Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   



*************************






GALERIE

shr121.jpg
shr121.jpg


rai66.jpg
rai66.jpg


lukow.png
lukow.png


talib151.jpg
talib151.jpg


djangabaev17.jpg
djangabaev17.jpg


efremov17.jpg
efremov17.jpg


nabieva17.jpg
nabieva17.jpg


mgl3.jpg
mgl3.jpg


advance-happy-new-year-2018-gif.gif
advance-happy-new-ye ...


azimova91a.jpg
azimova91a.jpg



ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: autor
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 1

Na stronie:
Gości: 285
Użytkowników: 0
Razem: 285

AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY




ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

Z Białorusi: „PUCHAR BIAŁORUSI” Z… NAJLEPSZYMI WYNIKAMI NA ŚWIECIE !!!
Wysłano dnia 16-03-2015 o godz. 18:50:56 przez autor

Z Białorusi Autor napisał "
W dn. 11-14.03.br w Staykach (BLR) rozegrano „Puchar Białorusi” w podno- szeniu ciężarów, połączony z „Młodzieżowymi Mistrzostwami Białorusi do lat 23”, w których wystąpiły ogółem 63 kobiety i 109 mężczyzn. Podczas zawodów padł 1 rekord Białorusi kobiet (*) i 2 juniorów U20 (**) a najlepsze wyniki uzyskali: Dina SAZANOVETS (90, Mogilyov; 71,56) – 255^ (115+140) – 313,3 pkt., Alyona LYAKHOVETS (95, Lelchitsy; 39,9) – 159 (73*+86) – 310,7 pkt., Darya POCHOBUT (94, Vi- tebsk; 68,1) – 245^ (115+130) – 309,9 pkt., Anastasiya NOVIKOVA (81, Zhodino; 60,92) – 223 (103+120, 125x) – 303,2 pkt., Darya NAUMOVA (95, Bobruysk; 77,54) – 253 (110+143) – 297,8 pkt., Anastasiya MIKHALENKO (95, Vitebsk; 67,68) – 233 (100+133) – 295,8 pkt., Marina SHKERMANKOVA (90, Vitebsk; 68,5) – 233 (106+127) – 293,7 pkt. i Darya GRUKOVA (98, Vitebsk; 74,2) – 230 (105+125) – 277,0 pkt. wśród kobiet oraz Nikolay NOVIKOV (86, Lelchitsy; 87,84) – 362 (167+195) – 425,8 pkt., Vadim LIKHORAD (93, Lida; 77,0) – 337 (157+180) – 424,4 pkt., Maksim MUDREVSKIY (94, Lelchitsy; 84,1) – 353 (161+192, 196x) – 424,1 pkt., Artyom SHAGOV (95, Bobruysk; 68,94) – 315** (145**+170) – 424,0 pkt., Pavel KHODASEVICH (93, Borisov; 84,1) – 352 (160+192, 196x) – 422,9 pkt., Aleksandr VENSKEL (93, Lida; 97,0) – 373 (173+200, 206x, 210x) – 420,0 pkt., Ivan KLIM (93, Lida; 76,94) – 331 (150+181) – 417,0 pkt., Oleg LOBAN (85, Khoyniki; 109,22) – 385 (175+210) – 415,2 pkt., Evgeniy ZHERNOSEK (87, Vitebsk; 160,0) – 410 (190+220) – 411,1 pkt. i Aleksey MZHACHIK (96, Pinsk; 131,32) – 393 (183+210, 215x, 216x) – 404,1 pkt. wśród mężczyzn. Wyniki, jakie uzyskała Dina Sazanavets w 75 kg K i Darya Pochobut w 69 kg K to najlepsze tego- roczne osiągnięcia na świecie (^). Klasyfikację zespołową wygrała ekipa Vitebska – 87 pkt. (K) i Gomelu – 86 pkt. (M) > WYNIKI 


Poniżej, najlepsze wyniki zawodów:

KOBIETY

48 kg (11):
159 (73*+86) – Alyona LYAKHOVETS (95, Lelchitsy; 39,9) – 310,7 pkt.
145 (65+80) – Margarita ZINKOVETS (89, Grodno; 47,6)
143 (60+83) – Yuliya ASAYONOK (94, Brest; 47,5)
128 (58+70) – Svetlana ANTONENKO (76, Mogilyov; 47,92)
127 (58+69) – Aleksandra MIRENKOVA (99, Mogilyov; 45,36)
127 (56+71) – Marina MARKOVICH (96, Novopolotsk; 47,66)
... x (58+73x) – Natalya SHELEG (98, Kr. Sloboda; 47,78)

