Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   



*************************






GALERIE

shr121.jpg
shr121.jpg


rai66.jpg
rai66.jpg


lukow.png
lukow.png


talib151.jpg
talib151.jpg


djangabaev17.jpg
djangabaev17.jpg


efremov17.jpg
efremov17.jpg


nabieva17.jpg
nabieva17.jpg


mgl3.jpg
mgl3.jpg


advance-happy-new-year-2018-gif.gif
advance-happy-new-ye ...


azimova91a.jpg
azimova91a.jpg



ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: zembron
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 2

Na stronie:
Gości: 234
Użytkowników: 0
Razem: 234

AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY




ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

Z Bułgarii: II RUNDA INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW BUŁGARII !
Wysłano dnia 19-11-2015 o godz. 20:11:05 przez autor

Z Bułgarii Autor napisał "
W dn. 20-24.10.br w Sopot (BUL) rozegrano II, finałową rundę „Indywidualnych Mistrzostw Bułgarii U13, U15, U17, U20 i seniorów”, w których wystąpiły ogółem 63 kobiety i 242 mężczyzn. Podczas zawodów najlepsze wyniki uzyskali: Daniela PANDOVA (94, Atlas; 47,50) – 151 (66+85) – 249,8 pkt., Dzhesika IVANOVA (98, Maritsa; 83,76) – 198 (88+110) – 224,7 pkt. i Rumyana STANCHEVA (82, Her- kules; 73,89) – 185 (85+100) –  223,3 pkt. wśród pań oraz Vasil GOSPODINOV (93, Asenov- grad; 110,40) – 380 (170+210) – 408,4 pkt., Bozhidar ANDREEV (97, Sliven; 75,95) – 317 (141+176) – 402,3 pkt. i Aleksandar DIMITROV (89, Sliven; 81,00) – 325 (145+180) – 398,1 pkt. wśród panów. Wyniki nadesłał Bojidar Bojilov (BUL), благодаря > WYNIKI 




Poniżej najlepsze wyniki zawodów:

KOBIETY

Juniorki U13 (10 zawodniczek/21.10):
35 kg: 60 (26+34) – Penka KHRISTOVA (03, Karlovo; 30,80),
40 kg: 79 (35+44) – Simona SBEVA (02, Svetkavi; 39,60),
48 kg: 93 (40+53) – Viktoriya STANEVA (02, Ruse; 46,70) – 156,8 pkt.

Juniorki U15 (16/21.10):
44 kg: 121 (52+69) – Ivana PETROVA (01, Svetkavi; 43,93) – 215,0 pkt.,
53 kg: 130 (55+75) – Tsvetelin STOYANOVA (01, Ruse; 52,51),
58 kg: 144 (57+77) – Mariya KIREVA (01, Maritsa; 56,00)

Juniorki U17 (11/21.10):
58 kg: 147 (70+77) – Galya SHATOVA (01, Karlovo; 54,50) – 216,9 pkt.

Juniorki U20 (16/21.10):
58 kg: 145 (65+80) – Atanaska ILIEVA (00, Chernomorec; 54,10) – 215,2 pkt.,
63 kg: 150 (75+85) – Lara LOZANOVA (97, Khaskovo; 62,00),
+75 kg: 151 (65+86) – Teodora ANDONCHEVA (98, Asenovgrad; 77,80)

Seniorki (10/21.10):
48 kg: 151 (66+85) – Daniela PANDOVA (94, Atlas; 47,50) – 249,8 pkt., 120 (55+65) – Dayana DIMITROVA (00, Dobrich; 48,00),
58 kg: 130 (60+70) – Vanya KOVACHEVA (97, Maritsa; 58,00),
63 kg: 150 (65+85) – Vanya LUKHOVA (99, Karlovo; 61,20),
75 kg: 185 (85+100) – Rumyana STANCHEVA (82, Herkules; 73,89) – 223,3 pkt.,
+75 kg: 198 (88+110) – Dzhesika IVANOVA (98, Maritsa; 83,76) – 224,7 pkt., 170 (75+95) – Petya STOIMENOVA (91, Maritsa; 98,00),


MĘŻCZYŹNI

Juniorzy U13 (78/20.10):
56 kg: 186 (80+106) – Atanas ATANASOV (02, Svetkavi; 57,12) – 285,9 pkt.

Juniorzy U15 (60/22.10):
56 kg: 201 (96+105) – Dimitr IVANOV (00, Stara Zagora; 55,68),
69 kg: 235 (104+131) – Kristiyan YORDANOV (00, Ruse; 68,40) – 317,9 pkt.
77 kg: 240 (107+133) – Khristo KHRISTOV (91, Varna; 76,50)

Juniorzy U17 (38/22.10):
56 kg: 191 (86+105) – Borislav PASKALEV (98, Burgas; 55,80),
62 kg: 248 (108+140) – Sedan PAMPORDZHEV (99, Maritsa; 62,00) – 358,7 pkt.,
77 kg: 275 (125+150) – Christian PRVANOV (99, Maritsa; 71,79) – 360,9 pkt.

Juniorzy U20 (37/23.10):
56 kg: 200 (90+110) – Asen ASENOV (96, Ruse; 55,70),
62 kg: 261 (118+143) – Stiliyan GROZDEV (99, RUSE; 61,45) – 379,9 pkt., 247 (110+137) – Petr ANGELOV (97, Sliven; 61,60),
69 kg: 267 (121+146) – Melikon PAPAZYAN (96, Varna; 68,95) – 359,4 pkt.,
77 kg: 317 (141+176) – Bozhidar ANDREEV (97, Sliven; 75,95) – 402,3 pkt.,
85 kg: 310 (145+165) – Aleksandr IVANOV (96, Varna; 81,50) – 378,5 pkt.

Seniorzy (29/24.10):
69 kg: 252 (115+137) – Jordan ATANASOV (99, Dobrich; 68,90),
77 kg: 276 (120+156) – Dunder BEYTULA (92, Dobrudzha; 76,05),
85 kg: 325 (145+180) – Aleksandar DIMITROV (89, Sliven; 81,00) – 398,1 pkt.,
94 kg: 339 (146+193) – Ivaylo IVANOV (92, Asenovets; 93,95) – 386,8 pkt.,
105 kg: 320 (145+175) – Georgi SHIKOV (93, Maritsa; 96,60),
+105 kg:  380 (170+210) – Vasil GOSPODINOV (93, Asenovgrad; 110,40) – 408,4 pkt.

MD

"

 
Pokrewne linki
· Więcej o Z Bułgarii
· Napisane przez autor


Najczęściej czytany artykuł o Z Bułgarii:
MISTRZOSTWA BUŁGARII SENIORÓW I SENIOREK - I RUNDA


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Z Bułgarii


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.


Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować


Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.03 sekund :: Zapytania do SQL: 50