Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   *************************


GALERIE

shr121.jpg
shr121.jpg


rai66.jpg
rai66.jpg


lukow.png
lukow.png


talib151.jpg
talib151.jpg


djangabaev17.jpg
djangabaev17.jpg


efremov17.jpg
efremov17.jpg


nabieva17.jpg
nabieva17.jpg


mgl3.jpg
mgl3.jpg


advance-happy-new-year-2018-gif.gif
advance-happy-new-ye ...


azimova91a.jpg
azimova91a.jpgONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: zembron
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 2

Na stronie:
Gości: 87
Użytkowników: 0
Razem: 87

AKTUALIZACJEDarmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY
ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

Prasa Donosi: OSTATNIE PRZYGOTOWANIA KADRY WE WŁADYSŁAWOWIE !
Wysłano dnia 21-03-2018 o godz. 10:30:38 przez autor

Prasa donosi
Od blisko 2 tygodni, prowadzona przez Mirosława Chorosia kadra narodowa mężczyzn w podnoszeniu ciężarów trenuje na zgrupowaniu w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie, przygotowując się do mistrzostw Europy. Tegoroczne ME seniorów odbędą się w hali „Sala Polivalenta” w Bukareszcie w ostatnim tygodniu marca a zakończą 1 kwietnia w Wielkanoc. W ośrodku nad Bałtykiem, który tradycyjnie gości kadry ciężarowców, formę szlifuje ośmiu zawodników. Wśród powołanych są doświadczeni sztangiści, m.in. wicemistrz świata w kat. 85 kg z Anaheim Krzysztof Zwarycz i Arkadiusz Michalski (obaj Budowlani Opole), ale także młodzi, którzy mają w zespole zastąpić „starych” mistrzów.

To już trzecie tegoroczne zgrupowanie, w Cetniewie jesteśmy od ponad tygodnia i zostaniemy do dnia wyjazdu. W Bukareszcie liczę na dobry start. Sądzę, że jeden medal będzie w naszym zasięgu…” - powiedział trener Choroś. Nowy szkoleniowiec prowadził już zespół w 2012 roku na igrzyskach olimpijskich w Londynie, gdzie Polacy wywalczyli dwa medale. Złoty w 85 kg zdobył Adrian Zieliński, a brązowy w 105 kg Bartłomiej Bonk… „Wszyscy bardzo ciężko pracują, na szczęście w kadrze nie mamy większych problemów zdrowotnych, a z tymi, które się pojawiają, jakoś sobie radzimy. Wszyscy dobrze wiemy, o co walczymy…” - dodał szkoleniowiec. Choroś potwierdził, że trwają prace nad powołaniem grupy szkoleniowej, która będzie się w przyszłości przygotowywała do igrzysk olimpijskich w 2020 roku. Stąd w składzie ekipy, która wystąpi na pomoście w Bukareszcie są zawodnicy doświadczeni i utytułowani z wicemistrzem świata z 2017 roku Zwaryczem, ale także kilku młodych, którzy zadebiutują na tej rangi imprezie seniorskiej.

Trener kadry zdecydował, że w Bukareszcie wystąpią, w kat. 69 kg: Piotr Poniedziałek (CLKS Mazovia Ciechanów) i Damian Wiśniewski (CWZS Zawisza Bydgoszcz); w 77 kg: Daniel Bajer (MGLKS Tarpan Mrocza); w 85 kg: Krzysztof Zwarycz (Budowlani Opole) i Kacper Kłos (MGLKS Tarpan Mrocza); w 94 kg: Paweł Kulik (Budowlani Opole); w 105 kg: Arkadiusz Michalski i Łukasz Grela (obaj – Budowlani Opole). Z jakimi nadziejami Polacy wystartują w Bukareszcie ? Trener Choroś jest umiarkowanym optymistą… „Liczę, że młodzi zawodnicy będą bili rekordy życiowe, natomiast ci doświadczeni wystąpią na swoim normalnym, wysokim poziomie. Medali nie obiecuję, choć przyznam, że w nie wierzę…” - zadeklarował szkoleniowiec (PAP) > WSTĘPNE LISTY STARTOWE (pdf)

 
Pokrewne linki
· Więcej o Prasa donosi
· Napisane przez autor


Najczęściej czytany artykuł o Prasa donosi:
ADRIAN ZIELIŃSKI ZDYSKWALIFIKOWANY NA CZTERY LATA !!!


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Prasa donosi


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.


Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować


Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.04 sekund :: Zapytania do SQL: 50