53 kg (11):
162 (72+90) – Tatyana BULAVSKAYA (89, Zhodino; 52,8)
157 (72+85) – Kristina MAKUTSEVICH (99, Mogilyov; 53,0)
150 (67+83) – Syuzanna VOLODKO (00, Mogilyov; 51,62)
141 (68+73) – Margarita LESHCHENKO (00, Glubokoe; 51,94)
140 (60+80) – Svetlana OLESHKEVICH (95, Korelichi; 52,40)
137 (57+80) – Mariya MIZGARYOVA (97, Borisov; 52,52)

58 kg (10):
182 (84+98) – Aleksandra TETYORKINA (99, Vitebsk; 57,66)
179 (82+97) – Lyudmila BRIL (91, Mogilyov; 57,74)
175 (78+97) – Lyudmila PANKOVA (97, Brest; 57,24)
152 (72+80) – Irina MISHCHUK (90, Brest; 56,1)
142 (62+80) – Ekaterina ZENKOVA (95, Novopolotsk; 56,4)
136 – 2 zawodniczki

63 kg (9):
223 (103+120, 125x) – Anastasiya NOVIKOVA (81, Zhodino; 60,92) – 303,2 pkt.
180 (78+102) – Viktoriya MISHINA (90, Zhodino; 62,42)
172 (77+95) – Ekaterina GALUSHKO (96, Korelichi; 62,78)
141 (65+76) – Alyona TRIFANOVA (96, Novopolotsk; 62,66)

69 kg (8):
245^ (115+130) – Darya POCHOBUT (94, Vitebsk; 68,1) – 309,9 pkt.
233 (100+133) – Anastasiya MIKHALENKO (95, Vitebsk; 67,68) – 295,8 pkt.
233 (106+127) – Marina SHKERMANKOVA (90, Vitebsk; 68,5) – 293,7 pkt.
185 (85+100) – Natalya FEDOSENKO (93, Bobruysk; 65,54)
170 (75+95) – Darya CHERNETSOVA (93, Vitebsk; 66,89)
162 (72+90) – Anastasiya SOROKA (96, Korelichi; 67,6)

75 kg (7):
255^ (115+140) – Dina SAZANOVETS (90, Mogilyov; 71,56) – 313,3 pkt.
230 (105+125) – Darya GRUKOVA (98, Vitebsk; 74,2) – 277,0 pkt.
219 (98+121) – Oksana ERMOLENKO (96, Mogilyov; 73,5)
206 (96+110) – Anna BAKHIR (99, Vitebsk; 73,6)
155 (75+80) – Alyona PSHENICHNAYA (94, Vitebsk; 69,43)

+75 kg (7):
253 (110+143) – Darya NAUMOVA (95, Bobruysk; 77,54) – 297,8 pkt.
222 (90+132) – Olga DRYLO (92, Novopolotsk; 94,4)
200 (85+115) – Elena KOLOS (96, Lelchitsy; 105,96)
150 (70+80) – Anastasiya MYASNIKOVA (93, Bobruysk; 79,32)


MĘŻCZYŹNI


56 kg (9):
217 (97+120) – Anton SHUBENOK (94, Vitebsk; 55,86)
200 (90+110) – Gennadiy LAPTEV (98, Novopolotsk; 55,64)
192 (87+105) – Nikolay SELYUZHITSKIY (94, Pinsk; 55,82)

62 kg (15):
267 (117+150) – Leonid ZUEV (96, Bobruysk; 61,92)
245 (110+135) – Evgeniy KOTOV (91, Pinsk; 61,78)
236 (105+131) – Anton SHEYMOVICH (98, Khoyniki; 61,46)
235 (106+129) – Anton KUDINTSOV (98, Borisov; 62,0)
228 (108+120) – Nikolay SHUNKIN (98, Mogilyov; 61,84)
221 (95+126) – Dmitriy YURKOV (97, Vitebsk; 61,25)
... x (107+125x) – Yulian KURLOVICH (98, Bobruysk; 61,95)
... x (100+130x, 131x) – Artyom VOROBEY (97, Khoyniki; 62,0)

