www.polska-sztanga.pl - MISTRZOSTWA BIAŁORUSI KOBIET I MĘŻCZYZN !
   Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl                           Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU
 STRONA GŁÓWNA
 SYLWETKI
 GALERIA ZDJĘĆ
 WYNIKI
 REKORDY
 RANKINGI
 INNE
 KSIĘGA GOŚCI
 ARCHIWUM
 TEMATY
 TOP 10
 DO POBRANIA
 LINKI
 ZGŁOŚ PROBLEM

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

    
*************************










 
*************************
  

  

LIDERZY
LIDERZY KRAJOWYCH TABEL
31.12.2014r

KOBIETY
44: 127 - S.Oleśkiewicz (Omega K.)
48: 177 - M.Karpiń„ska (Znicz B.)
53: 175 - M.Karpiń„ska (Znicz B.)
58: 205 - J.Łochowska (UKS Z.G.)
63: 197 - K.Ostapska (Tytan O.)
69: 222 - P.Piechowiak (Budowlani N.T.)
75: 230 - E.Mizdal (Unia H.)
+75: 233 - S.Bagiń„ska (Śląsk W.)

MĘŻCZYŹNI
45: 147 - M.Dach (Promień O.)
50: 179 - K.Oleśkiewicz (Dobryszyce)
56: 235 - D.Kozłowski (Zawisza B.)
62: 250 - P.Brylak (UOLKA O.M.)
69: 292 - D.Bajer (AKS Myślibórz)
77: 311 - D.Sikorski (Mazovia C.)
85: 346 - K.Zwarycz (Górnik P.)
94: 392 - A.Zieliński (Tarpan M.)
105: 405 - B.Bonk (Budowlani O.)
+105: 422 - M.Dołęga (Zawisza B.)

ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: ant98
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 867

Na stronie:
Gości: 339
Użytkowników: 1
Razem: 340
Teraz online:
01: marek_d


AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


OSTATNIE KOMENTARZE
· 1 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 2 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 3 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 4 ADRIAN ZIELIŃSKI ZDYSKWALIFIKOWANY NA CZTERY LATA !!!
· 5 KOLEGA ROBINSONA
· 6 MALI LUDZIE, MAŁO ZNACZĄ, A KRZYCZĄ JAK OLBRZYMY!
· 7 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 8 SERIAL" PRZYJACIELE" CZYLI BIZNESMEN W KRADZIONYCH GACIACH....
· 9 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 10 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!

Z Białorusi: MISTRZOSTWA BIAŁORUSI KOBIET I MĘŻCZYZN !
Wysłano dnia 08-10-2017 o godz. 17:31:47 przez autor

Z Białorusi
W dn. 26-30.09.br w Grodnie odbyły się „Mistrzostwa Białorusi Kobiet i Męż- czyzn”, w których wystąpiło ogółem 81 kobiet i 98 mężczyzn. Podczas zawodów padły 3 rekordy Białorusi U17 (*) a najlepsze wyniki uzyskali: Anastasiya MIKHALENKO (95, Vitebsk; 66,75) – 222 (95+127) – 281,2 pkt., Lyudmila PAN- KOVA (97, Brest; 56,0) – 188 (83+105) – 265,9 pkt., Darya TEVELEVA (96, Vitebsk; 62,85) – 201 (89+112) – 263,8 pkt., Anna BAKHIR (99, Glubokoe; 75,6) – 215 (100+115) – 255,1 pkt. i Ekaterina GOLUSHKO (96, Grodno; 62,9) – 192 (92+100) – 251,9 pkt. wśród pań oraz Petr ASAYONOK (93, Brest; 83,45) – 372 (165+207) – 445,6 pkt., Pavel KHODASEVICH (93, Bo- risov; 84,75) – 355 (165+190) – 422,1 pkt., Ivan KLIM (94, Lida; 76,75) – 334 (155+179) – 417,6 pkt., Nikolay CHERNYAK (86, Bobruysk; 77,0) – 331 (153+178) – 413,1 pkt., Maksim MUDREVSKIY (94, Bobruysk; 89,15) – 352 (162+190) – 408,9 pkt., Mikhail AVDEEV (82, Bori- sov; 110,05) – 380 (180+200) – 408,0 pkt., Ilya ZHERNOVSKIY (00, Vitebsk; 68,45) – 302* (141*+161) – 403,4 pkt. i Gennadiy LAPTEV (98, N. Polotsk; 66,3) – 295 (135+160) – 402,0 pkt. wśród panów > WYNIKI 


Poniżej, najlepsze wyniki zawodów:

KOBIETY

48 kg (26.09; 7 zawodniczek):
144 (65+79) – Irina BURAK (99, Korelichi; 47,4)
142 (64+78) – Aleksandra MIRENKOVA (99, Mogilev; 48,0)

53 kg (26.09; 14):
168 (75+93) – Natalya SHELEG (98, Kr. Sloboda; 52,8) – 247,7 pkt.
157 (72+85) – Diana KORCHINSKAYA (99, Smorgon; 52,8)

58 kg (27.09; 13):
188 (83+105) – Lyudmila PANKOVA (97, Brest; 56,0) – 265,9 pkt.
180 (80+100) – Lyudmila BRIL (91, Mogilev; 57,8) – 249,2 pkt.
178 (80+98) – Kristina MAKUTSEVICH (99, Mogilev; 58,0)
177 (79+98) – Yuliya VABISHCHEVICH (99, Brest; 57,6)

