Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   



*************************






GALERIE

santa90.jpg
santa90.jpg


polada1.jpg
polada1.jpg


adrian2017.jpg
adrian2017.jpg


adrian17~0.jpg
adrian17~0.jpg


santa69K.jpg
santa69K.jpg


arias1.jpg
arias1.jpg


arley3.jpg
arley3.jpg


arley2.jpg
arley2.jpg


ariel4.jpg
ariel4.jpg


kurs17.jpg
kurs17.jpg



ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: magda
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 3

Na stronie:
Gości: 353
Użytkowników: 0
Razem: 353

AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY




ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

Z Ukrainy: TURNIEJ PAMIĘCI IHORA MYKHAYLOVYCHA RYBAKA !
Wysłano dnia 28-11-2016 o godz. 19:34:50 przez autor

Z Ukrainy
W dn. 23-26.11.br w Kharkovie (UKR) odbył się tradycyjny turniej podnoszenia ciężarów pamięci Ihora Mykhaylovycha Rybaka (1934–2005) – mistrza olimpijskiego z Melbourne (1956), który jako zawodnik ukraiński reprezentował niegdyś barwy ZSRR. W kolejnych dniach zawodów rywalizowali mężczyźni a naj- lepsze wyniki uzyskali: Oleksandr PELESHENKO (94, Khmelnitskiy; 85,0) – 355 (165+190) – 424,2 pkt., Vasil PILIPENKO (91, Kharkiv; 104,95) – 388 (175+213) – 424,1 pkt., Oleksiy BI- BIK (93, Chernigiv; 104,7) – 387 (180+207) – 423,4 pkt., Anton PLESNOY (96, Dnipropet- rovsk; 93,75) – 365 (165+200) – 416,9 pkt., Pavlo ZAKASHEVSKIY (95, Lviv; 99,3) – 370 (165 +205) – 412,8 pkt. i Oleg SLOBODYANYUK (88, Kharkiv; 150,3) – 407 (177+230) – 410,1 pkt. > WYNIKI , ZDJĘCIA (html)



Zdjęcie nadesłał - Ryszard Beck, dziękujemy !



Podczas zawodów najlepsze wyniki uzyskali:

MĘŻCZYŹNI

56 kg (8; 24.11):
209 (98+111) – Artur TYUTYUNIK (87, Lugansk; 55,9) – 326,7 pkt.
190 (83+107) – Sergiy KLIMENKO (95, Mikolaiv; 55,85)
187 (83+104) – Oleksandr LAVRINENKO (01, Kharkiv; 54,35)

62 kg (9; 24.11):
255 (115+140) – Ruslan MAKAROV (87, Skadovsk; 61,25) – 372,0 pkt.
239 (108+131) – Ruslan SIDOR (99, Uzhgorod; 61,85)
235 (105+130) – Yaroslav ZABOLOTNIY (95, Makiv; 59,95)
233 (103+130) – Sergiy DULYA (87, Odessa; 61,95)

69 kg (15; 24.11):
262 (117+145) – Oleksiy SHKURSKIY (99, Kreminna; 67,7) – 356,8 pkt.
257 (111+146) – Yan BLOMBERUS (98, Kharkiv; 68,2)
256 (117+139) – Kirilo SHAPOVALOV (99, Mariupol; 68,85)

77 kg (25; 24.11):
311 (144+167) – Nazar YEVSTYKHIN (95, Kiev; 76,85) – 392,1 pkt.
309 (142+167) – Vladislav KIYASHKO (92, Zaporizhzhya; 76,95)
301 (141+160) – Oleksandr KULESHA (90, Khmelnitskiy; 76,95)
295 (135+160) – Dmitro KUKOSH (96, Gorodok; 76,50)
293 (136+157) – Dmitro BURYAK (86, Novopskov; 76,90)
286 (128+158) – Maksim GAMALYUK (92, Druzhkivka; 73,8)

85 kg (17; 25.11):
355 (165+190) – Oleksandr PELESHENKO (94, Khmelnitskiy; 85,0) – 424,2 pkt.
322 (143+179) – Andriy INDICHKO (91, Mikolaiv; 83,9)
321 (148+173) – Anton SERDYUKOV (98, Kriviy Rig; 83,65)
317 (140+177) – Oleksandr GLADISH (98, Druzhkivka; 83,95)
317 (141+176) – Oleksandr RUD (98, Bilozersk; 84,3)
305 (132+168) – Ruslan KANUNOV (97, Kharkiv; 84,6)

94 kg (18; 25.11):
365 (165+200) – Anton PLESNOY (96, Dnipropetrovsk; 93,75) – 416,9 pkt.
335 (150+185) – Petro VDOV (93, Mikolaiv; 93,15)
330 (150+180) – Viktor LETUCHIY (79, Dnipropetrovsk; 92,95)
326 (151+175) – Dmitro ERMAK (94, Bila Tserkva; 93,55)
312 – 2 zawodników

105 kg (16; 25.11):
388 (175+213) – Vasil PILIPENKO (91, Kharkiv; 104,95) – 424,1 pkt.
387 (180+207) – Oleksiy BIBIK (93, Chernigiv’; 104,7) – 423,4 pkt.
370 (165+205) – Pavlo ZAKASHEVSKIY (95, Lviv; 99,3) – 412,8 pkt.
357 (166+191) – Bogdan POPEK (93, Volochisk; 100,25) – 396,8 pkt.
345 (155+190) – Vladislav SHIMCHENKO (95, Chernigiv; 104,85)
340 (150+190) – Dmitro TKACHENKO (95, Kharkiv; 96,7)
338 (150+188) – Robert KAZANCHIN (95, Kharkiv; 104,4)
325 (145+180) – Ruslan VOVNA (92, Skalat; 103,7)

+105 kg (6; 26.11):
407 (177+230) – Oleg SLOBODYANYUK (88, Kharkiv; 150,3) – 410,1 pkt.
353 (158+195) – Roman LUKASHUK (96, Kharkiv; 117,2)
350 (152+198) – Timur GASIMOV (98, Kiev; 112,85)
348 (157+191) – Maksim NABOLNEV (99, Novograd; 116,05)
330 (149+181) – Bogdan KSENCHUK (98, Kriviy Rig; 161,5)
310 (135+175) – Oleg PILIPYAK (96, Lviv; 116,4)

Pełny protokół zawodów w j. rosyjskim (pdf)

MD


 
Pokrewne linki
· Więcej o Z Ukrainy
· Napisane przez autor


Najczęściej czytany artykuł o Z Ukrainy:
TURNIEJ KWALIFIKACYJNY „ZIRVE” NA UKRAINIE !


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Z Ukrainy


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.



Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.03 sekund :: Zapytania do SQL: 50