 (125+145) – Said AZIMOV (97, Simferopol; 69,00)

77 kg (25.03; 14):
330 (152+178) – Sergey PETROV (94, Novokuznetsk; 75,25) – 417,1 pkt.
320 (146+174) – Vyacheslav YARKIN (97, Sochi; 75,25) – 404,5 pkt.
310 (145+165) – Dmitriy STRIGA (88, kemerovo; 76,90)
301 (138+163) – Aleksandr EGOROV (94, Tomsk; 75,40)
299 (133+166) – Mikhail GOBEEV (84, Sankt Petrsburg; 76,95)
294 – 2 zawodników

85 kg (26.03; 14):
353 (158+195) – Viktor GETS (94, Belorechensk; 84,50) – 420,3 pkt.
347 (152+195) – Aleksey YOFKIN (86, Saransk; 85,00) – 412,0 pkt.
346 (155+191) – Artyom OKULOV (94, Chusovoy; 84,85) – 411,1 pkt.
338 (150+188) – Roman CHEPIK (95, Moskva; 84,05) – 403,5 pkt.
335 (145+190) – Razmik UNANYAN (94, Armavir; 83,35) – 401,5 pkt.
330 (149+181) – Fail ZAKIROV (97, Dimitrovgrad; 83,95)
326 (143+183) – Dmitriy PETROV (87, Vladikavkaz; 84,95)
310 (140+170) – Vladimir SIDOROV (92, Sankt Petersburg; 84,90)
307 (137+170) – Denis MASLOV (84, Bryansk; 84,90)
305 (135+170) – Sergey TYO (90, Kursk; 84,50)

94 kg (27.03; 12)
366 (165+201) – Egor KLIMONOV (92, Nizhnyj Tagil; 94,00) – 415,7 pkt.
364 (165+199) – David BIBL (89, Sochi; 93,90) – 413,6 pkt.
355 (160+195) – Eduard CHUYKOV (96, Moskva; 92,00) – 406,8 pkt.
345 (159+186) – Albert IZMAYLOV (88, Ulyanovsk; 93,70)
341 (155+186) – Dmitriy MOLODTSOV (90, Kursk; 93,80)
339 (154+185) – Artem YARYSHEV (84, Sankt Petersburg; 93,35)
335 (155+180) – Dmitriy KORCHEVSKIY (90, Komsomolsk na Amure; 94,00)
333 (150+183) – Andrey ZAVADA (93, Simferopol; 92,30)

105 kg (27.03; 14):
375 (170+205) – Rodion BOCHKOV (93, Maykop; 105,00) – 408,8 pkt.
374 (170+204) – Martin SABANCHIEV (89, Tyrnyauz; 104,15) – 408,8 pkt.
370 (165+205) – Maksim MATVEEV (86, Khabarovsk; 104,75) – 403,6 pkt.
363 (163+200) – Fyodor PETROV (95, Velikiy Novgorod; 103,90)
359 (164+195) – Aleksandr KIBANOV (96, Shadrinsk; 97,95) – 401,2 pkt.
345 (150+195) – Linar MUKHAMETOV (94, Dimitrovgrad; 104,85)
344 (159+185) – Vladimir KALGANOV  (93, Priozersk; 101,20)
340 (155+185) – Semen MALTSEV (94, Kemerovo; 103,50)

+105 kg (28.03; 12):
412 (185+227) – Chingiz MOGUSHKOV (86, Groznyj; 190,00) – 412,0 pkt.
406 (179+227) – Antoniy SAVCHUK (95, Krasnodar; 137,60) – 413,9 pkt.
375 (175+200) – Aleksey KOSTERIN (91, Yaroslavl; 112,60) – 399,9 pkt.
368 (167+201) – Artur SKOROBOGATKO (92, Kursk; 116,55)
357 (157+200) – Denis MOLODTSOV (86, Perm; 136,40)
341 (150+191) – Sergey KOVBEL (93, Urengoy; 112,75)

Pełne wyniki zawodów (pdf)

MD


 
Pokrewne linki
· Więcej o Z Rosji
· Napisane przez autor


Najczęściej czytany artykuł o Z Rosji:
WIELKIE DŹWIGANIE NA „PUCHARZE ROSJI” !!!


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Z Rosji


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.


Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować


Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.05 sekund :: Zapytania do SQL: 50