www.polska-sztanga.pl - WYSOKI POZIOM MISTRZOSTW BIAŁORUSI KOBIET I MĘŻCZYZN !
   Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl                           Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU
 STRONA GŁÓWNA
 SYLWETKI
 GALERIA ZDJĘĆ
 WYNIKI
 REKORDY
 RANKINGI
 INNE
 KSIĘGA GOŚCI
 ARCHIWUM
 TEMATY
 TOP 10
 DO POBRANIA
 LINKI
 ZGŁOŚ PROBLEM

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

    
*************************










 
*************************
  

  

LIDERZY
LIDERZY KRAJOWYCH TABEL
31.12.2014r

KOBIETY
44: 127 - S.Oleśkiewicz (Omega K.)
48: 177 - M.Karpiń„ska (Znicz B.)
53: 175 - M.Karpiń„ska (Znicz B.)
58: 205 - J.Łochowska (UKS Z.G.)
63: 197 - K.Ostapska (Tytan O.)
69: 222 - P.Piechowiak (Budowlani N.T.)
75: 230 - E.Mizdal (Unia H.)
+75: 233 - S.Bagiń„ska (Śląsk W.)

MĘŻCZYŹNI
45: 147 - M.Dach (Promień O.)
50: 179 - K.Oleśkiewicz (Dobryszyce)
56: 235 - D.Kozłowski (Zawisza B.)
62: 250 - P.Brylak (UOLKA O.M.)
69: 292 - D.Bajer (AKS Myślibórz)
77: 311 - D.Sikorski (Mazovia C.)
85: 346 - K.Zwarycz (Górnik P.)
94: 392 - A.Zieliński (Tarpan M.)
105: 405 - B.Bonk (Budowlani O.)
+105: 422 - M.Dołęga (Zawisza B.)

ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: ant98
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 867

Na stronie:
Gości: 322
Użytkowników: 0
Razem: 322

AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


OSTATNIE KOMENTARZE
· 1 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 2 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 3 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 4 ADRIAN ZIELIŃSKI ZDYSKWALIFIKOWANY NA CZTERY LATA !!!
· 5 KOLEGA ROBINSONA
· 6 MALI LUDZIE, MAŁO ZNACZĄ, A KRZYCZĄ JAK OLBRZYMY!
· 7 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 8 SERIAL" PRZYJACIELE" CZYLI BIZNESMEN W KRADZIONYCH GACIACH....
· 9 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 10 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!

Z Białorusi: WYSOKI POZIOM MISTRZOSTW BIAŁORUSI KOBIET I MĘŻCZYZN !
Wysłano dnia 13-10-2015 o godz. 14:53:27 przez Autor

Z Białorusi
W dn. 07-10.10.br w Grodnie (BLR) odbyły się „Mistrzostwa Białorusi Kobiet i Mężczyzn”, w których wystąpiło ogółem 67 kobiet i 96 mężczyzn. Podczas sto- jących na wysokim poziomie zawodów, będących jednocześnie ostatnią kwalifi- kacją przed „Mistrzostwami Świata Seniorów” w Houston (USA) padły 3 rekordy Białorusi seniorów (*) i 9 juniorek U20 (**) a najlepsze wyniki uzyskali: Anastasiya NO- VIKOVA (81, Zhodino; 58,65) – 228 (100+128) – 318,4 pkt., Darya NAUMOVA (95, Bob- ruysk; 74,65) – 265**, 261**, 257** (114**+151**, 147**, 143**) – 318,1 pkt., Anas- tasiya MIKHALENKO (95, Vitebsk; 68,1) – 240** (103+137**) – 303,6 pkt. i Lyudmila BRIL (91, Kr. Sloboda; 61,95) – 209 (98+111) – 280,9 pkt. wśród kobiet oraz Vadim STRELTSOV (86, Mogilyov; 93,65) – 407* (181+226*) – 465,1 pkt. – to najlepszy tegoroczny wynik na świecie w 94 kg M (!), Pyotr ASAYONOK (93, Mogilyov; 84,2) – 383 (170, 175x +213*) – 459,9 pkt., Aleksandr VENSKEL (93, Lida; 96,8) – 400 (180+220) – 450,8 pkt., Aleksandr BERSANOV (92, Vitebsk; 95,65) – 398 (178+220) – 450,7 pkt., Artyom SHAGOV (95, Bob- ruysk; 71,95) – 336 (153+183) – 440,3 pkt., Andrey RYBAKOV (82, Mogilyov; 87,75) – 370 (180+190) – 435,4 pkt., Ivan KLIM (94, Lida; 76,8) – 340 (150+190) – 428,8 pkt., Stanislav CHADOVICH (92, Mogilyov; 65,8) – 305 (135+170) – 423,3 pkt. i Mikhail AVDEEV (82, Bori- sov; 107,0) – 389 (180+209) – 422,4 pkt. wśród mężczyzn > WYNIKI  


