Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   



*************************






GALERIE

santa90.jpg
santa90.jpg


polada1.jpg
polada1.jpg


adrian2017.jpg
adrian2017.jpg


adrian17~0.jpg
adrian17~0.jpg


santa69K.jpg
santa69K.jpg


arias1.jpg
arias1.jpg


arley3.jpg
arley3.jpg


arley2.jpg
arley2.jpg


ariel4.jpg
ariel4.jpg


kurs17.jpg
kurs17.jpg



ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: magda
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 3

Na stronie:
Gości: 361
Użytkowników: 0
Razem: 361

AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY




ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

Z Białorusi: „OLIMPIJSKIE DNI MŁODZIEŻY” NA BIAŁORUSI !
Wysłano dnia 28-06-2013 o godz. 21:08:47 przez Autor

Z Białorusi
W dn. 22-25.05.br w Pińsku (BLR) rozegrano „Olimpijskie Dni Młodzieży Junio- rek i Juniorów do lat 17”, w których wystąpiło ogółem 57 dziewcząt i 98 chłop- ców. Podczas zawodów padło 11 rekordów Białorusi juniorów do lat 17 (*), 15 (**) i 14 (***) a najlepsze wyniki uzyskali: Darya TEVELEVA (96, Vitebsk; 57,95) – 200* (88*+112*) – 281,8 pkt., Oksana ERMOLENKO (96, Mogilyov; 68,95) – 217 (97+120) – 272,4 pkt., Aleksandra TETYORKINA (99, Vitebsk; 52,90) – 170 (80**+90) – 256,8 pkt., Yuliya MITSKEVICH (96, Grodno; 62,75) – 189 (89+100) – 251,8 pkt. i Anna BAKHIR (99, Glubokoe; 61,70) – 184** (85**+99**) – 248,0 pkt. wśród dziewcząt oraz Andrey MAKU- TSEVICH (96, Krasnaya Sloboda; 69,00) – 280 (120+160) – 376,7 pkt., Richard KUROVSKIY (96, Grodno; 97,90) – 335 (155+180) – 376,0 pkt. oraz… 13-letni Ilya ZHERNOVSKIY (2000, Vitebsk; 55,20) – 223*** (103***+120***) – 352,0 pkt. wśród chłopców > WYNIKI 


Podczas zawodów najlepsze wyniki uzyskali:

DZIEWCZĘTA

44 kg (9 zawodniczek):
107 (47+60) – Syuzana VOLODKO (2000, Mogilyov; 41,05)

48 kg (7):
120 (53+67) – Margarita LESHCHENKO (2000, Glubokoe; 47,35)

53 kg (9):
170 (80**+90) – Aleksandra TETYORKINA (99, Vitebsk; 52,90) – 256,8 pkt.
150 (68+82) – Ekaterina NOVIK (96, Mozyr; 52,50)
132 (57+75) – Kristina MAKUTSEVICH (99, Mogilyov; 52,85)

58 kg (9):
200* (88*+112*) – Darya TEVELEVA (96, Vitebsk; 57,95) – 281,8 pkt.
136 (60+76) – Elena KOSTYAN (97, Novopolotsk; 55,00)

63 kg (9):
189 (89+100) – Yuliya MITSKEVICH (96, Grodno; 62,75) – 251,8 pkt.
184** (85**+99**) – Anna BAKHIR (99, Glubokoe; 61,70) – 248,0 pkt.
180 (77+103) – Lyudmila PANKOVA (97, Brest; 60,90)
170 (80+90) – Ekaterina GOLUSHKO (96, korelichi; 62,50)
155 (65+90) – Anna ZUBREY (96, Lelchitsy; 62,85)

69 kg (7):
217 (97+120) – Oksana ERMOLENKO (96, Mogilyov; 68,95) – 272,4 pkt.
185 (85+100) – Olga NIKITENKO (96, Khoyniki; 68,95)
170 – 2 zawodniczki

+69 kg (7):
215 (95+120) – Elena KOLOS (96, Lelchitsy; 105,70)
180 (84+96) – Alina POTAPCHUK (98, Mogilyov; 86,15)


CHŁOPCY

50 kg (12):
162 (72+90) – Sergey OLISEYCHIK (98, Brest; 49,75)

56 kg (14):
224 (97+127) – Leonid ZUEV (96, Lelchitsy; 55,90) – 350,1 pkt.
223*** (103***+120***) – Ilya ZHERNOVSKIY (2000, Vitebsk; 55,20) – 352,0 pkt.
201 (92+109) – Nikolay SHUNKIN (96, Mogilyov; 55,85)

62 kg (13):
230 (105+125) – Aleksandr ROYSHA (96, Lida; 61,00)
222 (102+120) – Stanislav LADORNYJ (96, Rechitsa; 61,75)
220 – 2 zawodników

69 kg (22):
280 (120+160) – Andrey MAKUTSEVICH (96, Krasnaya Sloboda; 69,00) – 376,7 pkt.
243 (110+133) – Dmitriy OLECHNOVICH (96, Rechitsa; 68.85)
241 (108+133) – Nikita MEZIN (96, Borisov; 68,85)
236 (106+130) – Vladislav TYLCHUK (96, Pinsk; 68,90)
233 – 2 zawodników

77 kg (12):
286 (130+156) – Aleksandr CHERNOBAY (96, Krasnaya Sloboda; 76,60) – 361,2 pkt.
278 (127+151) – Vladislav ZARETSKIY (96, Vitebsk; 75,45)
272 (127+145) – Artyom GULETSKIY (96, Smorgon; 73,80)
265 (115+150) – Ruslan GRUSHKO (97, Mozyr; 76,05)
260 (120+140) – Denis PROTSENKO (97, Pinsk; 76,25)

85 kg (10):
306 (135+171) – Aleksandr KOVTIK (96, Mogilyov; 84,95) – 365,8 pkt.
279 (123+156) – Vladislav PANYSHEV (97, Borisov; 84,30)
276 (120+156) – Aleksey SHLYAKHTUNOV (96, Vitebsk; 84,50)
... 248 (117***+131) – Andrey ORLYONOK (99, Glubokoe; 82,70)

94 kg (8):
315 (145+170) – Aleksandr BOLSHAKOV (96, Vitebsk; 91,50) – 363,6 pkt.
295 (135+160) – Aleksandr DROZDOV (96, Mogilyov; 85,10)

+94 kg (7):
335 (155+180) – Richard KUROVSKIY (96, Grodno; 97,90) – 376,0 pkt.
280 (125+155) – Vladislav CHAKA (96, Mogilyov; 94,35)

Oryginalny protokół (pdf)

MD


 
Pokrewne linki
· Więcej o Z Białorusi
· Napisane przez Autor


Najczęściej czytany artykuł o Z Białorusi:
MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW – DZIEŃ IV


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Z Białorusi


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.



Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.12 sekund :: Zapytania do SQL: 50