Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   *************************


GALERIE

shr121.jpg
shr121.jpg


rai66.jpg
rai66.jpg


lukow.png
lukow.png


talib151.jpg
talib151.jpg


djangabaev17.jpg
djangabaev17.jpg


efremov17.jpg
efremov17.jpg


nabieva17.jpg
nabieva17.jpg


mgl3.jpg
mgl3.jpg


advance-happy-new-year-2018-gif.gif
advance-happy-new-ye ...


azimova91a.jpg
azimova91a.jpgONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: zembron
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 2

Na stronie:
Gości: 45
Użytkowników: 0
Razem: 45

AKTUALIZACJEDarmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY
ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

Z Bułgarii: SZOK W SOFII… KOLEJNY CIOS W BUŁGARSKIE CIĘŻARY !!!
Wysłano dnia 05-11-2011 o godz. 08:02:44 przez autor

Z Bułgarii Autor napisał "
Po tym jak Zarząd Międzynarodowej Federacji PC (IWF), na posiedzeniu w dn. 03.11.br wykluczył z udziału w MŚ w Paryżu 7 państw (m.in. Bułgarię), które pomimo wielokrotnych ostrzeżeń nie złożyły informacji dotyczących miejsc pobytu swoich zawodników i zawodniczek („whereabouts”), zgodnie z zasadami polityki antydopingowej IWF… Prezes Bułgarskiej Federacji Podnoszenia Ciężarów (BFVT) – Nedelcho Kolev został w trybie pilnym wezwany do Ministra Sportu – Svilena Neykova, celem złożenia wyjaśnień. Wkrótce potem Ministerstwo wydało stosowny komunikat, w którym czytamy m.in.: …”Wyrażamy głębokie zaniepokojenie z powodu swoistego „niedouczenia” i braku odpowiedzialności władz bułgarskich ciężarów, które pomimo odrodzenia się w bieżącym roku, w dalszym ciągu boryka się z różnego rodzaju problemami. Wobec braku naszej reprezentacji na MŚ w Paryżu, to kolejny cios w reputację tej dyscypliny sportu, który przez wiele lat przynosiła nam przecież tyle radości. Zdajemy sobie sprawę z okoliczności, w jakich tworzyła się nowa federacja bułgarskich ciężarów, jednakże to jej obowiązek by zapoznać się jak najszybciej z przepisami i wymogami światowej federacji, celem zapewnienia udziału Bułgarii w zawodach rangi IO, Mistrzostw Świata i Europy oraz uczynienia, co tylko możliwe, by choćby na polu dyplomatycznych działań doprowadzić do tych występów. Ministerstwo Sportu Republiki Bułgarii uczyni wszystko, co w jej mocy, by winni tego skandalu ponieśli zasłużoną karę…”. W Bułgarii pamięta się wciąż dopingowy skandal, do którego doszło tuż przez Igrzyskami Olimpijskimi w Pekinie, kiedy to na niedozwolonym wspomaganiu przyłapano aż 11 reprezentantów tego kraju. Wkrótce potem zawieszono działalność kadry narodowej seniorów i seniorek, natomiast IWF nałożyło na ówczesną, kierowaną przez Antona Kodzhabasheva – Bułgarską Federację PC, wysoką karę finansową (465.000 USD), którą uiszczono notabene ze środków Ministerstwa Sportu. Doskonale pamiętamy, co się dalej działo z bułgarską sztangą, kiedy to w pewnym momencie funkcjonowały nawet 3 niezależne federacje. Wielu miało nadzieję, że z czasem uda się wreszcie wszystko poukładać i bułgarskie ciężary znów zabłysną na międzynarodowej arenie… niestety, wszystko wskazuje na to, że jeszcze nie teraz !!!
"

 
Pokrewne linki
· Więcej o Z Bułgarii
· Napisane przez autor


Najczęściej czytany artykuł o Z Bułgarii:
MISTRZOSTWA BUŁGARII SENIORÓW I SENIOREK - I RUNDA


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Z Bułgarii


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.


Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować


Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.04 sekund :: Zapytania do SQL: 50