Poniżej, najlepsze wyniki zawodów:

KOBIETY

48 kg (07.10; 11 zawodniczek):
138 (59+79) – Marina MARKOVICH (96, Novopolotsk; 46,5)
137 (63+74) – Margarita ZINKOVETS (89, Lida; 47,5)
135 (61+74) – Natalya SHELEG (98, Kr. Sloboda; 47,95)
134 (60+74) – Aleksandra MIRENKOVA (99, Mogilyov; 45,55)
131 (57+74) – Ekaterina SMORODINOVA (97, Zhodino; 47,8)
131 (58+73) – Svetlana ANTONENKO (76, Mogilyov; 48,0)

53 kg (07.10; 9):
155 (70+85) – Kristina MAKUTSEVICH (99, Kr. Sloboda; 52,95)
142 (69+73) – Irina MISHCHYK (90, Brest; 51,45)
130 (58+72) – Svetlana OLESHKEVICH (95, Grodno; 52,25)
130 (57+73) – Diana KORCHINSAYA (99, Grodno; 52,9)
130 (55+75) – Elena BERSANOVA (93, Vitebsk; 53,0)
125 (55+70) – Anastasiya MIRONOVA (98, Vitebsk; 52,95)

58 kg (08.10; 14):
195 (90+105) – Margarita LESHCHENKO (00, Glubokoe; 57,75)
186 (78+108) – Lyudmila PANKOVA (97, Brestl 57,6)
160 (72+88) – Syuzanna VOLODKO (00, Mogilyov; 55,8)
148 (66+82) – Alina SHCHEPANOVA (00, Mogilyov; 56,6)
145 (67+78) – Yuliya VABISHCHEVICH (99, Brest; 57,2)
134 (60+74) – Karina AKUNEVICH (98, Zhodino; 55,5)

63 kg (08.10; 11):
228 (100+128) – Anastasiya NOVIKOVA (81, Zhodino; 58,65) – 318,4 pkt.
209 (98+111) – Lyudmila BRIL (91, Kr. Sloboda; 61,95) – 280,9 pkt.
164 (74+90) – Ekaterina GALUSHKO (96, Grodno; 62,1)
145 (63+82) – Angelina TAGIEVA (98, Minsk; 62,85)
145 (65+80) – Viktoriya MASHINA (90, Zhodino; 62,9)
145 (60+85) – Mariya KURGUZENKO (95, Vitebsk; 62,95)

69 kg (09.10; 7):
240** (103+137**) – Anastasiya MIKHALENKO (95, Vitebsk; 68,1) – 303,6 pkt.
153 (70+83) – Anastasiya SOROKA (96, Korelichi; 66,15)
148 (68+80) – Lyubov DEMIDOVETS (00, Lelchitsy; 67,6)
137 (59+78) – Marina LUKASHUK (98, Brest; 65,4)
134 (59+75) – Ulyana MAKHNACH (00, Khoyniki; 65,4)
x (105x+135, 140x) – Marina SHKERMANKOVA (90, Vitebsk; 68,7)
x (115x+130x) – Darya POCHOBUT (94, Vitebsk; 68,25)

