Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   *************************


GALERIE

shr121.jpg
shr121.jpg


rai66.jpg
rai66.jpg


lukow.png
lukow.png


talib151.jpg
talib151.jpg


djangabaev17.jpg
djangabaev17.jpg


efremov17.jpg
efremov17.jpg


nabieva17.jpg
nabieva17.jpg


mgl3.jpg
mgl3.jpg


advance-happy-new-year-2018-gif.gif
advance-happy-new-ye ...


azimova91a.jpg
azimova91a.jpgONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: zembron
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 2

Na stronie:
Gości: 72
Użytkowników: 0
Razem: 72

AKTUALIZACJEDarmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY
ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

PZPC informuje: PIERWSZE POSIEDZENIE NOWEGO ZARZĄDU PZPC !
Wysłano dnia 27-12-2016 o godz. 19:03:18 przez autor

PZPC informuje
W najbliższą środę, 28.12.br w Warszawie, odbędzie się pierwsze posiedzenie nowo wybranego Zarządu PZPC. Szefa związku oraz skład osobowy zarządu znamy od 17.12.br, w środę dowiemy się, kto obejmie funkcje wiceprezesów ds. organizacyjnych, spor- towych i sędziowskich, jak będzie wyglądało prezydium. Po wybo- rach, nadchodzi czas zdecydowanych działań ! Pierwsze posiedze- nie zarządu związku wybranego 17.12.br podczas XXI Krajowego Zjazdu Delegatów PZPC zostało zaplanowane na godzinę 11:00 w Warszawie. Zapro- szenia od prezesa PZPC Mariusza Jędry otrzymali Przemysław Barański (Łódzki OZPC), Bartłomiej Bonk (Opolski OZPC), Mirosław Choroś (Mazowiecki OZPC), Stefan Długosz (Mazowiecki OZPC), Witold Dziurla (Wielkopolski OZPC), Jerzy Jaśniak (Łódzki OZPC), Jacek Góralski (Dolnośląski OZPC), Antoni Kawałek (Lubelski OZPC), Krzysztof Michal- ski (Dolnośląski OZPC), Jerzy Michura (Śląski OZPC), Ryszard Szewczyk (Opolski OZPC), Zygmunt Wielogórski (Mazowiecki OZPC), Andrzej Wilk (Warmińsko-Mazurski OZPC) i Jacek Zawadzki (Kujawsko-Pomorski OZPC).

Nowe władze muszą dać jasny przekaz o swojej determinacji w prowadzeniu dys- cypliny w sposób uczciwy, transparentny i skuteczny. Trzeba nauczyć się działać na miarę nowych możliwości finansowych. A te są przecież zupełnie inne niż jesz- cze rok temu ! Nowy zarząd musi poznać stan finansowy związku ! Jasno trzeba określić cele sportowe na  sezon 2017 ! Pokazać zdecydowanie i mądrość w walce z dopingiem ! Wreszcie – może rzecz najważniejsza, bez której to co powyżej, może się nie udać, współ- pracować ze sobą powinny wszystkie środowiska i ośrodki. Wzajemnie się szanując, ufać i pomagać! Słowa może to górnolotne – ale jakże proste, gdy zaczniemy je realizować ! Nawet najmniejszy krok w tym kierunku, już okaże się sukcesem ! Trzeba po prostu chcieć !

Bardzo mocno zabrzmiały w treści pokontrolne wnioski Komisji Rewizyjnej kadencji 2013- 2016. Usłyszeli je wszyscy delegaci w dniu 17.12.br podczas XXI Krajowego Zjazdu Delegatów PZPC. Takich spraw nowy zarząd zostawić nie może. Tu dobrym rozwiązaniem był- by audyt ! Chociażby po to, by nowe otwarcie Zarządu PZPC na lata 2017-2020 miało po prostu jakikolwiek sens ? Takich działań oczekujemy od nowo wybranych władz PZPC, od no- wego Zarządu związku, wreszcie – od prezesa PZPC Mariusza Jędry ! Porządek posiedzenia w dniu 28.12.br przewiduje ukonstytuowanie się zarządu PZPC, powołanie Komisji Dyscypli- narnej i Zmiany Barw Klubowych PZPC, sprawy finansowe i organizacyjne, sprawy szkolenio- we i sprawy różne. Nadszedł czas zdecydowanych działań ! (Marek Kaczmarczyk)Tyle oficjalnego komunikatu z witryny PZPC. Pozostaje jedynie zaufać słowom rzecznika pra- sowego PZPC, tym bardziej, że poprzednia „władza” pozostawiła tej nowej… całe mnóstwo problemów i nieprawidłowości. Miejmy nadzieję, że nowo wybrany Zarząd PZPC podej- dzie do tych wszystkich spraw z należytą powagą, uczciwością a nade wszystko… skutecznością. Z informacji jakie docierają do „PSz” wynika m.in., że jedna z „bohaterek” protokołu Komisji Rewizyjnej – Izabela Kącka, tuż po zjeździe złożyła w PZPC stosowne wymówienie, natomiast Rafał Grążawski przynajmniej do 19.01.2017 roku (?) prze- bywać będzie na zwolnieniu lekarskim. Wyjaśnienie wszystkich nieprawidłowości, o któ- rych wspominała Komisja Rewizyjna wymagać będzie zapewne i czasu i chęci, ale… komuś (nowym władzom PZPC) w końcu trzeba wierzyć ! Już dziś dają się słyszeć głosy, że przecież w… Burzeninie nikt niczego nie ukradł (!), a pieniądze i tak przecież poszły na organi- zację „Mistrzostw Polski Młodzików U15”. Może to i prawda, ale nie można przecież zapomi- nać, że ktoś, jednak coś… sfałszował, dopuszczając się zarazem jawnego oszustwa. Oczeku- jemy też informacji na temat „wyczynów” naszych juniorów i młodzieżowców w… Eilat (ISR), o czym głośno już w całej Europie. Pozostaje mieć nadzieję, że nowy Zarząd PZPC dołoży starań, by nic nie zostało „zamiecione po dywan” a sprawiedliwości stało się za- dość. Z innych kwestii warto też zwrócić uwagę na ogłoszony kilka dni temu „powtórny” prze- targ na zakup sprzętu sportowego dla PZPC (33 zestawy treningowe a 190 kg, 10 pomostów treningowych, 26 gryfów treningowych damskich i męskich, 10 stojaków do przysiadów ze sztangą), w którym oprócz ceny (60 %) i okresu gwarancji (10 %), jednym z kryteriów jest… „reprezentatywność oferowanego sprzętu” (30 %), czyli… wykorzystanie go na, co najmniej je- dnej imprezie rangi igrzysk olimpijskich lub paraolimpijskich, zorganizowanych w latach 2000 -2016 (!), co w jakiś sposób może ewidentnie faworyzować jednego z producentów (?), wszak ten drugi… wykorzystywany był i owszem, ale jedynie na „Mistrzostwach Świata” i „Europy”. Tak skonstruowane warunki przetargu mogą budzić wątpliwości… a tych w nowym rozdaniu być chyba już nie powinno !


 
Pokrewne linki
· Więcej o PZPC informuje
· Napisane przez autor


Najczęściej czytany artykuł o PZPC informuje:
KADRA SENIORÓW I SENIOREK NA MŚ W TAJLANDII !


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

PZPC informuje


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.


Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować


Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.08 sekund :: Zapytania do SQL: 50