Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   *************************


GALERIE

shr121.jpg
shr121.jpg


rai66.jpg
rai66.jpg


lukow.png
lukow.png


talib151.jpg
talib151.jpg


djangabaev17.jpg
djangabaev17.jpg


efremov17.jpg
efremov17.jpg


nabieva17.jpg
nabieva17.jpg


mgl3.jpg
mgl3.jpg


advance-happy-new-year-2018-gif.gif
advance-happy-new-ye ...


azimova91a.jpg
azimova91a.jpgONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: zembron
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 2

Na stronie:
Gości: 87
Użytkowników: 0
Razem: 87

AKTUALIZACJEDarmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY
ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

Prasa Donosi: TRYBUNAŁ CAS BEZLITOSNY DLA TOMASZA ZIELINSKIEGO !
Wysłano dnia 21-03-2018 o godz. 10:22:32 przez autor

Prasa donosi
Międzynarodowy Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu (CAS) w Lozannie odrzucił w dn. 15.03.br odwołanie sztangisty Tomasza Zielińskiego i potwierdził czteroletnią dyskwalifikację, nałożoną na niego w efekcie pozytywnego wyniku kontroli antydopingowej. W organizmie młodszego z braci Zielińskich wykryto nandrolon tuż przed igrzyskami olimpijskimi w Rio de Janeiro, gdzie miał startować w kategorii 94 kg. Tomasz Zieliński jest mistrzem Europy z 2016 roku. Na igrzyskach w Londynie w 2012 roku w kategorii 94 kg zajął dziewiąte miejsce, ale miał otrzymać… brązowy medal olimpijski po dyskwalifikacji za doping sześciu rywali.

Jak jednak dowiedział się nieoficjalnie Polski Związek Podnoszenia Ciężarów, w kategorii do 94 kilogramów nie będzie relokacji zawodników na pozycje sztangistów, którzy złamali przepisy antydopingowe na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. Oznaczałoby to, że olimpijskie medale nie zostaną przyznane w tej wadze. Na pozycjach I-IV i VI-VII mają pozostać „puste” miejsca. Sześć lat temu, podczas olimpijskiego konkursu w kat. 94 kg, Tomasz Zieliński zajął IX miejsce. Jednak w wyniku powtórnych badań antydopingowych zabezpieczonych próbek z igrzysk w Pekinie (2008) oraz Londynie (2012), sześciu zawodników poprzedzających Tomasza Zieliń-skiego w klasyfikacji końcowej tej wagi igrzysk londyńskich, naruszyło przepisy antydopingowe. Byli to: Kazach Ilja Ilin - złoty medalista, Rosjanin Aleksander Iwanow - srebrny medal, Mołda-wianin Anatoli Ciricu - brązowy medal, Rosjanin Andriej Demianow - 4. miejsce, Azer Intiqam Zairow - 6. miejsce, Kazachów Almas Uteszow - 7. miejsce. Tym samym pierwszy w tej wadze w igrzyskach jest 5. w konkursie Irańczyk Saeid Mohammadpourkarkaragh, drugi - Koreańczyk Kim Min-Jae (8. miejsce), a trzeci – Tomasz Zieliński (9. pozycja). Tak cały czas wygląda klasyfi-kacja w tej kategorii, na stronie internetowej Międzynarodowej Federacji Podnoszenia Ciężarów (IWF). Jednak wkrótce może się to zmienić. W miejsce zdyskwalifikowanych, nie awansuje nikt, na pozycjach 1-4 i 6-7 pozostaną „puste” miejsca w klasyfikacji, a Tomasz Zieliński zachowa… tylko dziewiąte miejsce (polskieradio.pl, pzpc.pl)

 
Pokrewne linki
· Więcej o Prasa donosi
· Napisane przez autor


Najczęściej czytany artykuł o Prasa donosi:
ADRIAN ZIELIŃSKI ZDYSKWALIFIKOWANY NA CZTERY LATA !!!


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Prasa donosi


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.


Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować


Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.03 sekund :: Zapytania do SQL: 50