75 kg (09.10; 8):
265**, 261**, 257** (114**+151**, 147**, 143**) – Darya NAUMOVA (95, Bobruysk; 74,65) – 318,1 pkt.
206 (95+111) – Darya GRUKOVA (98, Vitebsk; 72,2)
206 (95+111) – Anna BAKHIR (99, Glubokoe; 74,0)
160 (75+85) – Anna ZUBREY (96, Mozyr; 69,35)
135 (60+75) – Darya BUKHBAL (00, Pinsk; 71,9)
135 (60+75) – Yuliya YASKO (99, Grodno; 72,4)

+75 kg (09.10; 7):
222 (90+132) – Olga DRYLO (92, Novopolotsk; 97,55)
205 (95+110) – Olga GENERALOVA (95, Vitebsk; 82,6)
127 (57+70) – Ekaterina YAKUT (97, Minsk; 79,1)
115 (52+63) – Aleksandra SEVKO (98, Grodno; 86,9)
110 (50+60) – Viktoriya KARKO (93, grodno; 81,4
105 (45+60) – Polina KATUSHONOK (00, Glubokoe; 84,7)


MĘŻCZYŹNI

56 kg (07.10; 7):
214 (93+121) – Anton SHUBENOK (94, Vitebsk; 55,95)
202 (87+115) – Artyom DANILCHIK (00, Mogilyov; 55,65)
201 (92+109) – Vladislav GORBATSKIY; 99, Ivanovo; 55,4)
194 (86+108) – Nikita SHUMANSKIY (98, Slutsk; 55,65)
194 (87+107) – Nikolay SELYUZHITSKIY (94, Pinsk; 55,9)
165 (70+95) – Vadim ALEYNIKOV (98, Grodno; 55,85)

62 kg (07.10; 10):
246 (111+135) – Anton SHEYMOVICH (98, Khoyniki; 61,55)
246 (110+136) – Aleksandr TRABO (94, Novopolotsk; 61,9)
243 (112+131) – Evgeniy KOTOV (91, Pinsk; 61,9)
238 (106+132) – Gennadiy LAPTEV (98, Novopolotsk; 61,2)
235 (105+130) – Evgeniy POPROTSKIY (00, Khoyniki; 61,95)
234 (107+127) – Roman KOPYTOV (98, Mogilyov; 61,6)
x (108x, 109x+136) – Igor ZOTOV (98, Khoyniki; 61,5)

69 kg (08.10; 15):
305 (135+170) – Stanislav CHADOVICH (92, Mogilyov; 65,8) – 423,3 pkt.
302 (132+170) – Leonid ZUEV (96, Bobruysk; 68,4) – 408,6 pkt.
263 (123+140) – Denis ROZHANSKIY (97, Vitebsk; 68,55)
255 (120+135) – German POLICHEYKO (93, Vitebsk; 68,6)
243 (108+135) – Evgeniy GOSPODARYOV (98, Zhodino; 67,9)
234 (109+125) – Andrey ADAMOVICH (94, Minsk; 68,9)
x (120x+157, 165x) – Artyom TIMERBAEV (94, Grodno; 68,9)

77 kg (08.10; 16):
340 (150+190) – Ivan KLIM (94, Lida; 76,8) – 428,8 pkt.
336 (153+183) – Artyom SHAGOV (95, Bobruysk; 71,95) – 440,3 pkt.
291 (130+161) – Vladimir GRITSEVICH (98, Vitebsk; 76,25)
291 (134+157) – Leonid NARUSHEVICH (94, Glubokoe; 76,45)
287 (127+160) – Andrey ANDREEVETS (89, Pinsk; 76,65)
285 – 2 zawodników

85 kg (09.10; 11):
383 (170, 175x+213*) – Pyotr ASAYONOK (93, Mogilyov; 84,2) – 459,9 pkt.
330 (145+185) – Ruslan GRUSHKO (97, Mozyr 82,9)
316 (140+176) – Sergey GARANIN (95, Vitebsk; 85,0)
315 (135+180) – Aleksandr AKULOV (93, Novopolotsk; 84,65)
308 (143+165) – Artyom MELNIKOV (95, Mozyr; 82,35)
305 (135+170) – Leonid KORBUT (95, Zhodino; 83,3)

