www.polska-sztanga.pl - MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA ROSJI U23 !
   Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl                           Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU
 STRONA GŁÓWNA
 SYLWETKI
 GALERIA ZDJĘĆ
 WYNIKI
 REKORDY
 RANKINGI
 INNE
 KSIĘGA GOŚCI
 ARCHIWUM
 TEMATY
 TOP 10
 DO POBRANIA
 LINKI
 ZGŁOŚ PROBLEM

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

    
*************************










 
*************************
  

  

LIDERZY
LIDERZY KRAJOWYCH TABEL
31.12.2014r

KOBIETY
44: 127 - S.Oleśkiewicz (Omega K.)
48: 177 - M.Karpiń„ska (Znicz B.)
53: 175 - M.Karpiń„ska (Znicz B.)
58: 205 - J.Łochowska (UKS Z.G.)
63: 197 - K.Ostapska (Tytan O.)
69: 222 - P.Piechowiak (Budowlani N.T.)
75: 230 - E.Mizdal (Unia H.)
+75: 233 - S.Bagiń„ska (Śląsk W.)

MĘŻCZYŹNI
45: 147 - M.Dach (Promień O.)
50: 179 - K.Oleśkiewicz (Dobryszyce)
56: 235 - D.Kozłowski (Zawisza B.)
62: 250 - P.Brylak (UOLKA O.M.)
69: 292 - D.Bajer (AKS Myślibórz)
77: 311 - D.Sikorski (Mazovia C.)
85: 346 - K.Zwarycz (Górnik P.)
94: 392 - A.Zieliński (Tarpan M.)
105: 405 - B.Bonk (Budowlani O.)
+105: 422 - M.Dołęga (Zawisza B.)

ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: ant98
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 867

Na stronie:
Gości: 313
Użytkowników: 0
Razem: 313

AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


OSTATNIE KOMENTARZE
· 1 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 2 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 3 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 4 ADRIAN ZIELIŃSKI ZDYSKWALIFIKOWANY NA CZTERY LATA !!!
· 5 KOLEGA ROBINSONA
· 6 MALI LUDZIE, MAŁO ZNACZĄ, A KRZYCZĄ JAK OLBRZYMY!
· 7 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 8 SERIAL" PRZYJACIELE" CZYLI BIZNESMEN W KRADZIONYCH GACIACH....
· 9 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 10 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!

Z Rosji: MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA ROSJI U23 !
Wysłano dnia 18-07-2017 o godz. 20:58:25 przez autor

Z Rosji
W dn. 04-09.07.br we Vladimirze (RUS) odbyły się „Młodzieżowe Mistrzostwa Rosji do lat 23”, w których wystąpiło ogółem 68 kobiet i 125 mężczyzn. Podczas zawodów najlepsze wyniki uzyskali: Mariya PETROVA (95, Zelenodolsk; 74,75) – 233 (103+130) – 278,0 pkt., Kseniya MAKSIMOVA (95, Tarko-Sale; 63,00) – 211 (95+116) – 276,5 pkt., Kseniya MARUSHKA (97, Kushevskaya; 71,70) – 225 (100+125) – 274,2 pkt., Mariya NIKOLAEVA (94, Podolsk; 57,90) – 193 (88+105) – 266,9 pkt. i Ani SARG- SYAN (95, Novomyshastovskaya; 68,15) – 210 (90+120) – 263,0 pkt. wśród pań oraz Viktor GETS (94, Yuzhnyj; 84,25) – 355 (160+195) – 423,3 pkt., Sergey PETROV (94, Novokuz- netsk; 75,75) – 328 (150+178) – 413,1 pkt., Georgiy KUPTSOV (94, Novokuznetsk; 93,95) – 361 (164+197) – 410,1 pkt., Eduard CHUYKOV (96, Moskva; 90,00) – 350 (155+195) – 404,9 pkt., Adam BALAEV (96, Moskva; 101,45) – 366 (170+196) – 403,7 pkt., Aleksandr KIBANOV (96, Shadrinsk; 93,85) – 354 (162+192) – 402,3 pkt., Roman SYOMIN (96, Sankt Petersburg; 81,55) – 332 (157+175) – 402,2 pkt., Ramzan AUKHADOV (94, Urus-Martan; 84,95) – 338 (150+188) – 401,4 pkt. i Antoniy SAVCHUK (95, Krasnodar; 141,05) – 395 (180+215) – 401,2 pkt. wśród panów > WYNIKI  


Poniżej, najlepsze wyniki mistrzostw:

KOBIETY

48 kg (12 zawodniczek; 04.07):
151 (71+80) – Alina MUKHLYNINA (95, Voronezh; 47,85)
141 (63+78) – Mariya NAZAROVA (95, Chita; 47,85)
141 (62+79) – Anastasiya KORCHAGINA (99, Kholmsk; 45,90)

53 kg (10; 05.07):
168 (78+90) – Elena STARODUBTSEVA (94, Stavropolskiy Kray; 52,80)
152 (65+87) – Olga GARMAEVA (96, Chita; 52,50)

58 kg (14; 05.07):
193 (88+105) – Mariya NIKOLAEVA (94, Podolsk; 57,90) – 266,9 pkt.
189 (80+109) – Svetlana YERSHOVA (94, Voronezh; 56,95)
183 (85+98) – Diana KUZNETSOVA (94, Vladimir; 57,45)
177 (82+95) – Snna LYTKINA (98, Kemerovo; 56,60)

