Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   



*************************






GALERIE

santa90.jpg
santa90.jpg


polada1.jpg
polada1.jpg


adrian2017.jpg
adrian2017.jpg


adrian17~0.jpg
adrian17~0.jpg


santa69K.jpg
santa69K.jpg


arias1.jpg
arias1.jpg


arley3.jpg
arley3.jpg


arley2.jpg
arley2.jpg


ariel4.jpg
ariel4.jpg


kurs17.jpg
kurs17.jpg



ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: magda
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 3

Na stronie:
Gości: 354
Użytkowników: 0
Razem: 354

AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY




ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

Z Białorusi: MISTRZOSTWA BIAŁORUSI KOBIET I MĘŻCZYZN !
Wysłano dnia 29-09-2014 o godz. 21:33:50 przez Autor

Z Białorusi
W dn. 23-27.09.br w Grodnie (BLR) odbyły się „Mistrzostwa Białorusi Kobiet i Mężczyzn”, w których wystąpiły ogółem 52 kobiety i 100 mężczyzn. Poziom zawo- dów był wysoki, padło 11 nowych rekordów Białorusi: 4 seniorów (*), 1 U20 (**) i 6 U15 (***) a najlepsze wyniki uzyskali: Anastasiya NOVIKOVA (81, Zhodino; 63,0) – 250* (110+140*) – 332,2 pkt., Dina SAZANAVETS (90, Mogilyov; 73,05) – 267 (117+150*) – 324,3 pkt., Alyona LYAKHOVETS (95, Lelchitsy; 38,95) – 155 (70+85) – 310,5 pkt., Viktoriya ANISKEVICH (94, Zhodino; 80,7) – 257 (117+140) – 296,6 pkt., Darya NAUMOVA (95, Mogilyov; 77,9) – 244 (104+140) – 286,5 pkt. i Darya TEVELYEVA (96, Vitebsk; 57,95) – 200 (85+115) – 281,8 pkt. wśród kobiet oraz Petr ASAYONOK (93, Mogilyov; 76,9) – 355 (158+197*) – 447,4 pkt., Vadim STRELTSOV (86, Mogilyov; 93,9) – 392 (175+217, 226x) – 447,4 pkt., Aleksandr VENSKEL (93, Lida; 93,85) – 389 (175+214) – 444,1 pkt., Aleksandr BERSANOV (92, Vitebsk; 93,55) – 388 (180+208) – 443,6 pkt., Pavel KHODASEVICH (93, Borisov; 84,65) – 367 (167+200) – 439,5 pkt., Vadim LIKHORAD (93, Lida; 76,95) – 348 (157+191) – 438,4 pkt. i Nikolay NOVIKOV (86, Bobruysk; 85,0) – 360 (165+195) – 430,2 pkt. wśród mężczyzn. Klasyfikację punktową K i M wygrał region Mogilyova > WYNIKI


Podczas zawodów najlepsze wyniki uzyskali:

KOBIETY

48 kg (11):
156 (71+85) – Yuliya ASAYONOK (94, Brest; 47,15) –
155 (70+85) – Alyona LYAKHOVETS (95, Lelchitsy; 38,95) – 310,5 pkt.
130 (60+70) – Svetlana ANTONENKO (76, Mogilyov; 48,0)
125 (56+69***) – Aleksandra MIRENKOVA (99, Mogilyov; 43,8)

53 kg (8):
159 (71+88) – Kristina MAKUTSEVICH (99, Mogilyov; 53,0)
158 (70+88) – Tatyana BULAVSKAYA (89, Zhodino; 52,55)
150 (66+84) – Elena KOSTYAN (97, Novopolotsk; 52,95)

58 kg (8):
200 (85+115) – Darya TEVELYEVA (96, Vitebsk; 57,95) – 281,8 pkt.
178 (83+95) – Aleksandra TETYORKINA (99, Vitebsk; 57,8)
150 (65+85) – Mariya KURGUZENKO (96, Mogilyov; 57,75)

63 kg (8):
250* (110+140*) – Anastasiya NOVIKOVA (81, Zhodino; 63,0) – 332,2 pkt.
210 (95+115) – Lyudmila BRIL (91, Mogilyov; 62,1) – 281,8 pkt.
183 (83+100) – Irina MISHCHUK (90, Brest; 61,75)
175 (77+98) – Ekaterina GALUSHKO (96, Korelichi; 62,85)
172 (73+99) – Lyudmila PANKOVA (97, Brest; 61,65)

69 kg (6):
216 (100+116) – Natalya FEDOSENKO (93, Bobruysk; 68,05) – 273,3 pkt.
211***, 204*** (95***+116***, 109***) – Anna BAKHIR (99, Glubokoe; 68,2)
155 (70+85) – Anastasiya SOROKO (96, Korelichi; 68,75)
… x (97x, 100x + 131**) – Anastasiya MIKHALENKO (95, Vitebsk; 68,05)

75 kg (4):
267 (117+150*) – Dina SAZANAVETS (90, Mogilyov; 73,05) – 324,3 pkt.
225 (100+125) – Oksana ERMOLENKO (96, Mogilyov; 73,7) – 271,9 pkt.
205 (95+110) – Darya GRUKOVA (98. Vitebsk; 74,80)
142 (66+76) – Anastasiya CHEBATARYOVA (98. Gomel; 72,05)