69 kg
(14):
315** (145**+170) – Artyom SHAGOV (95, Bobruysk; 68,94) – 424,0 pkt.
285 (130+155) – Artyom TIMERBAYEV (94, Grodno; 68,82)
272 (127+145) – German POLICHEYKO (93, Vitebsk; 68,9)
267 (121+146) – Stanislav CHADOVICH (92, Mogilyov; 65,80)
262 – 2 zawodników

77 kg (16):
337 (157+180) – Vadim LIKHORAD (93, Lida; 77,0) – 424,4 pkt.
331 (150+181) – Ivan KLIM (93, Lida; 76,94) – 417,0 pkt.
294 (130+164) – Andrey ANDREEVETS (89, Pinsk; 76,7)
288 (133+155) – Nikolay ERMOLOVOCH (94, Bobruysk; 74,16)
286 (134+152) – Leonid NARUSHEVICH (94, Glubokoe; 76,68)
260 (115+145) – Aleksandr DIKANOV (95, Vitebsk; 76,4)

85 kg (17):
353 (161+192, 196x) – Maksim MUDREVSKIY (94, Lelchitsy; 84,1) – 424,1 pkt.
352 (160+192, 196x) – Pavel KHODASEVICH (93, Borisov; 84,1) – 422,9 pkt.
326 (145+181) – Vladimir YAKUTA (93, Brest; 84,6)
317 (145+172) – Ivan KONDRATOVICH (94, Mogilyov; 83,4)
310 (150+160, 180x) – Sergey GARANIN (95, Vitebsk; 84,14)
310 (140+170) – Aleksandr AKULOV (93, Novopolotsk; 85,0)

94 kg (15):
362 (167+195) – Nikolay NOVIKOV (86, Lelchitsy; 87,84) – 425,8 pkt.
349 (155+194) – Ilya FILIPOVICH (93, Orsha; 93,6)
345 (153+192) – Anton BUTOR (94, Zhodino; 93,3)
327 (147+180) – Dmitriy ZHUK (93, Mogilyov; 89,98)
327 (155+172) – Ilya SHAPIRO (94, Borisov; 91,04)
320 (143+177) – Aleksandr LEVCHENKO (98, Vitebsk; 92,82)
... x (165x+x) – Aleksandr BERSANOV (92, Lepel; 93,44)

105 kg (10):
373 (173+200, 206x, 210x) – Aleksandr VENSKEL (93, Lida; 97,0) – 420,0 pkt.
365 (170+195) – Mikhail AVDEEV (82, Borisov; 104,84)
360 (165+195) – Dmitriy BUYNICH (86, Minsk; 105,0)
336 (150+186) – Anatoliy TROSKO (93, Borisov; 104,56)
330 (150+180) – Aleksey TARASEVICH (93, Pinsk; 101,68)
322 (137+185) – Sergey BELICHENKO (95, Glubokoe; 95,1)

+105 kg (13):
410 (190+220) – Evgeniy ZHERNOSEK (87, Vitebsk; 160,0) – 411,1 pkt.
393 (183+210, 215x, 216x) – Aleksey MZHACHIK (96, Pinsk; 131,32) – 404,1 pkt.
385 (175+210) – Oleg LOBAN (85, Khoyniki; 109,22) – 415,2 pkt.
377 (175+202) – Denis LEKETUSH (92, Vitebsk; 115,74)
374 (169+105) – Anton MAZEYKO (90 Mozyr; 110,86)
338 (143+195) – Abdrey KARAS (95, Vitebsk’ 128,57)
… x (166x+200, 210x, 217x) – Tornike KOKAUA (85, Minsk; 109,86)
… x (160x+200, 206x) – Ilya LEBEDEV (97, Vitebsk; 129,94)

Oryginalny protokół zawodów w j. rosyjskim (pdf)

MD

"

 
Pokrewne linki
· Więcej o Z Białorusi
· Napisane przez autor


Najczęściej czytany artykuł o Z Białorusi:
MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW – DZIEŃ IV


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Z Białorusi


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.


Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować


Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.03 sekund :: Zapytania do SQL: 50