Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   



*************************






GALERIE

ajan17.jpg
ajan17.jpg


rasulov17.jpg
rasulov17.jpg


PSzzmiana.jpg
PSzzmiana.jpg


SLJpodium1.jpg
SLJpodium1.jpg


SLJpodium2.jpg
SLJpodium2.jpg


SLJpodium3.jpg
SLJpodium3.jpg


SLJpodium4.jpg
SLJpodium4.jpg


escobar18.jpg
escobar18.jpg


escobar17.jpg
escobar17.jpg


medit17.jpg
medit17.jpg



ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: magda
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 3

Na stronie:
Gości: 346
Użytkowników: 0
Razem: 346

AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY




ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

Z Ukrainy: MISTRZOSTWA UKRAINY JUNIORÓW DO LAT 17 !
Wysłano dnia 18-04-2016 o godz. 14:34:45 przez Autor

Z Ukrainy
W dn. 12-16.04.br w Slavutichy (UKR) rozegrano „Mistrzostwa Ukrainy Junio- rek i Juniorów do lat 17”, w których wzięły udział 103 dziewczęta i 190 chłop- ców. Podczas zawodów, w których padło 8 nowych rekordów Ukrainy (3*U17, **4U15 i ***1U13) a najlepsze wyniki uzyskali: Mariya TIMOSHCHUK (99, Rivne; 59,30) – 197 (90+107) – 273,0 pkt., Alina KIRICHUK (99, Rivne; 64,45) – 193 (85+ 108) – 252,7 pkt. i Kamila KONOTOP (01, Kharkiv; 53,00) – 162** (75**+87**) – 244,4 pkt. oraz Dmitro SUKHOTSKIY (99, Pavlograd; 55,85) – 229* (103*+126*) – 358,2 pkt., Kirill KHODUNOV (99, Zaporizhzhya; 68,85) – 260 (120+140) – 350,3 pkt. i Evgeniy NIKONENKO (00, Bila Tserkva; 76,30) – 275 (124+151) – 348,1 pkt. > WYNIKI  



Dmitro SUKHOTSKIY (99) był najlepszym zawodnikiem „Mistrzostw Ukrainy Juniorek
i Juniorów do lat 17
”. W kategorii wagowej do 56 kg ustanowił 3 rekordy Ukrainy
U17
, na zdjęciu podczas próby podrzutu na 123 kg (foto: ironworld.ru)


Poniżej, najlepsze wyniki zawodów:

DZIEWCZĘTA


44 kg (17 zawodniczek; 13.04):
111 (51**+60) – Alina ZAKHARCHENKO (02, Lugansk; 42,85)
104 (47***+57) – Olga IVZHENKO (03, Popasne; 42,50)

48 kg (14; 13.04):
120 (55+65) – Marina ALEKSANDROVA (99, Bilozerskie; 47,35)

53 kg (16; 13.04):
162** (75**+87**) – Kamila KONOTOP (01, Kharkiv; 53,00) – 244,4 pkt.
148 (68+80) – Mariya GANGUR (00, Kharkiv; 52,25)

58 kg (20; 13.04):
164 (74+90) – Olga PIKASH (99, Kirovgrad; 57,70)
155 (69+85) – Yuliya KARANCHUK (00, Zaporizhzhya; 57,60)
154 (69+85) – Katerina ILKHANOVA (00, Chornobaivka; 56,65)

63 kg (15; 13.04):
197 (90+107) – Mariya TIMOSHCHUK (99, Rivne; 59,30) – 273,0 pkt.
133 (63+70) – Darya SHISHANOVA (03, Bilovodsk; 58,90)

69 kg (11; 14.04):
193 (85+108) – Alina KIRICHUK (99, Rivne; 64,45) – 252,7 pkt.
159 (73+86) – Katerina ABIBOK (99, Kharkiv; 66,15)

+69 kg (10; 14.04):
202 (88+114) – Mariya TEODOZIV (99, Khorostkiv; 88,60)
165 (74+91) – Anastasiya VLASENKO (01, Dnieprodzierzhinsk; 87,90)


CHŁOPCY

34 kg (8; 14.04):
62 (27+35) – Eugen OVRAMENKO (05, Golovanivsk; 31.85)

38 kg (1; 14.04):
47 (19+28) – Maksim PENZOV (03, Slavutich; 37,35)

41 kg (2; 14.04):
73 (33+40) – Kirilo VIKHOR (03, Slavutich; 39,65)

45 kg (11; 14.04):
131 (55+76) – Andriy FIYALKO (01, Bela Tserkva; 45,00)
116 (53+63) – Eugen ALEKSEEV (02, Bela Tserkva; 44,70)

50 kg
(22; 14.04):
170 (77+93) – Roman ELNIKOV (00, Mikolaiv; 49,90)
160 (72+88) – Andriy TISHCHENKO (02, Bela Tserkva; 49,7)

56 kg (29; 14.04):
229* (103*+126*) – Dmitro SUKHOTSKIY (99, Pavlograd; 55,85) – 358,2 pkt.
200 (92+108) – Anton MARUSHCHAK (00, Kharkiv; 55,70)

62 kg (27; 15.04):
230 (105+125) – Denis GERAK (99, Kriviy Rig; 61,00)
216 (98+118) – Ruslan SIDOR (99, Uzhgorod; 61,00)

69 kg
(30; 15.04):
260 (120+140) – Kirill KHODUNOV (99, Zaporizhzhya; 68,85) – 350,3 pkt.
246 (114+132) – Arsen POGOSOV (99, Druzhkivka; 67,15)
245 (114+131) – Oleg MAKHMUDOV (99, Zhidachiv; 68,10)

77 kg
(23; 15.04):
275 (124+151) – Evgeniy NIKONENKO (00, Bila Tserkva; 76,30) – 348,1 pkt.
262 (117+145) – Eugen SAULYAK (99, Kriviy Rig; 75,60)
259 (124+135) – Andriy BOSHUK (00, Volochisk; 76,50)

85 kg (16; 15.04):
276 (126+150) – Vladislav TSIGOL (99, Chornobaivka; 84,15)
263 (125+138) – Yaroslav DRAMARETSKIY (99, Lugansk; 79,90)
260 (114+146) – Anatoliy GORIDKO (00, Lviv; 81,95)

94 kg (11; 16.04):
276 (125+151) – Danilo MOCHERNYUK (99, Kolomiya; 88,95)
263 (113+150) – Roman GUDZ (00, Buchach; 87,40)

+94 kg (12; 16.04):
322 (150+172) – Oleg GANZENKO (99, Zaporizhzhya; 134,90)
285 (130+155) – Ivan KIRICHENKO (00, Zaporizhzhya; 104,10)
280 (126+154) – Kostyantin ORLENKO (99, Kharkiv; 101,50)

Oryginalny protokół w j. rosyjskim (pdf)

MD

 
Pokrewne linki
· Więcej o Z Ukrainy
· Napisane przez Autor


Najczęściej czytany artykuł o Z Ukrainy:
TURNIEJ KWALIFIKACYJNY „ZIRVE” NA UKRAINIE !


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Z Ukrainy


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.



Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.04 sekund :: Zapytania do SQL: 50