Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   *************************


GALERIE

shr121.jpg
shr121.jpg


rai66.jpg
rai66.jpg


lukow.png
lukow.png


talib151.jpg
talib151.jpg


djangabaev17.jpg
djangabaev17.jpg


efremov17.jpg
efremov17.jpg


nabieva17.jpg
nabieva17.jpg


mgl3.jpg
mgl3.jpg


advance-happy-new-year-2018-gif.gif
advance-happy-new-ye ...


azimova91a.jpg
azimova91a.jpgONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: zembron
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 2

Na stronie:
Gości: 44
Użytkowników: 0
Razem: 44

AKTUALIZACJEDarmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY
ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

Prasa Donosi: ZWIĄZKOWA STAJNIA AUGIASZA !!!
Wysłano dnia 16-12-2016 o godz. 19:49:03 przez autor

Prasa donosi
W dzisiejszym numerze „Przeglądu Sportowego” ukazał się artykuł red. Szy- mona Tomasika pt. „Ciężarowa stajnia Augiasza”, któremu udało się dotrzeć do… raportu Komisji Rewizyjnej. W artykule tym jest mowa o samym raporcie oraz stwierdzonych przez komisję nieprawidłowościach i nadużyciach ! Pojawia się też w nim informacja o obowiązku powiadomienia prokuratury i minister- stwa sportu w związku z poświadczeniem nieprawdy odnośnie „fikcyjnego” zgrupo- wania kadry makroregionalnej Wielkopolskiego i Kujawsko-Pomorskiego OZPC w Burzeninie w 2015 roku oraz wielce prawdopodobnym wniosku o nieudzielanie ab- solutorium ustępującemu Zarządowi. W rozmowie z Kamilem Wolnickim, były Prezes PZPC – Szymon Kołecki stwierdził, że nie ma się czego bać, a z informacji które posiada wnioskuje nawet, że zgrupowanie w Burzeninie się odbyło (!!!), chociaż je- go najbardziej zaufany człowiek w PZPC potwierdził Komisji Rewizyjnej, że Bu- rzenin był… „fikcją”. Co więcej, S.Kołecki uważa, że treść protokołu została specjalnie przygotowana na potrzeby sobotniego zjazdu a za wszystkim stoi rzekomo… Katarzyna Choroś – członek Komisji Rewizyjnej, której męża – Mirosława Chorosia, były Prezes PZPC zwolnił niegdyś z funkcji trenera kadry narodowej. Nic dodać, nic ująć… poniżej oba artykuły !
 
Pokrewne linki
· Więcej o Prasa donosi
· Napisane przez autor


Najczęściej czytany artykuł o Prasa donosi:
ADRIAN ZIELIŃSKI ZDYSKWALIFIKOWANY NA CZTERY LATA !!!


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Prasa donosi


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.


Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować

MAŁA SATYRA DLA ROZLUŻNIENIA (Wynik: 1)
przez jokerwaw dnia 16-12-2016 o godz. 19:58:26
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
„BAGIENKO”   JUŻ  ZA CHWILECZKĘ, JUŻ  ZA MOMENCIK, ROZPOCZNĄ ZNOWU WYBORCZY WKRĘCIK,   BĘDĄ SIĘ KIWAĆ, BĘDĄ SIĘ MIGAĆ, A CO JEST PEWNE , ŻE OKŁAMYWAĆ .   TU COŚ  ZATAJĄ, TAM DOPOWIEDZĄ, I NIE JEST WAŻNE CZY SAMI W TO WIERZĄ, NAOBIECUJĄ, PODKOLORUJĄ  A PRZY OKAZJI RESZTĘ POPSUJĄ, BO NIE JEST WAŻNA TA RESZTA WCALE.   NIE SĄ TEŻ WAŻNE TEJ RESZTY MEDALE, ŻADNE WYNIKI NIE WAŻNE WCALE, BO NAJWAŻNIEJSZA JEST KWESTIA TA, NA KTÓRYM STOŁKU ZASIĄDĘ JA…!   BO TAKA DZIWNA, NIE RÓWNA, GRZĄSKA JEST POLITYKA W NIEJ SZTANGA POLSKA, OCZY PRZETRZYJCIE, PRZESTAŃCIE KADZIĆ, TU TRZEBA W PRACE SWE RĘCE WSADZIĆ !Re: ZWIĄZKOWA STAJNIA AUGIASZA !!! (Wynik: 1)
przez marek_d dnia 16-12-2016 o godz. 20:21:33
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
No to jeszcze jeden wierszyk autorstwa "Ant98", jaki otrzymałem na maila...

