Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   



*************************






GALERIE

santa90.jpg
santa90.jpg


polada1.jpg
polada1.jpg


adrian2017.jpg
adrian2017.jpg


adrian17~0.jpg
adrian17~0.jpg


santa69K.jpg
santa69K.jpg


arias1.jpg
arias1.jpg


arley3.jpg
arley3.jpg


arley2.jpg
arley2.jpg


ariel4.jpg
ariel4.jpg


kurs17.jpg
kurs17.jpg



ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: magda
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 3

Na stronie:
Gości: 362
Użytkowników: 0
Razem: 362

AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY




ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

Z Białorusi: MISTRZOSTWA BIAŁORUSI JUNIORÓW U20 !
Wysłano dnia 18-09-2016 o godz. 19:02:05 przez autor

Z Białorusi
W dn. 07-10.09.br w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Staykakh k/Mińska (BLR) odbyły się „Mistrzostwa Białorusi Juniorek i Juniorów do lat 20”, w których wystąpiły ogółem 63 kobiety i 82 mężczyzn. Podczas zawodów najlepsze wyniki uzyskali: Lyudmila PANKOVA (97, Brest; 57,66) – 192 (85+107) – 271,5 pkt., Aleksandra TETYORKINA (99, Vitebsk; 57,96) – 186 (84+102) – 262,0 pkt. i Ekaterina GOLUSHKO (96, Korelichi; 68,65) – 195 (90+105) – 245,4 pkt. oraz Ilya ZHERNOVSKIY (00, Vitebsk; 67,75) – 288 (130+158) – 392,0 pkt., Ilya STEPOSHIN (98, Pinsk; 76,10) – 302 (135 +167) – 382,9 pkt. i Stanislav LADORNYJ (96, Rogachyov; 74,20) – 293 (133+160) – 376,9 pkt. > WYNIKI 


Poniżej, najlepsze wyniki zawodów:

KOBIETY

48 kg (7 zawodniczek; 07.09):
144 (66+78) – Aleksandra MIRENKOVA (99, Mogilyov; 47,86)
142 (65+77) – Irina BURAK (99, Korelichi; 47,34)
127 (57+70) – Ekaterina SMORODINOVA (97, Zhodino; 47,86)

53 kg (9; 07.09):
151 (66+85) – Natalya SHELEG (98, Kr. Sloboda; 52,44)
147 (66+81) – Diana KORCHINSKAYA (99, Smorgon; 53,00)
135 (59+76) – Kristina PROKOPYUK (01, Brest; 53,00)

58 kg (13; 08.09):
192 (85+107) – Lyudmila PANKOVA (97, Brest; 57,66) – 271,5 pkt.
186 (84+102) – Aleksandra TETYORKINA (99, Vitebsk; 57,96) – 262,0 pkt.
170 (77+93) – Kristina MAKUTSEVICH (99, Mogilyov; 57,08)
163 (74+89) – Alina SHCHEPANOVA (00, Mogilyov; 57,76)

63 kg (12; 08.09):
170 (75+95) – Syuzanna VOLODKO (00, Mogilyov; 59,00)
164 (72+92) – Yuliya VABISHCHEVICH (99, Brest; 59,38)
152 (72+80) – Darya BIRAN (99, Khoyniki; 61,65)

69 kg (8; 09.09):
195 (90+105) – Ekaterina GOLUSHKO (96, Korelichi; 68,65) – 245,4 pkt.
180 (85+95) – Darya GRUKOVA (98, Vitebsk; 67,85)
170 (75+95) – Lyubov DEMIDOVETS (01, Lelchitsy; 69,00)
165 (70+95) – Diana MINKOVA (01, Lelchitsy; 68,90)

75 kg (7; 09.09):
181 (81+100) – Anna BAKHIR (99, Glubokoye; 70,40)
180 (85+95) – Ulyana MAKHNACH (00, Khoyniki; 74,60)
170 (75+95) – Anna IGOLKO (98, Pinsk; 74,90)

+75 kg (7; 09.09):
173 (75+98) – Olga SHIMKO (99, Vitebsk; 80,05)
163 (72+91) – Polina KATUSHONOK (00, Glubokoye; 101,15)
153 (69+84) – Inna ZAKHARCHUK (00, Brest; 77,75)


MĘŻCZYŹNI

56 kg (9; 07.09):
219 (99+120) – Artyom DANILCHIK (00, Mogilyov; 55,96)
201 (91+110) – Dmitriy IVANOV (00, Vitebsk; 55,64)
191 – 2 zawodników

62 kg (15; 07.09):
247 (111+136) – Genadiy LAPTEV (98, Novopolotsk; 61,40)
243 (112+131) – Sergey OLISEYCHIK (98, Brest; 61,80)
243 (113+130) – Nikolay SHUNKIN (98, Mogilyov; 61,90)
233 – 2 zawodników

69 kg (15; 08.09):
288 (130+158) – Ilya ZHERNOVSKIY (00, Vitebsk; 67,75) – 392,0 pkt.
262 (117+145) – Anton SHEYMOVICH (98, Khoyniki; 68,00)
260 (116+144) – Anton KUDINTSOV (98, Borisov; 68,60)

77 kg (12; 08.09):
302 (135+167) – Ilya STEPOSHIN (98, Pinsk; 76,10) – 382,9 pkt.
293 (133+160) – Stanislav LADORNYJ (96, Rogachyov; 74,20) – 376,9 pkt.
275 (130+145) – Denis ROZHANSKIY (97, Vitebsk; 75,65)

85 kg (10; 09.09):
310 (145+165) – Nikolay ZADRUTSKIY (98, Zhodino; 84,60) – 371,3 pkt.
300 (135+165) – Ruslan GRUSHKO (97, Bobruysk; 81,30)
298 (133+165)  -Vladimir GRITSEVICH (98, Mogilyov; 81,90)
… x (130+165x) – Evgeniy TIKHONOV (98, Bobruysk; 85,00)

94 kg (7; 09.09):
305 (145+160) – Vladislav PANYSHEV (97, Borisov; 93,10)
274 (122+152) – Kirill VECHORKA; 96, Smolevichi; 89,10)
252 (111+141) – Ilya KARABACH (01, Korelichi; 93,70)

105 kg (7; 10.09):
333 (153+180) – Andrey ORLYONOK (99, Glubokoye; 102,10)
306 (134+172) – Nikolay ZHIGALOV (97, Minsk; 104,20)
305 (140+165) – Mikhail VITUKEVICH (98, Lida; 99,70)

+105 kg (7; 10.09):
365 (160+205) – Ilya LEBEDEV (97, Vitebsk; 135,30) – 373,2 pkt.
328 (148+180) – Aleksandr DROZDOV (96, Mogilyov; 106,80)
305 (135+170) – Ivan GOROKHOV (97, Vitebsk; 109,35)

Oryginalny protokół w j.rosyjskim (pdf)

MD


 
Pokrewne linki
· Więcej o Z Białorusi
· Napisane przez autor


Najczęściej czytany artykuł o Z Białorusi:
MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW – DZIEŃ IV


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Z Białorusi


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.



Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.07 sekund :: Zapytania do SQL: 50