Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   *************************


GALERIE

shr121.jpg
shr121.jpg


rai66.jpg
rai66.jpg


lukow.png
lukow.png


talib151.jpg
talib151.jpg


djangabaev17.jpg
djangabaev17.jpg


efremov17.jpg
efremov17.jpg


nabieva17.jpg
nabieva17.jpg


mgl3.jpg
mgl3.jpg


advance-happy-new-year-2018-gif.gif
advance-happy-new-ye ...


azimova91a.jpg
azimova91a.jpgONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: zembron
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 2

Na stronie:
Gości: 171
Użytkowników: 0
Razem: 171

AKTUALIZACJEDarmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY
ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

PS Informuje: MARIUSZ JĘDRA CZĘSTYM GOŚCIEM MSiT !
Wysłano dnia 29-09-2016 o godz. 20:36:01 przez autor

PS Informuje
Jak dowiaduje się „PSz”, już kilka dni po posiedzeniu Zarządu PZPC oraz przy- jęciu dymisji byłego prezesa PZPC - Szymona Kołeckiego i powołaniu na tę funkcję p.o. Sekretarz Generalną PZPC - Haliną Pikułę, wiceprezes PZPC ds. organizacyjnych - Mariusz Jędra spotkał się z Dyrektorem Sportu Wyczyno- wego Ministerstwa Sportu i Turystyki - Urszulą Włodarczyk, by przedstawić jej aktualną sytuację w związku. Wskazał on też wówczas obszary działań naprawczych, mających na celu kompletne oczyszczenie i uzdrowienie sytuacji wokół Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów, jak i całej dyscypliny, wywołanej wydarzeniami dopingowymi zawodników podnoszenia ciężarów przy okazji igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. Nie inaczej było w miniony wtorek (17.09.br), kiedy to znów przewodniczył on delegacji PZPC w siedzibie MSiT, gdzie odbyło się kolejne spotkanie kierownictwa resortu z władzami związku oraz… sztabem szkoleniowym PZPC i trenerami kadr seniorek i seniorów, poświęcone tym razem ocenie występu przedstawicieli podnoszenia ciężarów w igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro. Dzień później, minister Sportu i Turystki - Witold Bańka upo- ważnił Mariusza Jędrę (vide > załącznik/pdf) do wręczania w imieniu MSiT odznak „Zasłu- żony dla sportu” dla wybitnych przedstawicieli podnoszenia ciężarów, podczas zawodów o „Drużynowy Puchar Polski Kobiet” w Wierzbnie (01.10. br). W poniedziałek (03.10.br) Minister Sportu i Turystyki - Witold Bańka przyjmie medalistów i sztab szkoleniowy polskiej reprezentacji, startującej w Mistrzostwach Europy U15 i U17, gdzie „biało -czerwoni” wywalczyli aż 13 medali (1-4-8). W Nowym Tomyślu kierownikiem ekipy był wspomniany już wyżej wielokrotnie… Mariusz Jędra ! Kilka dni temu „PSz” informowała, że bę- dzie on też prawdopodobnie jednym z kandydatów do walki o fotel Prezesa PZPC. Czy wzmożona aktywność wiceprezesa PZPC ds. organizacyjnych, szczególnie w ostatnim cza- sie jest tego najlepszym potwierdzeniem, czas pokaże ! Będziemy monitorować ten temat !

 
Pokrewne linki
· Więcej o PS Informuje
· Napisane przez autor


Najczęściej czytany artykuł o PS Informuje:
BOGDAN COFALIK - SZTANGISTA, KAPŁAN, MISJONARZ !


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

PS Informuje


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.


Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować

Re: MARIUSZ JĘDRA CZĘSTYM GOŚCIEM MSiT ! (Wynik: 1)
przez rodbi dnia 29-09-2016 o godz. 21:54:27
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Jedni "buszują w zbożu", a drudzy (a raczej drugi), rozmawia i próbuje naprawiać błędy poprzednika... Re: MARIUSZ JĘDRA CZĘSTYM GOŚCIEM MSiT ! (Wynik: 1)
przez Odyseusz dnia 29-09-2016 o godz. 21:57:43
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. Warunki na zgrupowaniach mieliśmy bardzo dobre! Wszystko to zasługa naszego prezesa i nie jest prawdą, że nad łóżkami dach przeciekał! Szczególnie, że prawie wcale nie padało! Czasem, aż oczy bolą patrzeć jak się przemęcza…Re: MARIUSZ JĘDRA CZĘSTYM GOŚCIEM MSiT ! (Wynik: 1)
przez rodbi dnia 30-09-2016 o godz. 19:05:33
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Wygranie wyborów na prezesa PZPC,  to nie sukces w tych realiach...  To ciężka praca z negatywnym nastawieniem opinii publicznej na nasze środowisko. To także znalezienie złotego środku aby pogodzić poróżnione środowisko...
 Ludzi zawiedziony, oszukanych przez człowieka, który dostał ogromny kredyt zaufania... Powodzenia Mariusz. Ty dasz radę.  Re: MARIUSZ JĘDRA CZĘSTYM GOŚCIEM MSiT ! (Wynik: 1)
przez wytworny dnia 01-10-2016 o godz. 00:11:14
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
No! I stało się. Mariusz rozpoczynasz jeszcze cięższą batalię niż do tej pory. Kibicowałem i będę kibicował Twojej kandydaturze. Mam nadzieję, że dotrzymasz słowa i naoliwisz ten mechanizm odpowiednim olejem. Wiem, że Ci ciężko, ale lubisz ponarzekać i to mobilizuje Cie do jeszcze większej aktywności. W głębi duszy jesteś zaciętym wojownikiem o złotym sercu i dlatego ruszysz z kopyta w nowym etapie Twojej przygody z ciężarami. Lubisz to i jeszcze większy podziw, ze robisz to bezinteresownie. Pamiętaj, ze nie ważne czy zostaniesz czy nie zostaniesz prezesem to i tak Twój głos będzie ważny jak nigdy dotąd. Pozdrowienia i Życzę ci wytrwałości!
Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.07 sekund :: Zapytania do SQL: 86