Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   



*************************






GALERIE

santa90.jpg
santa90.jpg


polada1.jpg
polada1.jpg


adrian2017.jpg
adrian2017.jpg


adrian17~0.jpg
adrian17~0.jpg


santa69K.jpg
santa69K.jpg


arias1.jpg
arias1.jpg


arley3.jpg
arley3.jpg


arley2.jpg
arley2.jpg


ariel4.jpg
ariel4.jpg


kurs17.jpg
kurs17.jpg



ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: magda
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 3

Na stronie:
Gości: 362
Użytkowników: 0
Razem: 362

AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY




ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

Z Białorusi: PUCHAR & MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA BIAŁORUSI U23 !
Wysłano dnia 15-03-2016 o godz. 19:38:43 przez Autor

Z Białorusi
W dniach 10-13.03.br w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Stajkach k/Mińska (BLR) odbył się „Puchar Białorusi”, połączony z „Młodzieżowymi Mistrzo- stwami Białorusi U23” w podnoszeniu ciężarów. Podczas zawodów, w których wystąpiło ogółem kobiet i mężczyzn, padło 5 rekordów Białorusi seniorów (4K+1M*) a najlepsze wyniki uzyskali: Alyona LYAKHOVETS (95, Lelchitsy; 41,18) – 165*, 161* (74*+91*) – 312,3 pkt., Anastasiya MIKHALENKO (95, Vitebsk; 68,36) – 232 (105+ 127) – 292,8 pkt., Dina SAZANAVETS (90, Mogilyov; 72,48) – 235 (105+130) – 286,7 pkt., Marina SHKERMANKOVA (90, Vitebsk; 68,40) – 227 (100+127) – 286,4 pkt., Darya POCHOBUT (94, Vitebsk; 68,32) – 225 (105+120) – 284,0 pkt. i Darya NAUMOVA (95, Bobruysk; 77,86) – 235 (105+130) – 276,0 pkt. wśród kobiet oraz Ivan KLIM (94, Grodno; 76,98) – 346 (163*+ 183, 193x) – 435,8 pkt., co było jednocześnie najlepszym tegorocznym osiągnięciem na świecie (!), Andrey RYBAKOV (82, Mogilyov; 89,28) – 373 (178+195) – 435,4 pkt., Pyotr ASAYONOK (93, Brest; 84,80) – 360 (160+200) – 430,7 pkt., Pavel KHODASEVICH (93, Borisov; 88,88) – 367 (167+200) – 429,3 pkt., Aleksandr BERSANOV (92, Vitebsk; 93,86) – 375 (170+205) – 428,1 pkt. i Anton BUTOR (94, Zhodino; 93,30) – 374 (170+204) – 428,0 pkt. > WYNIKI 


Poniżej, najlepsze wyniki zawodów:

KOBIETY

48 kg (9 zawodniczek; 10.03):
165*, 161* (74*+91*) – Alyona LYAKHOVETS (95, Lelchitsy; 41,18) – 312,3 pkt.
147 (65+82) – Margarita ZINKOVETS (89, Grodno; 47,94)
137 (61+76) – Ekaterina SMORODINOVA (97, Zhodino; 47,68)
136 (62+74) – Marina MARKOVICH (96, Novopolotsk; 47,28)
133 (59+74) – Aleksandra MIRENKOVA (99, Mogilyov; 46,24)
131 (60+71) – Irina BURAK (99, Korelichi; 46,08)

53 kg (13; 10.03):
163 (70+93) – Tatyana BULAVSKAYA (89, Zhodino; 52,54)
163 (71+92) – Kristina MAKUTSEVICH (99, Mogilyov; 53,00)
153 (70+83) – Alina SHCHEPANOVA (00, Mogilyov; 52,94)
148 (68+80) – Diana KORCHINSKAYA (99, Smorgon; 52,46)

58 kg (13; 11.03):
190 (83+107) – Lyudmila PANKOVA (97, Brest; 57,60) – 268,9 pkt.
171 (75+96) – Syuzanna VOLODKO (00, Mogilyov; 57,12)
154 (68+86) – Yuliya VABISHCHEVICH (99, Brest; 57,40)
150 (70+80) – Mariya KURGUZENKO (95, Vietbsk; 56,76)

63 kg
(16; 11.03):
198 (90+108) – Aleksandra TETYORKINA (99, Vitebsk; 61,94) – 266,2 pkt.
196 (88+108) – Lyudmila BRIL (91, Mogilyov; 61,60) – 264,5 pkt.
183 (86+97) – Mariya GAPEEVA (00, Vitebsk; 61,30)
182 (82+100) – Ekstaerina GALUSHKO (96, Korelichi; 62,88)
172 (75+97) – Viktoriya MISHINA (90, Zhodino; 62,92)
164 (72+92) – Darya BIRAN (99, Khoyniki; 62,84)

69 kg (8; 12.03):
232 (105+127) – Anastasiya MIKHALENKO (95, Vitebsk; 68,36) – 292,8 pkt.
227 (100+127) – Marina SHKERMANKOVA (90, Vitebsk; 68,40) – 286,4 pkt.
225 (105+120) – Darya POCHOBUT (94, Vitebsk; 68,32) – 284,0 pkt.
149 (66+83) – Natalya SHUTKO (98, Brest; 65,77)

75 kg (8; 12.03):
235 (105+130) – Dina SAZANAVETS (90, Mogilyov; 72,48) – 286,7 pkt.
225 (100+125) – Darya GRUKOVA (98, Vitebsk; 73,94) – 271,5 pkt.
175 (80+95) – Anastasiya SOROKA (96, Korelichi; 69,08)
160 (74+86) – Anna ZUBREY (96, Mozyr; 69,64)

