Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   



*************************






GALERIE

santa90.jpg
santa90.jpg


polada1.jpg
polada1.jpg


adrian2017.jpg
adrian2017.jpg


adrian17~0.jpg
adrian17~0.jpg


santa69K.jpg
santa69K.jpg


arias1.jpg
arias1.jpg


arley3.jpg
arley3.jpg


arley2.jpg
arley2.jpg


ariel4.jpg
ariel4.jpg


kurs17.jpg
kurs17.jpg



ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: magda
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 3

Na stronie:
Gości: 354
Użytkowników: 0
Razem: 354

AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY




ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

Z Ukrainy: MISTRZOSTWA UKRAINY JUNIOREK I JUNIORÓW U20 !
Wysłano dnia 29-03-2016 o godz. 18:31:37 przez Autor

Z Ukrainy
W dn. 15-19.03.br w Khmielnitskim (UKR) odbyły się „Mistrzostwa Ukrainy Juniorek i Juniorów do lat 20”, w których wystąpiły ogółem 83 kobiety i 133 mężczyzn. Podczas zawodów padły 3 rekordy Ukrainy juniorek U15 (*) a najlepsze wyniki uzyskali: Mariya TIMOSHCHUK (99, Rivne; 59,70) – 195 (90+ 105) – 268,9 pkt., Alena SHEVKOPLYAS (98, Artemivsk; 67,40) – 211 (96+115) – 268,6 pkt. i Elizaveta BAEVA (96, Kiev; 57,36) – 179 (83+96) – 254,1 pkt. oraz Volodimir GOZA (96, Zhidachiv; 99,00) – 386 (176+210) – 431,1 pkt., Anton PLESNOY (96, Dnipropitrovsk; 92,20) – 352 (160+192) – 405,0 pkt., Sergiy SMOCHEK (96, Zdolbuniv; 76,90) – 321 (145+176) – 404,5 pkt., 351 (160+191) – Kiril PIROGOV (98, Zaporizhzhya; 92,80) – 402,7 pkt. i 353 (158+ 195) – Bogdan BURYACHEK (96, Severodon; 94,25) – 402,3 pkt. > WYNIKI 




Poniżej, najlepsze wyniki zawodów:

KOBIETY

48 kg (15 zawodniczek; 16.03.br):
121 (58+63) – Marina ALEKSANDROVA (99, Bilozersk; 47,78)
113 (59+62) – Alina ZAKHARENKO (02, Lugansk; 43,42)
113 (57+60) – Viktoriya KOROBOVA (96, Lviv; 47,70)

53 kg (16; 16.03):
159* (73*+86*) – Kamila KONOTOP (01, Kharkiv; 52,48) – 241,8 pkt.
147 (67+80) – Mariya GANGUR (00, Kharkiv; 51,60)
116 (53+63) – Margarita YULDASHEVA (97, Kiev; 52,14)

58 kg (16; 16.03):
179 (83+96) – Elizaveta BAEVA (96, Kiev; 57,36) – 254,1 pkt.
169 (73+96) – Katerina TROFIMCHUK (96, Rivne; 56,22)
153 (67+86) – Irina KOPITKO (98, Ozerna; 57,44)

63 kg (10; 16.03):
195 (90+105) – Mariya TIMOSHCHUK (99, Rivne; 59,70) – 268,9 pkt.
188 (83+105) – Alina KIRICHUK (99, Rivne; 62,50) – 251,2 pkt.
160 (74+86) – Katerina ABIBOK (99, Selidove; 62,50)

69 kg (16; 16.03):
211 (96+115) – Alena SHEVKOPLYAS (98, Artemivsk; 67,40) – 268,6 pkt.
198 (90+108) – Viktoriya SHUMIYCHUK (96, Kiev; 67,30) – 252,2 pkt.
177 (82+95) – Ganna PANOVA (98, Dnipropitrovsk; 68,75)