63 kg
(13; 06.07):
211 (95+116) – Kseniya MAKSIMOVA (95, Tarko-Sale; 63,00) – 276,5 pkt.
210 (95+115) – Olga TYO (96, Omsk; 62,45) – 276,7 pkt.
190 (86+104) – Anastasiya BELOBORODOVA (99, Kurgan; 62,75)
168 – 2 zawodniczki

69 kg (6; 06.07):
210 (90+120) – Ani SARGSYAN (95, Novomyshastovskaya; 68,15) – 263,0 pkt.
170 (73+97) – Sofya ANANEVA (98, Lyubertsy; 67,40)

75 kg (8; 07.07):
233 (103+130) – Mariya PETROVA (95, Zelenodolsk; 74,75) – 278,0 pkt.
225 (100+125) – Kseniya MARUSHKA (97, Kushevskaya; 71,70) – 274,2 pkt.
211 (88+123) – Veronika PROKOPOVA (94, Kursk; 72,85)
210 (92+118) – Kseniya ALEKSEEVA (95, Kemerovo; 74,75)
195 (90+105) – Laura TRUBKINA (97, Moskva; 75,00)
180 (80+100) – Anna POPOVA (98, Sankt Petersburg; 75,00)

+75 kg (5; 07.07):
209 (90+119) – Taisya CHIZHIKOVA (98, Irkutsk; 99,60)
208 (97+111) – Anastasiya BEZLYUDNAYA (94, Simferopol; 83,00)
196 (87+109) – Natalya SHCHYOGOLEVA (96, Vidnoe; 77,70)
185 (85+100) – Nonna KHABALOVA (96, Vladikavkaz; 107,30)


MĘŻCZYŹNI

56 kg (8; 04.07):
200 (90+110) – Albert KIPOV (97, Tyrnyauz; 55,80)

62 kg (10; 04.07):
244 (109+135) – Boris KHACHATUROV (97, Budyonnovsk; 61,85)
243 (113+130) – Aleksandr CHINOVNIKOV (94, Maslyanino; 61,95)

69 kg (22; 05.07):
291 (133+158) – Maksim KONOPLYOV (95, Maslyanino; 68,85)
280 (125+155) – Kirill KRASNYJ (98, Bryansk; 68,85)
278 (123+155) – Aleksandr MYSHOV (94, Obninsk; 68,65)

77 kg (20; 06.07):
328 (150+178) – Sergey PETROV (94, Novokuznetsk; 75,75) – 413,1 pkt.
318 (143+175) – Razmik UNANYAN (94, Armavir; 76,90)
316 (145+171) – Sergey KOLESNIKOV (94, Bugulma; 76,65)
303 (135+168) – Ruslan TRUSHNIKOV (95, Chelyabinsk; 76,85)
299 (135+164) – Sebastyan DANILCHIK (99, Moskva; 76,70)

85 kg (17; 07.07):
355 (160+195) – Viktor GETS (94, Yuzhnyj; 84,25) – 423,3 pkt.
338 (150+188) – Ramzan AUKHADOV (94, Urus-Martan; 84,95) – 401,4 pkt.
332 (157+175) – Roman SYOMIN (96, Sankt Petersburg; 81,55) – 402,2 pkt.
326 (146+180) – Artyom LEFLER (95, Moskva; 84,80)
317 (140+177) – Roman CHEPIK (95, Kurgan; 80,95)
316 (139+177) – Vadim TSUPRIK (95, Kursk; 84,30)
315 (145+170) – Magomed TORSHKHOEV (96, Moskva; 83,75)
310 (140+170) – Alim SHOGENOV (99, Moskva; 82,45)
306 – 3 zawodników

94 kg (15; 08.07):
361 (164+197) – Georgiy KUPTSOV (94, Novokuznetsk; 93,95) – 410,1 pkt.
354 (162+192) – Aleksandr KIBANOV (96, Shadrinsk; 93,85) – 402,3 pkt.
350 (155+195) – Eduard CHUYKOV (96, Moskva; 90,00) – 404,9 pkt.
340 (155+185) – Konstantin ROSHCHUPKIN (94, Sankt Petersburg; 93,65)
333 (150+183) – Saykhan SAKAEV (97, Moskva; 93,75)
330 – 2 zawodników

105 kg (20; 08.07):
366 (170+196) – Adam BALAEV (96, Moskva; 101,45) – 403,7 pkt.
p.k. 361 (160+201) – Fyodor PETROV (95, V. Novgorod; 101,25)
356 (166+190) – Murat UZDENOV (95, Moskva; 102,45)
352 (155+197) – Marchel GUYDYA (95, Nizhegorodskaya; 104,95)
351 (161+190) – Semyon MALTSEV (94, Kemerovo; 103,90)
337 (150+187) – Nikita SOLOVYOV (96, Klin; 104,70)

+105 kg (13; 09.07):
395 (180+215) – Antoniy SAVCHUK (95, Krasnodar; 141,05) – 401,2 pkt.
378 (168+210) – Soslan KOKAEV (96, Surgut; 140,20)
371 (171+200) – Yuriy AKHMEDYANOV (97, Irkutsk; 136,00)
361 (160+201) – Vitaliy PEREVEZENTSEV (95, Krasnoyarsk; 150,70)
346 (156+190) – Arseniy SPITSIN (98, Vladimir; 125,55)

Oryginalne protokoły zawodów
: kobiety, mężczyźni (pdf)

MD


 
Pokrewne linki
· Więcej o Z Rosji
· Napisane przez autor


Najczęściej czytany artykuł o Z Rosji:
WIELKIE DŹWIGANIE NA „PUCHARZE ROSJI” !!!


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Z Rosji

Przepraszamy, komentarze dla tego artykułu są niedostępne.


Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.05 sekund :: Zapytania do SQL: 44