Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   



*************************






GALERIE

santa90.jpg
santa90.jpg


polada1.jpg
polada1.jpg


adrian2017.jpg
adrian2017.jpg


adrian17~0.jpg
adrian17~0.jpg


santa69K.jpg
santa69K.jpg


arias1.jpg
arias1.jpg


arley3.jpg
arley3.jpg


arley2.jpg
arley2.jpg


ariel4.jpg
ariel4.jpg


kurs17.jpg
kurs17.jpg



ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: magda
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 3

Na stronie:
Gości: 362
Użytkowników: 0
Razem: 362

AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY




ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

Z Białorusi: WYSOKI POZIOM „PUCHARU BIAŁORUSI” !
Wysłano dnia 04-03-2013 o godz. 17:59:46 przez Autor

Z Białorusi
W dniach 27.02-02.03.br w Minsku (BLR) rozegrano „Puchar Białorusi” w podnoszeniu ciężarów. Podczas zawodów, w których wystąpiły ogółem 53 kobiety i 118 mężczyzn padły 3 rekordy Białorusi seniorów (*) i 1 juniorów U20 (**) a najlepsze wyniki uzyskali: Dina SAZANOVETS (90, Mogilyov; 72,05) – 259 (110 +149*) – 317,0 pkt., Elena CHICHKAN (93, Grodno; 57,60) – 215 (100+115) – 304,2 pkt., Anastasiya NOVIKOVA (81, Zhodino; 62,90) – 225 (95+125) – 299,3 pkt., Marina SHKERMAN- KOVA (90, Vitebsk; 67,65) – 233 (103+130) – 295,9 pkt. i Alyona LYAKHOVETS (95, Lelchitsy; 39,28) – 146 (66+80) – 289,9 pkt. wśród kobiet oraz Oleg KHUGAEV (93, Grodno; 84,70) – 376** (170+206) – 450,1 pkt., Andrey ARYAMNOV (88, Borisov; 112,45) – 421 (196+225) – 449,9 pkt., Vadim STRELTSOV (86, Mogilyov; 94,00) – 393 (175+218*) – 448,4 pkt., Aleksandr MAKARENKO (90, Vitebsk; 94,00) – 391 (176+215) – 446,1 pkt. i Andrey RYBAKOV (82, Mogilyov; 90,40) – 375 (175+200) – 435,2 pkt. wśród mężczyzn. Klasyfikację zespołową kobiet (80 pkt.) i mężczyzn (82 pkt.) wygrał rejon Witebski > WYNIKI  



Andrey ARYAMNOV (88, Borisov/BLR; 112,45) znów na ciężarowym pomoście !


Poniżej, najlepsze wyniki zawodów:

KOBIETY

48 kg (7):
158 (68+90*) – Yuliya RIPINSKAYA (94, Brest; 46,92) – 264,3 pkt.
146 (66+80) – Alyona LYAKHOVETS (95, Lelchitsy; 39,28) – 289,9 pkt.
126 (56+70) – Svetlana ANTONENKO (76, Mogilyov; 47,88)

53 kg (7):
151 (70+81) – Aleksandra TETYORKINA (99, Vitebsk; 52,30)
144 (64+80) – Ekaterina NOVIK (95, Mozyr; 52,18)
130 (56+74) – Svetlana OLESHKEVICH (95, Korelichi; 52,10)

58 kg (9):
215 (100+115) – Elena CHICHKAN (93, Grodno; 57,60) – 304,2 pkt.
188 (85+103) – Tatyana BULAVSKAYA (89, Zhodino; 57,42)
175 (83+92) – Irina MISHCHUK (90, Brest; 57,28)
150 (66+84) – Viktoriya MISHINA (90, Zhodino; 57,76)

63 kg (13):
225 (95+125) – Anastasiya NOVIKOVA (81, Zhodino; 62,90) – 299,3 pkt.
214 (97+117) – Lyudmila BRIL (91, Mogilyov; 62,60) – 285,6 pkt.
211 (93+118) – Anastasiya MIKHALENKO (95, Vitebsk; 62,40) – 282,2 pkt.
176 (74+102) – Lyda PANKOVA (97, Brest; 62,20)
175 (80+95) – Ekaterina GOLUSHKO (96, Korelichi; 61,70)
172 (77+95) – Darya CHERNETSOVA (93, Vitebsk; 62,05)

69 kg (9):
233 (103+130) – Marina SHKERMANKOVA (90, Vitebsk; 67,65) – 295,9 pkt.
225 (105+120) – Anna BATYUSHKO (81, Pinsk; 67,30) – 286,6 pkt.
208 (93+115) – Oksana ERMOLENKO (96, Mogilyov; 68,50)
190 (90+100) – Olga NIKITENKO (96, Khoyniki; 68,05)
189 (88+101) – Yuliya MITSKEVICH (96, Grodno; 65,90)
180 (80+100) – Natalya FEDOSENKO (93, Bobruysk; 67,25)

75 kg (4):
259 (110+149*) – Dina SAZANOVETS (90, Mogilyov; 72,05) – 317,0 pkt.
208 (90+118) – Darya NAUMOVA (95, Bpbruysk; 72,25)
195 (85+110) – Olga GENERALOVA (95, Vitebsk; 75,00)
158 (73+85) – Olga VASKO (95, Borisov; 69,50)

