Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   



*************************






GALERIE

santa90.jpg
santa90.jpg


polada1.jpg
polada1.jpg


adrian2017.jpg
adrian2017.jpg


adrian17~0.jpg
adrian17~0.jpg


santa69K.jpg
santa69K.jpg


arias1.jpg
arias1.jpg


arley3.jpg
arley3.jpg


arley2.jpg
arley2.jpg


ariel4.jpg
ariel4.jpg


kurs17.jpg
kurs17.jpg



ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: magda
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 3

Na stronie:
Gości: 362
Użytkowników: 0
Razem: 362

AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY




ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

Z Białorusi: MISTRZOSTWA BIAŁORUSI JUNIOREK I JUNIORÓW U20 !
Wysłano dnia 01-06-2015 o godz. 20:49:22 przez Autor

Z Białorusi
W dn. 26-30.05.br w Novopolotsku (BLR) odbyły się „Mistrzostwa Białorusi Ju- niorek i Juniorów do lat 20”, w których wystąpiło ogółem 66 kobiet i 98 męż- czyzn. Podczas zawodów padł 1 rekord Białorusi juniorek U20 (*) a najlepsze wyniki uzyskali: Alyona LYAKHOVETS (95, Lelchitsy; 40,0) – 152 (68+84) – 296,2 pkt., Anastasiya MIKHALENKO (95, Vitebsk; 68,00) – 230 (95+135*) – 291,2 pkt. i Darya NAUMOVA (95, Bobruysk; 74,05) – 233 (100+133) – 280,9 pkt. wśród juniorek oraz Artyom SHAGOV (95, Bobruysk; 74,30) – 325 (145+180) – 417,8 pkt., Sergey GARANIN (95, Vitebsk; 85,00) – 330 (150+180) – 394,4 pkt. i Leonid ZUEV (96, Bobruysk; 68,35) – 290 (130+160) – 392,5 pkt. wśród juniorów > WYNIKI 


Poniżej, najlepsze wyniki zawodów:

KOBIETY

48 kg (9):
152 (68+84) – Alyona LYAKHOVETS (95, Lelchitsy; 40,0) – 296,2 pkt.
137 (60+77) – Natalya SHELEG (98, Krasnaya Svoboda; 47,65)
131 (58+73) – Aleksandra MIRENKOVA (99, Mogilyov; 44,65)

53 kg (12):
159 (69+90) – Syuzanna VOLODKO (00, Mogilyov; 52,95)
148 (64+84) – Margarita LESHCHENKO (00, Glubokoe; 52,80)
148 (66+82) – Cristina MAKUTSEVICH (99, Mogilyov; 52,90)

58 kg (14):
188 (83+105) – Lyudmila PANKOVA (97, Brest; 57,55) – 266,2 pkt.
185 (85+100) – Aleksandra TETYORKINA (99, Vitebsk; 58,00)
149 (65+84) – Mariya KURGUZENKO (95, Vitebsk; 58,00)

63 kg (9):
188 (86+102) – Ekaterina GALUSHKO (96, Korelichi; 62,35)
144 (60+84) – Aleksandra GULEVICH (00, Mogilyov; 61,95)
144 (66+78) – Alyona TRIFONOVA (96, Novopolotsk; 62,90)

69 kg (8):
230 (95+135*) – Anastasiya MIKHALENKO (95, Vitebsk; 68,00) – 291,2 pkt.
172 (80+92) – Anna BAKHIR (99, Glubokoe; 68,60)
167 (72+95) – Anastasiya SOROKA (96, Korelichi; 66,70)

75 kg (7):
233 (100+133) – Darya NAUMOVA (95, Bobruysk; 74,05) – 280,9 pkt.
227 (105+122) – Darya GRUKOVA (98, Vitebsk; 73,60) – 274,6 pkt.
173 (80+93) – Anna ZUBREY (96, Mozyr; 72,75)

+75 kg
(7):
221 (98+123) – Roksana YERMOLENKO (96, Mogilyov; 78,30)
205 (90+115) – Elena KOLOS (96, Lelchitsy; 103,35)
180 (80+100) – Olga SHIMKO (99, Vitebsk; 81,60)


MĘŻCZYŹNI

56 kg (10):
218 (98+120) – Gennadiy LAPTEV (98, Novopolotsk; 55,90)
211 (97+114) – Igor ZOTOV (98, Khoyniki; 55,90)
198 (92+106) – Vladislav GORBATSKIY (99, Ivanovo; 55,95)

62 kg (16):
244 (108+136) – Ilya ZHERNOVSKIY (00, Vitebsk; 61,80)
242 (108+134) – Roman KOPYTOV (98, Mogilyov; 61,90)
240 (110+130) – Nikolay SHUNKIN (98, Mogilyov; 61,95)

69 kg (15):
290 (130+160) – Leonid ZUEV (96, Bobruysk; 68,35) – 392,5 pkt.
263 (118+145) – Evgeniy TIKHONTSOV (98, Gomel; 68,70)
260 (117+143) – Aleksandr ROYSHA (96, Lida; 68,85)
260 (115+145) – Pavel GROMADA (98, Pinsk; 69,00)

77 kg (19):
325 (145+180) – Artyom SHAGOV (95, Bobruysk; 74,30) – 417,8 pkt.
289 (126+163) – Vladimir GRITSEVICH (98, Mogilyov; 76,25)
288 (133+155) – Artyom MELNIKOV (97, Mozyr; 77,00)

85 kg (12):
330 (150+180) – Sergey GARANIN (95, Vitebsk; 85,00) – 394,4 pkt.
314 (140+174) – Ruslan GRUSHKO (97, Mozyr; 82,70)
311 (138+173) – Denis PROTSENKO (97, Pinsk; 84,60)

94 kg (12):
332 (145+187) – Matvey DUDAL (95, Mozyr; 93,10)
328 (147+181) – Aleksandr KOVTIK (96, Mogilyov; 93,90)
323 (150+173) – Aleksandr BOLSHAKOV (96, Vitebsk; 93,55)

105 kg (7):
322 (139+183) – Sergey BELICHENKO (95, Glubokoe; 100,25)
321 (143+178) – Ivan GOROKHOV (97, Vitebsk; 104,75)
313 (140+173) – Aleksandr DROZDOV (96, Mogilyov; 100,20)

+105 kg (7):
361 (160+201) – Ilya LEBEDEV (97, Vitebsk; 128,65)
360 (160+200) – Eduard ZEZYULIN (98, Mogilyov; 112,50)
280 (128+152) – Dmitriy SAMUTA (97, Beryoza; 108,80)

Oryginalny protokół w j.rosyjskim (pdf)

MD


 
Pokrewne linki
· Więcej o Z Białorusi
· Napisane przez Autor


Najczęściej czytany artykuł o Z Białorusi:
MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW – DZIEŃ IV


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Z Białorusi


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.



Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.05 sekund :: Zapytania do SQL: 50