+75 kg (7):
257 (117+140) – Viktoriya ANISKEVICH (94, Zhodino; 80,7) – 296,6 pkt.
244 (104+140) – Darya NAUMOVA (95, Mogilyov; 77,9) – 286,5 pkt.
225 (105+120) – Olga GENERALOVA (95, Mogilyov; 80,8)
205 (90+115) – Elena KOLOS (96, Lelchitsy; 112,0)
201 (88+113) – Alina POTAPCHUK (98, Pinsk; 95,85)
153 (68+85) – Anna SHATON (98, Rechitsa; 103,0)


MĘŻCZYŹNI


56 kg (7):
217 (97+120) – Igor ZOTOV (98, Khoyniki; 55,95)
193 (88+105) – Nikolay SELYUZHITSKIY (94, Pinsk; 56,0)

62 kg (11):
257 (117+140) – Leonid ZUEV (96, Bobruysk; 61,8)
252 (112+140) – Anton SHUBENOK (94, Vitebsk; 61,2)
237 (107+130) – Anton SHEYMOVICH (98, Khoyniki; 61,5)
235 (102+133) – Grigoriy TERESHCHENKO (89, Rechitsa; 61,75)

69 kg
(16):
310 (140+170) – Artyom SHAGOV (95, Bobruysk; 68,80) – 417,8 pkt.
300 (135+165) – Stanislav CHADOVICH (92, Mogilyov; 66,95) – 411,6 pkt.
291 (131+160) – Artyom TIMERBAEV (94, Grodno; 68,70)
261 (116+145) – Evgeniy KOTOV (91, Pinsk; 68,65)
260 (117+143) – Denis ROZHANSKIY (97, Orsha; 68,6)
255 – 2 zawodników

77 kg (18):
355 (158+197*) – Patr ASAYONOK (93, Mogilyov; 76,9) – 447,4 pkt.
348 (157+191) – Vadim LIKHORAD (93, Lida; 76,95) – 438,4 pkt.
320 (150+170) – Vladimir KRYTKO (88, Borisov; 76,95) – 403,1 pkt.
313 (138+175) – Nikolay ERMALOVICH (94, Bobruysk; 73,9)
307 (135+172) – Andrey ANDREEVETS (89, Pinsk; 76,85)
306 (140+166) – Vladimir YAKUTA (93, Brest; 76,65)
300 (135+165) – Maksim KHROMOV (94, Minsk; 77,0)
295 (135+160) – Kazimir FITSNER (90, Lelchitsy; 76,6)

85 kg (14):
367 (167+200) – Pavel KHODASEVICH (93, Borisov; 84,65) – 439,5 pkt.
360 (165+195) – Nikolay NOVIKOV (86, Bobruysk; 85,0) – 430,2 pkt.
355 (160+195) – Maksim MUDREVSKIY (94, Lelchitsy; 84,3) – 426,0 pkt.
345 (155+190) – Aleksandr AKULOV (93, Novopolotsk; 84,85) – 412,6 pkt.
332 (152+180) – Denis IRCHITS (91, Lida; 84,9)
329 (145+184) – Dmitriy ZHUK (93, Mogilyov; 84,95)
315 (140+175) – Aleksandr SKROB (93, Minsk; 84,9)
310 (140+170) – Sergey GARANIN (95, Vitebsk; 81,3)

94 kg (13):
392 (175+217, 226x) – Vadim STRELTSOV (86, Mogilyov; 93,9) – 447,4 pkt.
389 (175+214) – Aleksandr VENSKEL (93, Lida; 93,85) – 444,1 pkt.
388 (180+208) – Aleksandr BERSANOV (92, Vitebsk; 93,55) – 443,6 pkt.
355 (160+195) – Anton BUTOR (94, Zhodino; 92,4) – 407,8 pkt.
315 (145+170) – Aleksandr BOLSHAKOV (96, Vitebsk; 93,6)

105 kg (7):
391 (181+210, 220x) – Oleg LOBAN (85, Khoyniki; 104,65) – 427,8 pkt.
376 (170+206) – Anton MAZEYKO (90, Mozyr; 105,0) – 410,9 pkt.
375 (175+200) – Mikhail AVDEEV (82, Borisov; 104,8) – 410,1 pkt.
340 (155+185) – Dmitriy BUYNICH (86, Minsk; 104,95)

+105 kg (14):
423 (193, 198x, 203x + 230, 235x) – Evgeniy ZHERNOSEK (87, Vitebsk; 157,0) – 424,6 pkt.
388 (182+206) – Aleksey MZHACHIK (96, Pinsk; 130,2)
374 (170+204) – Denis LEKETUSH (92, Vitebsk; 114,55)
367 (167+200) – Dmitriy MIRANOVICH (93, Minsk; 109,35)
350 (150+200) – Tornike KOKAIA (85, Minsk; 109,35)
338 (146+192) – Ilya LEBEDEV (97, Vitebsk; 126,0)
335 -2 zawodników

Oryginalny protokół (pdf)

MD

 
Pokrewne linki
· Więcej o Z Białorusi
· Napisane przez Autor


Najczęściej czytany artykuł o Z Białorusi:
MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW – DZIEŃ IV


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Z Białorusi


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.



Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.04 sekund :: Zapytania do SQL: 50