+75 kg (7; 12.03):
235 (105+130) – Darya NAUMOVA (95, Bobruysk; 77,86) – 276,0 pkt.
225 (100+125) – Anna BAKHIR (99, Glubokoe; 75,74) – 268,0 pkt.
200 (95+105) – Olga GENERALOVA (95, Vitebsk; 80,18)
190 (82+108) – Polina KATUSHONOK (00, Globokoe; 102,02)
170 (75+95) – Anna IGOLKO (99, Pinsk; 79,74)


MĘŻCZYŹNI

56 kg (7; 10.03):
224 (96+128) – Artyom DANILCHIK (00, Mogilyov; 55,92)
203 (98+105) – Vladislav GORBATSKIY (99, Ivanovo; 55,56)
188 – 3 zawodników

62 kg (13; 10.03):
247 (112+135) – Gennadiy LAPTEV (98, Novopolotsk; 61,48)
241 (106+135) – Aleksandr TRABO (94, Novopolotsk; 61,92)
241 (108+133) – Roman KOPYTOV  (98, Mogilyov; 61,98)
234 (109+125) 0 Nikolay SHUNKIN (98, Mogilyov; 61,92)

69 kg (26; 11.03):
301 (135+166) – Leonid ZUEV (96, Bobruysk; 68,98) – 405,0 pkt.
300 (135+165) – Stanislav CHADOVICH (92, Mogilyov; 66,72) – 412,5 pkt.
285 (125+160) – Ilya ZHERNOVSKIY (00, Vitebsk; 68,70)
284 (128+156) – Nikolay YERMOLOVICH (94, Bobruysk; 68,62)
272 (124+148) – Stanislav LADORNY (96; Rechitsa; 68,78)
271 (123+148) – Artyom TIMERBAYEV (94, Grodno; 68,88)
265 (120+145) – Anton SHEYMOVICH (98, Khoyniki; 68,50)
262 – 2 zawodników
260 – 4 zawodników

77 kg (26; 11.03):
346 (163*+183, 193x) – Ivan KLIM (94, Grodno; 76,98) – 435,8 pkt.
332 (150+182) – Vadim LIKHORAD (93, Lida; 76,28) – 420,3 pkt.
325 (145+180) – Artyom SHAGOV (95, Bobruysk; 73,62) – 420,1 pkt.
320 (140+180) – Maksim KHROMOV (94, Smolevichi; 76,94) – 403,2 pkt.
305 (135+170) – Ilya STEPOSHIN (98, Pinsk; 76,82)
285 – 5 zawodników

85 kg (20; 12.03):
360 (160+200) – Pyotr ASAYONOK (93, Brest; 84,80) – 430,7 pkt.
350 (160+190) – Maksim MUDREVSKIY (94, Lelchitsy; 84,82) – 418,7 pkt.
326 (146+180) – Evgeniy TIKHONTSOV (98, Gomel; 84,28)
320 (140+180) – Denis PROTSENKO (97, Brest; 84,70)
315 (145+170) – Nikolay ZADRUTSKIY (98, Zhodino; 84,04)
310 (140+170) – Vladimir GRITSEVICH (98, Vitebsk; 84,62)
309 (142+167) – Igor GALAKTIONOV (88, Gomel; 84,16)
305 – 2 zawodników

94 kg
(15; 12.03):
375 (170+205) – Aleksandr BERSANOV (92, Vitebsk; 93,86) – 428,1 pkt.
374 (170+204) – Anton BUTOR (94, Zhodino; 93,30) – 428,0 pkt.
373 (178+195) – Andrey RYBAKOV (82, Mogilyov; 89,28) – 435,4 pkt.
367 (167+200) – Pavel KHODASEVICH (93, Borisov; 88,88) – 429,3 pkt.
341 (150+191) – Ruslan GRUSHKO (97, Mozyr; 85,60) – 406,1 pkt.
332 (150+182) – Andrey MARTISHKO (95, Grodno; 92,70)
325 (148+177) – Denis IRCHITS (90, Lida; 93,22)
320 (140+180) – Sergey BELICHENKO (95; Glubokoe; 93,58)

105 kg (11; 13.03):
358 (163+195) – Aleksandr MAKARENKO (90, Vitebsk; 95,98) – 404,9 pkt.
355 (165+190) – Nikolay POPOV (94, Mogilyov; 104,66)
352 (160+192) – Andrey ORLYONOK (99, Glubokoe; 102,18)
348 (157+191) – Aleksandr LEVCHENKO (98, Vitebsk; 102,24)
337 (150+187) – Dmitriy MIRANOVICH (93, Minsk; 103,38)
335 (155+180) – Ilya SHAPIRO (94, Borisov; 96,22)
330 (150+180) – Vladislav PANYSHEV (97, Borisov; 98,14)

+105 kg (9; 13.03):
394 (175+219) – Ilya LEBEDEV (97, Vitebsk; 127,76) – 407,4 pkt.
393 (183+210) – Mikhail AVDEEV (82, Borisov; 109,74) – 423,2 pkt.
370 (170+200) – Aleksey MZHACHIK (96, Pinsk; 134,72)
355 (155+200) – Ivan GOROKHOV (97, Vitebsk; 119,10)
335 – 2 zawodników

Oryginalny protokół zawodów w j.rosyjskim (pdf)

MD


 
Pokrewne linki
· Więcej o Z Białorusi
· Napisane przez Autor


Najczęściej czytany artykuł o Z Białorusi:
MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW – DZIEŃ IV


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Z Białorusi


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.



Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.30 sekund :: Zapytania do SQL: 50