Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   *************************


GALERIE

shr121.jpg
shr121.jpg


rai66.jpg
rai66.jpg


lukow.png
lukow.png


talib151.jpg
talib151.jpg


djangabaev17.jpg
djangabaev17.jpg


efremov17.jpg
efremov17.jpg


nabieva17.jpg
nabieva17.jpg


mgl3.jpg
mgl3.jpg


advance-happy-new-year-2018-gif.gif
advance-happy-new-ye ...


azimova91a.jpg
azimova91a.jpgONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: zembron
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 2

Na stronie:
Gości: 87
Użytkowników: 0
Razem: 87

AKTUALIZACJEDarmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY
ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

Z Bułgarii: BUŁGARZY CHCĄ POZWAĆ… IWF I TAMASA AJANA !!!
Wysłano dnia 12-11-2015 o godz. 17:42:52 przez autor

Z Bułgarii Autor napisał "
Jak informuje witryna sportal.bg, Bułgarska Federacja Podnoszenia Cięża- rów (BFVT) rozważa wniesienie pozwu przeciwko Międzynarodowej Fe- deracji Podnoszenia Ciężarów (IWF) i jej Prezydentowi – Tamasowi Aja- novi ! Wszystko z powodu „grzywny” (kary finansowej) – 500.000 USD, jaką światowa federacja nałożyła na Bułgarię, zgodnie notabene §12.3.1 Kodeksu Antydopingowego IWF. Jak twierdzą przedstawiciele BFVT, zawodnicy bułgarscy padli ofiarą zanieczyszczonych stanozololem odżywek, co zostało zresztą (zdaniem BFVT) uwzględnione w stosunkowo niskich karach dyskwalifikacji, jakie IWF nałożył na bułgarskich zawodników. Przypomnijmy również, że czworo z nich było już wcześniej karanych za doping (Milka Maneva, Ivaylo Filev, Demir Demirev i Ivan Markov) i mogło się liczyć z dożywotnią dyskwalifikacją. Stało się jednak ina- czej, choć i tak Bułgarzy starali się później bezskutecznie o uniewinnienie ich reprezentantów przed Sportowym Sądem Arbitrażowym (CAS) w Lozannie (SUI). Dzisiaj podważają oni też fakt nakładania półmilionowych kar finansowych, twierdząc, że w statucie IWF nie ma rzekomo takiego paragrafu, który umożliwiałby nakładanie tego typu wyroków. Jak wiadomo, IWF ma ogłosić swoją decyzję 18.11.br na Kongresie IWF w Houston (USA), do tego też czasu Bułgarzy winni się byli określić, co do możliwości przyjęcia warunków IWF i ewentualnej formy spłaty nałożonej przez światową federację kary finansowej. W przypadku ich odrzucenia… reprezentantów tego kraju z całą pewnością nie zobaczymy ani na MŚ w USA, ani tym bardziej na przyszłorocznych IO w Rio de Janeiro (BRA). Do czasu Kongresu IWF dokonajmy analizy najnowszych list startowych Mistrzostw Świata Seniorów” w Houston (USA) wg stanu na dn. 11.11.br > WSTĘPNE LISTY STARTOWE MŚ SENIORÓW (pdf)
"

 
Pokrewne linki
· Więcej o Z Bułgarii
· Napisane przez autor


Najczęściej czytany artykuł o Z Bułgarii:
MISTRZOSTWA BUŁGARII SENIORÓW I SENIOREK - I RUNDA


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Z Bułgarii


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.


Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować


Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.04 sekund :: Zapytania do SQL: 50