Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   



*************************






GALERIE

ajan17.jpg
ajan17.jpg


rasulov17.jpg
rasulov17.jpg


PSzzmiana.jpg
PSzzmiana.jpg


SLJpodium1.jpg
SLJpodium1.jpg


SLJpodium2.jpg
SLJpodium2.jpg


SLJpodium3.jpg
SLJpodium3.jpg


SLJpodium4.jpg
SLJpodium4.jpg


escobar18.jpg
escobar18.jpg


escobar17.jpg
escobar17.jpg


medit17.jpg
medit17.jpg



ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: magda
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 3

Na stronie:
Gości: 346
Użytkowników: 0
Razem: 346

AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY




ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

Z Ukrainy: MISTRZOSTWA UKRAINY MŁODZIKÓW U13 & U15 !
Wysłano dnia 22-10-2015 o godz. 18:40:14 przez Autor

Z Ukrainy
W dn. 17-20.10.br w Kamieńcu Podolskim (UKR) rozegrano „Mistrzostwa Ukrai- ny Młodzików do lat 13 i 15”, w których wystąpiły ogółem 93 dziewczęta i 180 chłopców. Podczas zawodów ogółem 15 nowych rekordów Ukrainy U13 (3DZ +6CH*) i U15 (3DZ+3CH**) a najlepsze wyniki uzyskali: Olga IVZHENKO (03, Kiev; 37,70) – 96 (42+54) – 199,0 pkt. i Dmitro KURDIBAKHA (02, Volochisk; 61,35) – 181* (81*+100*) – 263,8 pkt. w U13 oraz Kamila KONOTOP (01, Kharkiv; 53,00) – 154 (70+84) – 232,3 pkt. i Vitaliy SMOCHEK (99, Zdolbuniv; 61,35) – 227 (106**+121) – 330,8 pkt. w U15 > WYNIKI, FOTO: dzień I, dzień II, dzień III (html)



Kamila KONOTOP (01, Kharkiv) była najlepszą zawodniczką „Mistrzostw Ukrainy
Młodzików do lat 13 i 15
” – 232,3 pkt., na zdjęciu w najlepszej próbie rwania
na 70 kg (foto: ironworld.ru)


Poniżej, najlepsze wyniki zawodów:

MŁODZICY U 13

Dziewczęta:
32 kg (5): 64 (29+35) – Karina KOMISSARENKO (03, Petrivka; 31,94)
36 kg (6): 57 (24+33) – Svitlana SAMULYAK (03, V.Berezniy; 32,60)
40 kg (7): 96 (42+54) – Olga IVZHENKO (03, Kiev; 37,70) – 199,0 pkt.
44 kg (10): 91 (40+51) – Alina ZAKHARCHENKO (02, Petrivka; 42,12)
48 kg (7): 101 (44+57) – Anastasiya STEPANYUK (03, Lutsk; 46,86)
53 kg (4): 127* (58*+69*) – Darya SHISHANOVA (03, Bilovodsk; 53,00) – 191,6 pkt.
+53 kg (8): 93 (40+53) – Elvira BOROZNA (02, Kharkiv; 55,38)

Chłopcy:
34 kg (10): 82 (37+45) – Sergiy KOLESNIK (04, Shepetivka; 33,20)
38 kg (19): 92 (40+52) – Oleksandr BOCHAROV (04, Bratsk; 36,50)
41 kg (9): 110 (45+65) – Viktor BAYSHA (03, Dnipropetrovsk; 40,66)
45 kg (10): 110 (48+62) – Vladislav KRAMAR (02, Lutsk; 44,54)
50 kg (13): 135 (60+75) – Andriy TISHCHENKO (02, Bila Tserkva; 49,62)
56 kg (11): 156 (65+91) – Yuriy MENTAZEDINOV (02, Lviv; 54,48) – 248,9 pkt.
62 kg (12): 181* (81*+100*) – Dmitro KURDIBAKHA (02, Volochisk; 61,35) – 263,8 pkt.
+62 kg (13): 185* (75+110*) – Evgen BURBALA (02, Ugledar; 108,00), 172 (80*+92) – Oleg NIKOLAENKO (02, Zhitomir; 67,65), 170 (75+95) – Oleksandr POPOK (02, Kirovgrad; 68,60)


MŁODZICY U15

Dziewczęta:
40 kg (2): 94 (41+53) – Galina DIDIK (01, Zhidachiv; 36,86)
44 kg (3): 85 (35+50) – Ruslana KUZIKOVA (01, Mikolaivsk; 44,00)
48 kg (4): 132** (61**+71**) – Mariya GANGUR (00, V.Berezniy; 48,00) – 216,4 pkt.
53 kg (13): 154 (70+84) – Kamila KONOTOP (01, Kharkiv; 53,00) – 232,3 pkt.
58 kg (8): 130 (60+70) – katerina ILKHANOVA (00, Chornobaivka; 54,88)
63 kg (7): 136 (60+76) – Katerina GUSEVA (00, Chornobaivka; 62,65)
+63 kg (9): 130 (55+75) – Anastasiya VLASENKO (01, Dniprodzierzhinsk; 85,60)

Chłopcy:
45 kg (9): 125 (55+70) – Yuriy ZVYAGIN (Bila Tserkva; 44,72)
50 kg (18): 178** (83**+95) – Pavlo DERSENKO (00, Bila Tserkva; 49,90)
56 kg (20): 187 (81+106) – Anton MARUSHCHAK (00, Kharkiv; 55,00)
62 kg (28): 227 (106**+121) – Vitaliy SMOCHEK (99, Zdolbuniv; 61,35) – 330,8 pkt.
69 kg (24): 230 (105+125) – Dmitro SHEMCHUK (01, Zdolbuniv; 67,05) – 315,2 pkt., 228 (102+126) – Evgen YANTSVICH (00, Vradiivka; 67,90), 226 (100+126) – Dmitro PEREMENA (00, Kriviy Rig; 67,20)
77 kg (19) 245 (108+137) – Anatoliy GORIDKO (00, Lviv; 75,35), 244 (109+135) – Evgen NIKONENKO (00, Bila Tserkva; 75,10)
85 kg (8): 230 (100+130) – Maksim KUZMOVICH (00, Sambir; 78,95)
+85 kg (8): 273 (125+148) – Ivan KIRICHENKO (00, Zaporizhzhya; 96,25), 234 (107+127) – Ivan SLIPCHENKO (00, Bila Tserkva; 94,80)

Pełne wyniki w j. ukraińskim: dzień I, dzień II, dzień III (pdf)

MD


 
Pokrewne linki
· Więcej o Z Ukrainy
· Napisane przez Autor


Najczęściej czytany artykuł o Z Ukrainy:
TURNIEJ KWALIFIKACYJNY „ZIRVE” NA UKRAINIE !


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Z Ukrainy


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.



Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.18 sekund :: Zapytania do SQL: 50