Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   



*************************






GALERIE

Turniej.jpg
Turniej.jpg


oderpokal2017photo3.jpg
oderpokal2017photo3. ...


mosquera131.jpg
mosquera131.jpg


hertlova100.jpg
hertlova100.jpg


polak124.jpg
polak124.jpg


orsag245a.jpg
orsag245a.jpg


niezyje.jpg
niezyje.jpg


ADEM.jpg
ADEM.jpg


sams17.jpg
sams17.jpg


vlad17a.jpg
vlad17a.jpg



ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: crazyumka
Nowe dzisiaj: 1
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 2

Na stronie:
Gości: 308
Użytkowników: 2
Razem: 310
Teraz online:
01: crazyumka
02: marek_d


AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY




ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

Z Białorusi: PUCHAR BIAŁORUSI KOBIET I MĘŻCZYZN !
Wysłano dnia 07-03-2017 o godz. 18:30:37 przez autor

Z Białorusi
W dn. 01-04.03.br w Staykakh k. Mińska (BLR) odbył się „Puchar Białorusi Ko- biet i Mężczyzn” w podnoszeniu ciężarów, podczas którego rywalizowało ogółem 81 kobiet i 122 mężczyzn. Podczas zawodów, najlepsze wyniki uzyskali: Anas- tasiya MIKHALENKO (95, Vitebsk; 67,20) – 221 (95+126) – 278,9 pkt., Lyudmi- la PANKOVA (97, Brest; 57,40) – 192 (85+107) –267,0 pkt., Darya TEVELEVA (96, Vitebsk; 61,20) – 199 (89+110) – 265,5 pkt. i Darya NAUMOVA (95, Bobruysk; 73,60) – 220 (95+125) – 264,5 pkt. wśród pań oraz Vadim LIKHORAD (93, Lida; 76,20) – 342 (157+185) – 429,3 pkt., Yevgeniy TIKHONTSOV (97, Gomel; 92,25) – 366 (165+201) – 418,8 pkt., Maksim MUD- REVSKIY (94, Lelchitsy; 84,65) – 352 (165+187) – 418,6 pkt., Aleksandr BERSANOV (92, Vi- tebsk; 92,65) – 361 (160+201) – 412,4 pkt., Pavel KHODASEVICH (93, Borisov; 84,50) – 346 (160+186) – 412,0 pkt., Nikolay CHERNYAK (86, Bobruysk; 77,00) – 328 (153+175) – 409,4 pkt. i Nikolay NOVIKOV (86, Bobruysk; 84,65) – 340 (150+190) – 404,4 pkt. > WYNIKI 


Poniżej, najlepsze wyniki zawodów:

KOBIETY

48 kg (01.03.br; 13 zawodniczek):
141 (62+79) – Yuliya ASAYONOK (94, Brest; 47,66)
140 (65+75) – Aleksandra MIRENKOVA (99, Mogilyov; 47,10)
136 (64+72) – Irina BURAK (99, Korelichi; 45,88)
136 (60+76) – Margarita ZINKOVETS (89, Lida; 47,98)
122 (55+67) – Darya SENTUKHOVSKAYA (94, Smolevichi; 47,47)

53 kg (01.03; 14):
164 (71+93) – Natalya SHELEG (98, Kr. Svoboda; 52,52)
151 (67+84) – Diana KORCHINSKAYA (99, Smorgon; 52,92)
143 (65+78) – Irina MISHCHUK (90, Brest; 51,66)
138 (64+74) – Valeriya SHKUTOVA (01, Rogachyov; 52,14)

58 kg (01.03; 14):
192 (85+107) – Lyudmila PANKOVA (97, Brest; 57,40) – 267,0 pkt.
178 (80+98) – Lyudmila BRIL (91, Mogilyov; 57,90)
172 (76+96) – Syuzanna VOLODKO (00, Mogilyov; 57,94)
171 (76+95) – Yuliya VABISHEVICH (99, Brest; 57,20)
170 (74+96) – Kristina MAKUTSEVICH (99, Kr. Svoboda; 58,00)
158 (73+85) – Mariya GALLEVA (00, Vitebsk; 56,70)

63 kg (02.03; 17):
199 (89+110) – Darya TEVELEVA (96, Vitebsk; 61,20) – 265,5 pkt.
184 (84+100) – Aleksandra TETYORKINA (99, Vitebsk; 61,70)
174 (77+97) – Alina SHCHEPANOVA (00, Mogilyov; 58,42)
164 (74+90) – Darya BIRAN (99, Khoyniki; 60,30)
160 (70+90) – Darya LAZAKOVICH (99, Bobruysk;62,60)

69 kg (02.03; 7):
221 (95+126) – Anastasiya MIKHALENKO (95, Vitebsk; 67,20) – 278,9 pkt.
199 (94+105) – Margarita LESHCHENKO (00, Glubokoye; 67,35)
196 (91+105) – Ekaterina GOLUSHKO (96, Korelichi; 68,65)
173 (75+98) – Lyubov DEMIDOVETS (01, Lelchitsy; 68,15)
170 (70+100) – Yanina BOMBEL (00, Gozha; 67,15)

75 kg (03.03; 7):
220 (95+125) – Darya NAUMOVA (95, Bobruysk; 73,60) – 264,5 pkt.
200 (95+105) – Darya GRUKOVA (98, Vitebsk; 69,85)
195 (90+105) – Anna BAKHIR (99, Glubokoye; 74,60)
190 (83+107) – Diana MINKOVA (01, Lelchitsy; 74,60)
163 (78+85) – Diana SAVCHENKO (02, Gomel; 74,55)

