Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   



*************************






GALERIE

Turniej.jpg
Turniej.jpg


oderpokal2017photo3.jpg
oderpokal2017photo3. ...


mosquera131.jpg
mosquera131.jpg


hertlova100.jpg
hertlova100.jpg


polak124.jpg
polak124.jpg


orsag245a.jpg
orsag245a.jpg


niezyje.jpg
niezyje.jpg


ADEM.jpg
ADEM.jpg


sams17.jpg
sams17.jpg


vlad17a.jpg
vlad17a.jpg



ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: magda
Nowe dzisiaj: 2
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 3

Na stronie:
Gości: 310
Użytkowników: 2
Razem: 312
Teraz online:
01: crazyumka
02: marek_d


AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY




ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

PS Informuje: KALENDARZ IMPREZ 2007 ROKU W POLSCE !
Wysłano dnia 30-12-2006 o godz. 19:39:08 przez Autor

PS Informuje
Kolejny terminarz, tym razem 60 najważniejszych imprez podnoszenia ciężarów w Polsce,   uwzględniający również zawody spoza kalendarza PZPC. Zwracają uwagę zawody zaplanowane na dzień 28.04.2007r, które wezmą udział w internetowym, międzynarodowym, klubowego turnieju p.c.   „UESAKA e-mail 2007 International Club Tournament”. „Polska Sztanga” czeka na sygnały o kolejnych imprezach, zaplanowanych przez poszczególne OZPC w tym właśnie terminie... POLSKA 2007 !


Kalendarz najważniejszych imprez podnoszenia ciężarów w Polsce w 2007r:

styczeń  
13-14.01. Puchar Wyzwolenia Ciechanowa Ciechanów
  
luty  
17.02. Mistrzostwa OZPC 13-14 lat na technikę OZPC
24.02/03.03. Mistrzostwa OZPC Seniorek i Seniorów OZPC
  
marzec  
03-05.03. Grand Prix Juniorów do 17 lat Kosice (SVK)
09-10.03. Mistrzostwa Unii Europejskiej do lat 23 La Coruña (SPA)
10-11.03. I Runda DMP do ustalenia
24.03/31.03. Eliminacje do OOM OZPC
31.03-01.04. Mistrzostwa Polski Seniorów Ciechanów
  
kwiecień  
14-22.04. Mistrzostwa Europy Seniorek i Seniorów Strasburg (FRA)
21.04. Mistrzostwa OZPC Juniorek i Juniorów do 20 lat OZPC
28.04. Memoriał poświęcony działaczom LZS i LKS „Żuławy” Nowy Dwór Gdański
28.04. Mistrzostwa Śląska Juniorek i Juniorów do 20 lat do ustalenia

  
maj 
01.05-03.05. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Opole  
12.05. II Runda DMP do ustalenia
18-19.05. Turniej o Puchar Burmistrza Raszyna Raszyn
18-19.05. Eleiko Grand Prix Kobiet Bischofshofen (AUT)
19-20.05. Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów do 20 lat Terespol
26.05. Turniej Nadziei Olimpijskich  Gdańsk
26.05. Akademickie Mistrzostwa Polski Biała Podlaska
26.05. Mistrzostwa LZS i Szkół do 17 lat do ustalenia
  
czerwiec  
07-16.06. Mistrzostwa Świata Juniorek i Juniorów do 20 lat Praga (CZE)
09.06. I Memoriał Mieczysława Nowaka i Turniej o Puchar Żuław Nowy Dwór Gdański
14-17.06. Promotion Cup Verona (ITA)
16.06. Memoriał im. Czesława Białasa Szopienice
23.06. II Międzynarodowy Turniej o Puchar Zamku Malbork Malbork
23.06. Turniej IWF Juniorek i Juniorów do 18 lat im. Eugeniusza Bryzka  Siedlce
29.06-03.07. Turniej Międzynarodowy na Sycylii Palermo
30.06. Mistrzostwa Polski Kobiet i Mistrzostwa Polski Kobiet do 23 lat (kobiety) Glinojeck
30.06-01.07. Uniwersytecki Mistrzostwa Świata Lima (PER)
  
lipiec    
06-07.07. Puchar Bałtyku Gdynia
08.07. Turniej Braci Rutkowskich Srokowo
  
sierpień    
19.08-26.09. Mistrzostwa Europy Juniorek i Juniorów do 17 lat Pavia (ITA)
26.08-03.09. XI Igrzyska LZS do ustalenia
  
wrzesień    
01-02.09. III Runda DMP 
01-02.09. Puchar Słowacji Trencin (SVK)
01-02.09. III Memoriał R. Rysztowskiego Bartoszyce
08-09.09. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików do 16 lat Makroregiony
15-24.09. Mistrzostwa Świata Seniorek Seniorów Chiang Mai (THA)
29.09. Mistrzostwa OZPC do 23 lat OZPC
29-30.09. IV Runda DMP 
  
październik
06-07.10. Puchar CEFTY Juniorek i Juniorów do 18 lat do ustalenia   
07.10. Puchar Polski Mężczyzn Otwock
07-14.10. Mistrzostwa Europy Juniorek i Juniorów do 20 lat Santa Cruz (SPA)
13-14.10. Mistrzostwa Zrzeszenia LZS do 20 lat i Złota Sztanga do ustalenia
13-14.10. Memoriał T.Iwańca Police
20.10. Puchar Polski Kobiet Zakliczyn
26.10. Mistrzostwa OZPC Juniorek i Juniorów do 17 lat OZPC
27-28.10. Mistrzostwa Polski do 23 lat (mężczyźni) Opole
  
listopad    
03-04.11. Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów do 17 lat Mrocza
10.11. Memoriał im. W. Malaka Gdańsk
11.11. Turniej Święta Niepodległości  Chorzów
17.11. Memoriał im. A. Matusiaka Ciechanów
24.11. XXV Bursztynowa Sztanga Nowy Dwór Gdański
 Turniej Międzynarodowy o Puchar Burmistrza Polic Police
 Memoriał im. K. Becka Bydgoszcz
  
grudzień
01.12. Turniej Barbórkowy Łaziska
08.12. Puchar Prezydenta Gdańska Gdańsk  
 V Memoriał im. J. Gutowskiego Warszawa
 Memoriał im. R. Baury Ostrów Wlkp.
 XXIV Międzynarodowe Mistrzostwa Gorlic Gorlice
  
Przygotował: Marek Drzewowski

 
Pokrewne linki
· Więcej o PS Informuje
· Napisane przez Autor


Najczęściej czytany artykuł o PS Informuje:
BOGDAN COFALIK - SZTANGISTA, KAPŁAN, MISJONARZ !


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 3
Głosów: 2


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

PS Informuje


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.



Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.04 sekund :: Zapytania do SQL: 50