... KIJ W MROWISKO !
Uciekł król z mrowiska.
Mrowisko wrze.
Mrówki dostały szału i są wściekłe. 
Biegają, syczą, krzyczą i kąsają.
Chcą dopaść intruza i nabić mu guza.
Bronią zawzięcie swojego mrowiska.
A w mrowisku dalsza rozpierducha.
Każdy się rozgląda i nowego szuka druha.
Zbiera różnego rodzaju siły.
Chowa, za w czasu rączki.
Bo się boi metalowej obrączki.Re: ZWIĄZKOWA STAJNIA AUGIASZA !!! (Wynik: 1)
przez jokerwaw dnia 16-12-2016 o godz. 20:36:39
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
W JAKIŚ WESOŁY SPOSÓB TRZEBA NA TĄ NIEWESOŁĄ SYTUAJĘ SPOJRZEĆ ... MROWISKO DOBRE PORÓWNANIE 
„BAGIENKO”   JUŻ  ZA CHWILECZKĘ, JUŻ  ZA MOMENCIK, ROZPOCZNĄ ZNOWU WYBORCZY WKRĘCIK,   BĘDĄ SIĘ KIWAĆ, BĘDĄ SIĘ MIGAĆ, A CO JEST PEWNE , ŻE OKŁAMYWAĆ .   TU COŚ  ZATAJĄ, TAM DOPOWIEDZĄ, I NIE JEST WAŻNE CZY SAMI W TO WIERZĄ, NAOBIECUJĄ,PODKOLORUJĄ A PRZY OKAZJI RESZTĘ POPSUJĄ, BO NIE JEST WAŻNA TA RESZTA WCALE.   NIE SĄ TEŻ WAŻNE TEJ RESZTY MEDALE, ŻADNE WYNIKI NIE WAŻNE WCALE, BO NAJWAŻNIEJSZA JEST KWESTIA TA, NA KTÓRYM STOŁKU ZASIĄDĘ JA…!   BO TAKA DZIWNA, NIE RÓWNA, GRZĄSKA JEST POLITYKA W NIEJ SZTANGA POLSKA, OCZY PRZETRZYJCIE, PRZESTAŃCIE KADZIĆ, TU TRZEBA W PRACE SWE RĘCE WSADZIĆ !Re: ZWIĄZKOWA STAJNIA AUGIASZA !!! (Wynik: 1)
przez grot2016 dnia 16-12-2016 o godz. 22:22:55
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Obrzucanie błotem w białych rękawiczkach - skąd my to znamy? Jaka to nasza narodowa specjalność! Pan Szymon Kołecki twierdzi, że kwity Rewizyjnych, to sprawa jej członkini pani Katarzyny Choroś. A za nią stoi Zygmunt Wasiela! Ona go wspiera! Były prezes ma z p. Wasielą  na pieńku, wkrótce pierwsza sprawa sądowa i nawet jak były prezes ugra dużo na zjeździe, to jak przegra w sądzie i będzie musiał oddać zabawki! A do związku idzie po kasę! Z drugiej strony wyrazisty były prezes Szymon K.,  - wspierający z kolei innego ze "starszych panów" - Smalcerza Zygmunta - w biegu po związkowe berło! Nie ma argumentów z jednej i drugiej strony - jest błotko.
Ludzie z mandatami wyborczymi na Zjazd powinni postawić - to oczywiste - na tego trzeciego - żołnierza Wojska Polskiego, człowieka dyscypliny i niezwykle uczciwego. Co to nikomu nigdy w życiu krzywdy nie zrobił! Nie idzie po szmal, bo jest zawodowym żołnierzem.   Wspiera go Dowództwo Garnizonu Warszawa.  Jest lubiany wśród zawodników i trenerów. Kto nie wierzy - niech wejdzie na "Facebooka" i kliknie Mariusz Jędra. A poplecznicy Wasieli i Smalcerza niech się tłuką... bez szacunku do siebie... Ale czy o to chodzi przy wyborze Prezesa dyscypliny z 90 letnią historią? Zastanówcie się sami!    Re: ZWIĄZKOWA STAJNIA AUGIASZA !!! (Wynik: 1)
przez wiarus dnia 17-12-2016 o godz. 02:24:56
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Mieliśmy telefon z AWF: Drodzy Państwo, wieczorem w dniu 16 grudnia 2016, do godz. 23.20 paliło się światło w gabinecie prezesa. Klucze mają nieliczni, w tym pracownicy, ale na szczęście jest elektroniczny zapis!
Drodzy Państwo, w waszej siedzibie PZPC - w środku tego wieczora, na 15 godzin przed wyborami - mamy nagranie - byli - b. prezes PZPC Szymon Kołecki i pracownik Rafał Grążawski.Ich auta - przede siedzibą - też nagrane! 
P.S. Podziwiam Pana Szymona!!! Pod każdym względem!!!!Re: ZWIĄZKOWA STAJNIA AUGIASZA !!! (Wynik: 1)
przez ant98 dnia 17-12-2016 o godz. 08:32:09
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
MARIUSZ JĘDRA DWUKROTNIE KARANY ZA DOPING 25.11.1994 STAMBUŁ AMFETAMINA, 24.09.1995 ZAKOPANE METADIENIONE KANDYDATEM NA PREZESA PZPC . WSTYD, WSTYD. TO PAN JEST ODPOWIEDZIALNY ZA TO BAGNO W PZPC. PRECZ Z DOPINGIEM W CIĘŻARACH, PRECZ Z JĘDRĄ,  CIĘŻARY BEZ DOPINGU.KOMISJA NAKAZAŁA ZGŁOSIĆ SPRAWĘ DO PROKURATURY . BRAWO
Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.07 sekund :: Zapytania do SQL: 108