90 kg (03.03; 7):
209 (92+117) – Olga GENERALOVA (95, Vitebsk; 79,45)
166 (77+89) – Olga SHIMKO (99, Vitebsk; 79,35)
166 (71+95) – Ekaterina ANDREYKOVETS (01, Lelchitsy; 80,85)
x (80+90x) – Anna IGOLKO (99, Pinsk; 78,85)

+90 kg (03.03; 2):
160 (70+90) – Diana SIDORCHUK (00, Lida; 90,05)


MĘŻCZYŹNI

56 kg (01.03; 6):
182 (82+100) – Kirill GOLUB (00, Vitebsk; 55,70)
178 (78+100) – Anton SIVOKHA (02, Mogilyov; 55,90)
171 (78+93) – Maksim DOROZHEY (00, Grodno; 54,68)

62 kg (01.03; 15):
265 (118+147) – Gennadiy LAPTEV (98, Novopolotsk; 62,00) – 377,4 pkt.
238 (109+129) – Nikolay SHCHUNKIN (98, Mogilyov; 61,85)
234 (104+130) – Artyom DANILCHIK (00, Mogilyov; 61,95)
226 (105+121) – Vladislav GORBATSKIY (99, ivanovo; 61,45)

69 kg (02.03; 20):
290 (130+160) – Anton SHEYNOVICH (98, Bobruysk; 68,60) – 386,9 pkt.
289 (134+155) – Ilya ZHERNOVSKIY (00, Vitebsk; 68,80) – 384,8 pkt.
264 (116+148) – Igor ZOTOV (98, Khoyniki; 68,75)
263 (117+146) – Anton SHUBENOK (94, Vitebsk; 68,10)
263 (115+148) – Evgeniy POPROTSKIY (00, Bobruysk; 68,85)
262 (122+140) – Aleksandr ROYSHA (96, Lida; 68,75)

77 kg (02.03; 25):
342 (157+185) – Vadim LIKHORAD (93, Lida; 76,20) – 429,3 pkt.
328 (153+175) – Nikolay CHERNYAK (86, Bobruysk; 77,00) – 409,4 pkt.
305 (145+160) – Yulian KURLOVICH (98, Bobruysk; 76,60)     - 381,8 pkt.
302 (137+165) – Vladimir GRITSEVICH (98, Mogilyov; 76,35)
300 (138+162) – Artyom TIMERBAYEV (94, Grodno; 76,55)
295 (134+161) – Renat RAGIMOV (99, Smolevichi; 76,10)
290 (130+160) – Igor LOZKO (99, Lelchitsy; 74,85)
287 (130+157) – Maksim KHROMOV (94, Smolevichi; 76,05)
x (135+165x, 171x) – Ilya STEPOSHIN (98, Pinsk; 76,90)

85 kg (03.03; 25):
352 (165+187) – Maksim MUDREVSKIY (94, Lelchitsy; 84,65) – 418,6 pkt.
346 (160+186) – Pavel KHODASEVICH (93, Borisov; 84,50) – 412,0 pkt.
340 (150+190) – Nikolay NOVIKOV (86, Bobruysk; 84,65) – 404,4 pkt.
325 (145+180) – Ruslan GRUSHKO (97, Mozyr; 84,05) – 387,8 pkt.
310 (140+170) – Aleksandr AKULOV (93, Novopolotsk; 84,80)
306 (143+163) – Leonid NARUSHEVICH (94, Glubokoye; 84,10)
305 (145+160) – Andrey MARTISHKO (95, Grodno; 84,80)
299 (130+169) – Sergey BELICHENKO (95, Glubokoye; 84,90)
290 (125+165) – Anatoliy SHENDRIKOV (98, Mogilyov; 81,20)

94 kg (03.03; 17):
366 (165+201) – Yevgeniy TIKHONTSOV (97, Gomel; 92,25) – 418,8 pkt.
361 (160+201) – Aleksandr BERSANOV (92, Vitebsk; 92,65) – 412,4 pkt.
340 (155+185) – Aleksandr MAKARENKO (90, Vitebsk; 93,70) – 386,7 pkt.
327 (152+175) – Vladislav PANYSHEV (97, Borisov; 93,10)
325 (145+180) – Aleksey TARASEVICH (93, Pinsk; 93,70)
321 (146+175) – Matvey DUDAL (95, Mozyr; 91,60)

105 kg (04.03; 7):
345 (160+185) – Andrey ORLYONOK (99, Vitebsk; 101,90) – 380,0 pkt.
339 (154+185) – Konstantin KUROVSKIY (00, Grodno; 99,95)
330 (145+185) – Nikolay ZHIGALOV (97, Minsk; 103,10)
316 (140+176) – Aleksandr LEVCHENKO (98, Vitebsk; 103,40)

+105 kg (04.03; 7):
365 (165+200) – Eduard ZEZYULIN (98, Mogilyov; 126,20) – 378,2 pkt.
348 (158+190) – Ilya LEBEDEV (97, Vitebsk; 136,00)
332 (145+187) – Kirill ABRAMOVICH (00, Borisov; 128,25)
331 (145+186) – Ivan GOROKHOV (97, Vitebsk; 111,75)

Pełne wyniki w j. rosyjskim: kobiety, mężczyźni (pdf)

MD


 
Pokrewne linki
· Więcej o Z Białorusi
· Napisane przez autor


Najczęściej czytany artykuł o Z Białorusi:
MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW – DZIEŃ IV


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Z Białorusi

Przepraszamy, komentarze dla tego artykułu są niedostępne.


Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.04 sekund :: Zapytania do SQL: 47