Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   



*************************






GALERIE

santa90.jpg
santa90.jpg


polada1.jpg
polada1.jpg


adrian2017.jpg
adrian2017.jpg


adrian17~0.jpg
adrian17~0.jpg


santa69K.jpg
santa69K.jpg


arias1.jpg
arias1.jpg


arley3.jpg
arley3.jpg


arley2.jpg
arley2.jpg


ariel4.jpg
ariel4.jpg


kurs17.jpg
kurs17.jpg



ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: magda
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 3

Na stronie:
Gości: 362
Użytkowników: 0
Razem: 362

AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY




ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

Z Białorusi: MISTRZOSTWA BIAŁORUSI JUNIOREK I JUNIORÓW U 20 !
Wysłano dnia 27-06-2014 o godz. 20:11:28 przez Autor

Z Białorusi
W dn. 20-24.05.br w Pińsku (BLR) rozegrano „Mistrzostwa Białorusi Juniorek i Juniorów do lat 20”, w których wystąpiły ogółem 64 kobiety i 114 mężczyzn. Poziom zawodów był dość wysoki, padło 11 rekordów Białorusi juniorów U20 (*), U17 (**), U15 (***) i U14 (****) a najlepsze wyniki uzyskali: Anastasiya MIKHALENKO (95, Vitebsk; 67,95) – 228 (103+125) – 288,8 pkt., Alyona LYAKHOVETS (95, Lalchitsy; 41,05) – 152 (65+87) – 288,6 pkt., Darya TEVELEVA (96, Vitebsk; 61,95) – 213 (94+119) – 286,3 pkt., Darya NAUMOVA (95, Bobruysk; 74,55) – 237 (101+136*) – 284,7 pkt. i Viktoriya ANISKEVICH (94, Zhodino; 77,95) – 236 (110+126) – 277,0 pkt. oraz Richard KUROVSKIY (96, Grodno; 104,05) – 383 (180+203) – 419,9 pkt., Maksim MUDREVSKIY (94, Lelchitsy; 83,75) – 345 (155+190) – 415,4 pkt., Sergey GARANIN (95, Vitebsk; 81,25) – 339 (151+188) – 414,6 pkt., Nikolay POPOV (94, Bobruysk; 104,60) – 370 (180+200) – 404,9 pkt. i Anton BUTOR (94, Zhodino; 90,85) – 340 (150+190) – 393,7 pkt. > WYNIKI 


Poniżej, najlepsze wyniki mistrzostw:

KOBIETY

48 kg (13 zawodniczek):
152 (65+87) – Alyona LYAKHOVETS (95, Lalchitsy; 41,05) – 288,6 pkt.
151 (65+86) – Yuliya ASAYONOK (94, Brest; 45,95)
133 (58+75) – Syuzanna VOLODKO (00, Mogilyov; 47,80)

53 kg (12):
153 (68+85) – Kristina MAKUTSEVICH (99, Mogilyov; 53,00)
152 (70+82) – Mariya GAPEEVA (99, Vitebsk; 52,30)

58 kg (12):
172***, 168*** (81***, 78***+91) – Aleksandra TETYORKINA (99, Vitebsk; 57,10)
160 (70+90) – Mariya KURGUZENKO (95, Vitebsk; 57,70)

63 kg (9):
213 (94+119) – Darya TEVELEVA (96, Vitebsk; 61,95) – 286,3 pkt.
191 (85+106) – Ekaterina GALUSHKO (96, Korelichi; 62,30)
180 (80+100) – Lyudmila PANKOVA (97, Brest; 62,35)

69 kg (6):
228 (103+125) – Anastasiya MIKHALENKO (95, Vitebsk; 67,95) – 288,8 pkt.
195*** (90***, 85***+105***) – Anna BAKHIR (99, Glubokoe; 68,20)
176 (78+98) – Anastasiya SOROKO (96, Korelichi; 68,35)

75 kg (6):
237 (101+136*) – Darya NAUMOVA (95, Bobruysk; 74,55) – 284,7 pkt.
226 (102+124) – Oksana YERMOLENKO (96, Mogilyov; 73,75) – 273,1 pkt.
226 (106**+120) – Darya GRUKOVA (98, Vitebsk; 74,85) – 270,9 pkt.
160 – 2 zawodniczki

+75 kg (6):
236 (110+126) – Viktoriya ANISKEVICH (94, Zhodino; 77,95) – 277,0 pkt.
225 (100+125) – Olga GENERALOVA (95, Mogilyov; 83,50)
201 (85+116) – Elena KOLOS (96, Lelchitsy; 110,15)
196 (86+110) – Alina POTAPCHUK (98, Pinsk; 95,70)


MĘŻCZYŹNI

56 kg (14):
223 (107****+116) – Ilya ZHERNOVSKIY (00, Vitebsk; 55,85)
215 (100+115) – Aleksey BYCHENKOV (96, Bobruysk; 55,95)

62 kg (15):
240 (110+130) – Leonid ZUEV (96, Bobruysk; 61,15)
237 (107+130) – Anton SHUBENOK (94, Khoyn; 61,85)

69 kg (23):
285 (125+160) – Artyom SHAGOV (95, Kostyuk; 69,00)
278 (128+150) – Artyom TIMERBAEV (94, Grodno; 68,60)
270 (120+150) – Aleksandr ROYSHA (96, Lida; 68,90)

77 kg (21):
299 (132+167) – Nikolay YERMALOVICH (94, Bobruysk; 74,40) – 384,1 pkt.
299 (135+164) – Andrey  MAKUTSEVICH (96, Mogilyov; 77,00)
290 (130+160) – Maksim KHROMOV (94, Minsk; 76,90)

85 kg (19):
345 (155+190) – Maksim MUDREVSKIY (94, Lelchitsy; 83,75) – 415,4 pkt.
339 (151+188) – Sergey GARANIN (95, Vitebsk; 81,25) – 414,6 pkt.
309 (135+174) – Aleksandr CHERNOBAY (96, Borisov; 84,35)

94 kg (11):
340 (150+190) – Anton BUTOR (94, Zhodino; 90,85) – 393,7 pkt.
325 (147+178) – Ilya SHAPIRO (94, Borisov; 93,65)
316 (140+176) – Aleksandr KOVTIK (96, Mogilyov; 93,75)

105 kg
(6):
383 (180+203) – Richard KUROVSKIY (96, Grodno; 104,05) – 419,9 pkt.
370 (180+200) – Nikolay POPOV (94, Bobruysk; 104,60) – 404,9 pkt.
330 (150+180) – Igor POLKHOVICH (94, Grodno; 100,60)

+105 kg (5):
355 (160+195) – Aleksey MZHACHIK (96, Bobruysk; 124,80)
332 (145+187) – Ilya LEBEDEV (97, Vitebsk; 120,25)
321 (143+178) – Maksim BOGDAN (95, Pinsk; 109,25)

Pełne wyniki w j.rosyjskim (pdf)


 
Pokrewne linki
· Więcej o Z Białorusi
· Napisane przez Autor


Najczęściej czytany artykuł o Z Białorusi:
MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW – DZIEŃ IV


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Z Białorusi


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.



Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.13 sekund :: Zapytania do SQL: 50