94 kg (09.10; 17):
407* (181+226*) – Vadim STRELTSOV (86, Mogilyov; 93,65) – 465,1 pkt.
370 (180+190) – Andrey RYBAKOV (82, Mogilyov; 87,75) – 435,4 pkt.
362 (167+195) – Anton BUTOR (94, Zhodino; 92,8) – 415,3 pkt.
353 (158+195) – Vladimir YAKUTA (93, Brest; 92,8) – 405,0 pkt.
328 (158+170) – Ilya SHAPIRO (94, Borisov; 93,45)
321 (145+176) – Andrey ORLYONOK (99, Glubokoe; 93,2)
x (165, 170x+x) – Nikolay NIVIKOV (86, Bobruysk; 87,85)

105 kg (10.10; 12):
400 (180+220) – Aleksandr VENSKEL (93, Lida; 96,8) – 450,8 pkt.
398 (178+220) -  Aleksandr BERSANOV (92, Vitebsk; 95,65) – 450,7 pkt.
331 (150+181) – Dmitriy MIRANOVICH (93, Minsk; 96,15)
330 (150+180) – Aleksandr DROZDOV (96, Mogilyov; 99,8)
329 (145+184) – Aleksandr LEVCHENKO (98, Vitebsk; 99,95)
327 (150+177) – Vladislav PANYSHEV (97, Borisov; 95,1)

+105 kg (10.10; 8):
389 (180+209) – Mikhail AVDEEV (82, Borisov; 107,0) – 422,4 pkt.
386 (177+209) – Denis LEKETUSH (92, Vitebsk; 119,1) – 405,9 pkt.
367 (162+205) – Ilya LEBEDEV (97, Vitebsk; 124,6)
355 (155+200) – Ivan GOROKHOV (97, Vitebsk; 112,7)
330 (140+190) – Evgeniy SEMENIDOV (92, Borisov; 128,0)
322 (144+178) – Evgeniy SHAVCHENKO (93, Vitebsk; 115,05)

Pełny protokół w j. rosyjskim (pdf)

MD


 
Pokrewne linki
· Więcej o Z Białorusi
· Napisane przez Autor


Najczęściej czytany artykuł o Z Białorusi:
MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW – DZIEŃ IV


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Z Białorusi


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.


Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować

Re: WYSOKI POZIOM MISTRZOSTW BIAŁORUSI KOBIET I MĘŻCZYZN ! (Wynik: 1)
przez marek_d dnia 13-10-2015 o godz. 17:18:17
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ciekawe jak w tym "korespondencyjnym" pojedynku... na MP w Wałbrzychu
zaprezentują się nasi reprezentanci, poniżej najciekawszy wycinek list
startowych... bracia Zielińscy zgłosili solidarnie po 400 kg :-)))

94  kg:
ZIELIŃSKI Adrian 89 MGLKS Tarpan Mrocza 400
ZIELIŃSKI Tomasz 90 MGLKS Tarpan Mrocza 400
KOSZAŁKA Paweł 90 KS Budowlani Opole 380
GRELA Łukasz 86 KU AZS AJD Częstochowa 370

105 kg:
MICHALSKI Arkadiusz 90 KS Budowlani Opole 400
KASABIJEW Arsen 87 MGLKS Tarpan Mrocza 400
BONK Bartłomiej 84 KS Budowlani Opole 390
SAMORAJ Jarosław 94 CLKS Mazovia Ciechanów 380




Re: WYSOKI POZIOM MISTRZOSTW BIAŁORUSI KOBIET I MĘŻCZYZN ! (Wynik: 1)
przez PZPC dnia 14-10-2015 o godz. 20:23:44
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Kazachowie mocni, Białorusini mocni... 




Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.07 sekund :: Zapytania do SQL: 65