75 kg (5; 16.03):
201 (91+105) – Valentina KISIL (98, Kirovgrad; 73,40)
164 (74+90) – Lyubov SHELELO (96, Kiev; 73,45)
160 (74+86) – Diana NAGORNYUK (97, Lviv; 75,00)

+75 kg (5; 16.03):
218 (97+121) – Elizaveta BARANOVA (98, Zaporizhzhya; 88,90) – 241,2 pkt.
195 (87+108) – Mariya TEODOZIV (99, Ternopil; 89,65)
154 (68+86) – Yuliya RUDAKOVA (97, Poltava; 78,70)


MĘŻCZYŹNI


56 kg (16; 17.03):
232 (100+132) – Dmitro VORONOVSKIY (97, Zaporizhzhya; 55,16) – 366,3 pkt.
205 (91+114) – Pavlo ZALIPSKIY (98, Kharkiv; 55,52)
199 (89+110) – Anton MARUSHCHAK (00, Kharkiv; 55,78)

62 kg (10; 17.03):
227 (101+126) – Pavlo DERSENKO (00, Bila Tservka; 60,45)
220 (93+127) – Ivan KUKLISHIN (96, Uzhgorod; 61,70)
212 (97+115) – Sergiy CHISTOBORODOV (97, Kherson; 60,85)

69 kg (24; 17.03):
285 (128+157) – Artur GORDISHINSKIY (97, Zhidachiv; 68,70) – 384,5 pkt.
280 (124+156) – Taras GRISHIN (98, Zaporizhzhya; 68,05) – 380,0 pkt.
267 (120+147) – Oleg NIKOLIN (96, Zhidachiv; 68,95)

77 kg (18; 17.03):
321 (145+176) – Sergiy SMOCHEK (96, Zdolbuniv; 76,90) – 404,5 pkt.
300 (132+168) – Illya KULIKOV (97, Ugledar; 76,30)
300 (135+165) – Dmitro KUKOSH (96, Kharkiv; 76,35)
295 (134+161) – Oleksandr GLADISH (98, Druzhkivka; 76,30)

85 kg (24; 18.03):
323 (140+183) – Igor OBUKHOV (98, Druzhkivka; 84,45) – 387,3 pkt.
305 (135+170) – Maksim BEREZNYUK (97, Kiev; 84,65)
301 (136+165) – Anton SERDYUKOV (98, Kriviy Rig; 82,10)
298 (129+169) – Bogdan ANDRUS (97, Kashir; 84,90)

94 kg (17; 18.03):
352 (160+192) – Anton PLESNOY (96, Dnipropitrovsk; 92,20) – 405,0 pkt.
351 (160+191) – Kiril PIROGOV (98, Zaporizhzhya; 92,80) – 402,7 pkt.
307 (135+172) – Oleksandr RABCHEVSKIY (97, Ivano-Frankivsk; 91,05)

105 kg (15; 18.03):
386 (176+210) – Volodimir GOZA (96, Zhidachiv; 99,00) – 431,1 pkt.
353 (158+195) – Bogdan BURYACHEK (96, Severodon; 94,25) – 402,3 pkt.
319 (147+172) – Evgen KAPLUN (96, Volinskaya; 100,25)

+105 kg (9; 19.03):
370 (170+200) – Maksim KOBETS (96, Druzhkivka; 118,10) – 389,9 pkt.
328 (144+184) – Roman LUKASHUK (96, Kharkiv; 113,10)
326 (143+183) – Timur GASIMOV (98, Kiev; 109,85)

Pełny protokół zawodów w j. rosyjskim (pdf)

MD


 
Pokrewne linki
· Więcej o Z Ukrainy
· Napisane przez Autor


Najczęściej czytany artykuł o Z Ukrainy:
TURNIEJ KWALIFIKACYJNY „ZIRVE” NA UKRAINIE !


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Z Ukrainy


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.



Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.03 sekund :: Zapytania do SQL: 50