63 kg
(27.09; 16):
201 (89+112) – Darya TEVELEVA (96, Vitebsk; 62,85) – 263,8 pkt.
192 (92+100) – Ekaterina GOLUSHKO (96, Grodno; 62,9) – 251,9 pkt.
184 (82+102) – Darya BIRAN (99, Khoyniki; 62,15)
183 (81+102) – Mariya GAPEEVA (00, Vitebsk; 60,7)

69 kg (28.09; 10):
222 (95+127) – Anastasiya MIKHALENKO (95, Vitebsk; 66,75) – 281,2 pkt.
188 (85+103) – Lyubov DEMIDOVETS (01, Lelchitsy; 68,85)
187 (85+102) – Margarita LESHCHENKO (00, Glubokoe; 66,05)

75 kg (28.09; 7):
200 (90+110) – Ulyana MAKHNACH (00, Khoyniki; 73,95)
196 (86+110) – Diana MINKOVA (01, Lelchitsy; 74,95)

90 kg (29.09; 7):
215 (100+115) – Anna BAKHIR (99, Glubokoe; 75,6) – 255,1 pkt.
205 (95+110) – Olga GENERALOVA (95, Vitebsk; 79,9)
178 (78+100) – Inna ZAKHARCHUK (00, Brest; 83,15)

+90 kg (30.09; 7):
174 (78+96) – Polina KATUSHONOK (00, Glubokoe; 109,4)


MĘŻCZYŹNI


56 kg (26.09; 8):
210 (90+120) – Kirill GOLUB (00, Vitebsk; 55,8)

62 kg
(26.09; 12)
260 (113+147*) – Artem DANILCHIK (00, Mogilev; 62,0)
259 (115+144) – Anton SHUBENOK (94, Vitebsk; 61,6)

69 kg (27.09; 21):
302* (141*+161) – Ilya ZHERNOVSKIY (00, Vitebsk; 68,45) – 403,4 pkt.
295 (135+160) – Gennadiy LAPTEV (98, N. Polotsk; 66,3) – 402,0 pkt.
291 (133+158) – Leonid ZUEV (96, Kostyukovka; 68,3) – 389,2 pkt.
280 (125+155) – Anton SHEYMOVICH (98, Bobruysk; 68,95)

77 kg
(27.09; 15):
334 (155+179) – Ivan KLIM (94, Lida; 76,75) – 417,6 pkt.
331 (153+178) – Nikolay CHERNYAK (86, Bobruysk; 77,0) – 413,1 pkt.
306 (136+170) – Artem TIMERBAYEV (94, Grodno; 76,0)
305 (135+170) – Igor LOZKO (99, Mozyr; 75,45)

85 kg (28.09; 16):
372 (165+207) – Petr ASAYONOK (93, Brest; 83,45) – 445,6 pkt.
355 (165+190) – Pavel KHODASEVICH (93, Borisov; 84,75) – 422,1 pkt.
331 (150+181) – Vladimir GRITSEVICH (98, Vitebsk; 83,8) – 395,7 pkt.
320 (145+175) – Ilya STEPOSHIN (98, N. Polotsk; 78,7)
316 (140+176) – Leonid KORBUT (95, Zhodino; 84,6)
315 (150+165) – Andrey MARTISHKO (95, Grodno; 84,95)

94 kg
(29.09; 13):
352 (162+190) – Maksim MUDREVSKIY (94, Bobruysk; 89,15) – 408,9 pkt.
340 (155+185) – Aleksandr BERSANOV (92, Vitebsk; 92,2) – 389,3 pkt.
336 (150+186) – Sergey GARANIN (95, Vitebsk; 87,8)
332 (150+182) – Vladislav PANYSHEV (97, Borisov; 93,05)
332 (145+187) – Ruslan GRUSHKO (97, Bobruysk; 88,95)

105 kg (29.09; 10) :
360 (165+195) – Konstantin KUROVSKIY (00, Grodno; 105,0) – 392,4 pkt.
345 (160+185) – Ilya SHAPIRO (94, Borisov; 98,95)
338 (153+185) – Anton BUTOR (94, Zhodino; 96,2)
331 (150+181) – Aleksandr LEVCHENKO (98, Vitebsk; 100,1)
330 – 2 zawodników

+105 kg (30.09; 8):
380 (180+200) – Mikhail AVDEEV (82, Borisov; 110,05) – 408,0 pkt.
358 (155+203) – Ilya LEBEDEV (97, Vitebsk; 133,05)
346 (150+196) – Ivan GOROKHOV (97, Vitebsk; 117,25)
335 (150+185) – Nikolay ZHIGALOV (97, Minsk; 110,05)

Oryginalny protokół w j. rosyjskim (pdf)

MD

 
Pokrewne linki
· Więcej o Z Białorusi
· Napisane przez autor


Najczęściej czytany artykuł o Z Białorusi:
MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW – DZIEŃ IV


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Z Białorusi

Przepraszamy, komentarze dla tego artykułu są niedostępne.


Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.06 sekund :: Zapytania do SQL: 44