+75 kg (4):
270 (120+150) – Ekaterina SHKURATOVA (87, Minsk; 118,50) – 275,3 pkt.
230 (100+130) – Elena KOLOS (96, Lelchitsy; 105,40)
181 (78+103) – Ekaterina POLUYANSKAYA (95, Mozyr; 85,60)
157 (72+85) – Dina PILYUTIK (94, Brest; 99,80)


MĘŻCZYŹNI

56 kg (8):
215 (100+115) – Leonid ZUEV (96, Kostykovka; 55,94)
209 (97+112) – Aleksey BYCHENKOV (96, Bobruysk; 55,96)
208 (96+112) – Dmitriy LIPOVSKIY (86, Borisov; 55,60)

62 kg (9):
260 (120+140) – Stanislav CHADOVICH (92, Mogilyov; 61,80)
245 (110+135) – Evgeniy KOTOV (91, Pinsk; 61,85)
234 (100+134) – Aleksandr TRABO (94, Novopolotsk; 61,80)

69 kg (18):
300 (135+165) – Artyom SHAGOV (95, Kostyukovka; 68,95) – 403,8 pkt.
267 (122+145) – Artyom TIMERBAYEV (94, Grodno; 68,55)
263 (123+130) – Timur VYBORNYKH (92, Mozyr; 68,85)
261 (121+140) – German POLICHEYKO (93, Lida; 68,90)
260 – 2 zawodników

77 kg (19):
335 (155+180) – Vadim LIKHORAD (93, Grodno; 77,00) – 421,9 pkt.
330 (150+180) – Maksim MUDREVSKIY (94, Lelchitsy; 76,55) – 417,0 pkt.
305 (135+170) – Nikolay ERMOLOVICH (94, Bobruysk; 76,00)
293 (133+160) – Vladislav ZARETSKIY (96, Vitebsk; 76,60)
… x (145x+x) – Pyotr ASAYONOK (93, Mogilyov; 75,10)

85 kg (16):
376** (170+206) – Oleg KHUGAEV (93, Grodno; 84,70) – 450,1 pkt.
356 (161+195) – Pavel KHODASEVICH (93, Borisov; 84,60) – 426,4 pkt.
352 (157+195) – Aleksandr AKULOV (93, Novopolotsk; 84,90) – 420,9 pkt.
350 (155+195) – Sergey GARANIN (95, Vitebsk; 84,95) – 418,4 pkt.
347 (155+192) – Vladimir KRUTKO (88, Borisov; 84,80) – 415,2 pkt.
340 (150+190) – Dmitriy ZHUK (93, Pinsk; 84,95) – 406,4 pkt.
318 (142+176) – Rostislav KORNAEV (88, Brest; 84,25)
317 (147+170) – Vladimir YAKUTA (93, Brest; 83,05)

94 kg (21):
393 (175+218*) – Vadim STRELTSOV (86, Mogilyov; 94,00) – 448,4 pkt.
391 (176+215) – Aleksandr MAKARENKO (90, Vitebsk; 94,00) – 446,1 pkt.
375 (175+200) – Andrey RYBAKOV (82, Mogilyov; 90,40) – 435,2 pkt.
367 (162+205) – Aleksandr VENSKEL (93, Lida; 94,00) – 418,7 pkt.
345 (150+195) – Ilya FILIPOVICH (93, Vitebsk; 93,30)
335 (150+185) – Andrey YAKUSHEVICH (90, Brest; 90,90)

105 kg (19):
385 (178+207) – Dmitriy BUYNICH (86, Minsk; 104,70) – 421,2 pkt.
380 (170+200) – Anton MAZEYKO (90, Mozyr; 104,80) – 415,6pkt.
370 (170+200) – Oleg LOBAN (85, Bobruysk; 104,95) – 404,4 pkt.
361 (160+201) – Anatoliy TROSKO (93, Borisov; 104,20)
360 (165+195) – Dmitriy MIRONOVICH (93, Minsk; 101,70)
355 (165+190) – Nikolay POPOV (94, Vitebsk; 103,80)
345 (155+190) – Igor GARANIN (91, Vitebsk; 99,70)

+105 kg (8):
422 (190+232) – Evgeniy ZHERNOSEK (87, Vitebsk; 146,85) – 426,3 pkt.
421 (196+225) – Andrey ARYAMNOV (88, Borisov; 112,45) – 449,9 pkt.
405 (185+220) – Dmitriy VORNIK (88, Minsk; 124,65) – 421,1 pkt.
380 (175+205) – Aleksandr SHEBEKO (91, Mogilyov; 129,90)
373 (165+208) – Aleksey MZHACHIK (96, Pinsk; 116,40)
340 (150+190) – Vasiliy POTAPENKO (92, Minsk; 118,70)

* -  rekord Białorusi seniorów !
** - rekord Białorusi juniorów U20 !


Oryginalny protokół w j.rosyjskim (pdf)



 
Pokrewne linki
· Więcej o Z Białorusi
· Napisane przez Autor


Najczęściej czytany artykuł o Z Białorusi:
MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW – DZIEŃ IV


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Z Białorusi


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.



Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.04 sekund :: Zapytania do SQL: 50