Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   



*************************






GALERIE

santa90.jpg
santa90.jpg


polada1.jpg
polada1.jpg


adrian2017.jpg
adrian2017.jpg


adrian17~0.jpg
adrian17~0.jpg


santa69K.jpg
santa69K.jpg


arias1.jpg
arias1.jpg


arley3.jpg
arley3.jpg


arley2.jpg
arley2.jpg


ariel4.jpg
ariel4.jpg


kurs17.jpg
kurs17.jpg



ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: magda
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 3

Na stronie:
Gości: 361
Użytkowników: 0
Razem: 361

AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY




ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

Z Białorusi: PUCHAR BIAŁORUSI – DZIEŃ II-IV
Wysłano dnia 27-07-2014 o godz. 19:55:34 przez Autor

Z Białorusi
W Staykach (BLR) zakończył się „Puchar Białorusi” w podnoszeniu ciężarów. Podczas zawodów padło 6 rekordów Białorusi: 1 seniorów (*) i 5 juniorek U15 (**) a najlepsze wyniki uzyskali: Anastasiya NOVIKOVA (81, Zhodino; 62,9) – 240 (105+135) – 319,3 pkt., Dina SAZANOVETS (90, Mogilyov; 71,55) – 245 (115 +130) – 301,0 pkt., Darya TEVELEVA (96, Vitebsk; 57,78) – 209 (94+115) – 295,1 pkt. i Anastasiya MIKHALENKO (95, Vitebsk; 68,15) – 226 (100+126) – 285,7 pkt. wśród kobiet oraz Aleksandr VENSKEL (93, Lida; 93,8) – 380 (170+210) – 433,9 pkt., Aleksandr BERSANOV (92, Vitebsk; 92,25) – 377 (170+207) – 433,6 pkt., Vadim LIKHORAD (93, Lida; 77,0) – 343 (158+185) – 431,9 pkt., Evgeniy ZHERNOSEK (87, Vitebsk; 157,0) – 427 (202*+225) – 428,6 pkt., Vadim STRELTSOV (86, Mogilyov; 96,55) – 376 (166+210) – 424,2 pkt. i Aleksandr AKULOV (93, Novopolotsk; 84,75) – 350 (160+190) – 418,9 pkt. wśród mężczyzn > WYNIKI  


Poniżej, najlepsze wyniki II i III dnia zawodów:

KOBIETY

58 kg (9):
209 (94+115) – Darya TEVELEVA (96, Vitebsk; 57,78) – 295,1 pkt.
169 (78+91) – Aleksandra TETYORKINA (99, Vitebsk; 57,02)
165 (75+90) – Mariya KURGUZENKO (95, Mogilyov; 57,84)

63 kg (10):
240 (105+135) – Anastasiya NOVIKOVA (81, Zhodino; 62,9) – 319,3 pkt.
193 (85+108) – Lyudmila BRIL (91, Mogilyov; 62,95) – 256,6 pkt.
168 (75+93) – Viktoriya MISHINA (91, Zhodino; 62,4)
… x (100+x) – Ekaterina GOLUSHKO (96, Korelichi; 62,1)

69 kg (8)
226 (100+126) – Anastasiya MIKHALENKO (95, Vitebsk; 68,15) – 285,7 pkt.
210 (98+112) – Natalya FEDOSENKO (93, Bobruysk; 68,3) – 265,1 pkt.
199**, 197** (91**+108**, 106**) – Anna BAKHIR (99, Glubokoe; 67,4)

75 kg (3):
245 (115+130) – Dina SAZANOVETS (90, Mogilyov; 71,55) – 301,0 pkt.
210 (95+115) – Darya GRUKOVA (98, Vitebsk; 74,75) – 251,9 pkt.
137 (67+70) – Anastasiya CHEBATARYOVA (98, Gomel; 69,35)

+75 kg (5):
243 (113+130) – Viktorya ANISKEVICH (94, Zhodino; 79,65) – 282,2 pkt.
230 (105+125) – Olga GENERALOVA (95, Mogilyov; 82,0) – 263,5 pkt.
212 (90+122) – Elena KOLOS (96, Lelchitsy; 113,05)
165 (75+90) – Anna SHATON (98, Rechitsa; 81,4)


MĘŻCZYŹNI

69 kg (20):
280 (125+155) – Artyom TIMERBAEV (94, Grodno; 68,9)
273 (128+145) – German POLICHEYKO (93, Lida; 68,8)
270 (120+150) – Evgeniy KOTOV (91, Pinsk; 68,65)
… x (125x, 126x+160, 165x) – Artyom SHAGOV (95, Bobruysk; 69,0)

77 kg (19):
343 (158+185) – Vadim LIKHORAD (93, Lida; 77,0) – 431,9 pkt.
320 (150+170) – Nikolay CHERNYAK (86, Bobruysk; 76,9) – 403,3 pkt.
311 (138+173) – Nikolay YERMALOVICH (94, Bobruysk; 76,15)

85 kg (17):
350 (160+190) – Aleksandr AKULOV (93, Novopolotsk; 84,75) – 418,9 pkt.
342 (152+190) – Pavel KHODASEVICH (93, Borisov; 84,8) – 409,2 pkt.
335 (145+190) – Pyotr ASAYONOK (93, Rechitsa; 79,2) – 415,3 pkt.
325 (145+180) – Aleksandr SKROB (93, Minsk; 85,0)

94 kg (15):
380 (170+210) – Aleksandr VENSKEL (93, Lida; 93,8) – 433,9 pkt.
377 (170+207) – Aleksandr BERSANOV (92, Vitebsk; 92,25) – 433,6 pkt.
355 (157+198) – Anton BUTOR (94, Zhodino; 92,3) – 408,2 pkt.
351 (160+191) – Nikolay NOVIKOV (86, Lelchitsy; 90,6) – 407,0 pkt.
340 (150+190) – Ilya FILIPOVICH (93, Vitebsk; 93,05)

105 kg (13):
376 (166+210) – Vadim STRELTSOV (86, Mogilyov; 96,55) – 424,2 pkt.
365 (165+200) – Mikhail AVDEEV (82, Borisov; 105,0) – 399,0 pkt.
353 (153+200) – Anatoliy TROSKO (93, Borisov; 103,25)
330 – 2 zawodników

+105 kg (6):
427 (202*+225) – Evgeniy ZHERNOSEK (87, Vitebsk; 157,0) – 428,6 pkt.
360 (160+200) – Anton MAZEYKO (90, Mozyr; 113,0)
357 (165+192) – Denis LEKETUSH (92, Orsha; 114,4)

Protokół w j.rosyjskim (pdf)
MD




 
Pokrewne linki
· Więcej o Z Białorusi
· Napisane przez Autor


Najczęściej czytany artykuł o Z Białorusi:
MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW – DZIEŃ IV


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Z Białorusi


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.



Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.03 sekund :: Zapytania do SQL: 50