Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   



*************************






GALERIE

Turniej.jpg
Turniej.jpg


oderpokal2017photo3.jpg
oderpokal2017photo3. ...


mosquera131.jpg
mosquera131.jpg


hertlova100.jpg
hertlova100.jpg


polak124.jpg
polak124.jpg


orsag245a.jpg
orsag245a.jpg


niezyje.jpg
niezyje.jpg


ADEM.jpg
ADEM.jpg


sams17.jpg
sams17.jpg


vlad17a.jpg
vlad17a.jpg



ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: crazyumka
Nowe dzisiaj: 1
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 2

Na stronie:
Gości: 308
Użytkowników: 2
Razem: 310
Teraz online:
01: crazyumka
02: marek_d


AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY




ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

Z Kraju: MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 17 - DZIEŃ III
Wysłano dnia 05-11-2006 o godz. 10:44:58 przez Autor

Z Kraju
W Siedlcach zakończył się III dzień „Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorek do lat 17”, w których wystąpiło ogólem 59 zawodniczek i 110 zawodników. W ostatnim dniu zawodów tytuły mistrzowskie wywalczyli - 69 kg: Marcela URDA (89, WLKS Siedlce; 64,7) - 156 (70+86), +69 kg: Sandra SPYRA (89, GKS Andaluzja Piekary Śląskie; 94,5) - 168 (78+90), 85 kg: Arkadiusz MICHALSKI (90, Górnik Polkowice; 84,8) – 285 (125+160), 94 kg. Adrian ZIELIŃSKI (89, Tarpan Mrocza; 85,9) - 316 (140+176), który ustanowił także jedyny podczas tych mistrzostw rekord Polski do lat 17 oraz w kat.+94 kg: Grzegorz CHOCIANOWSKI (90, UKS MOSiR Zielona Góra; 94,5) - 290 (135+155)  PEŁNE WYNIKI III DNIA !


Poniżej, pełne wyniki III dnia MP U17:

JUNIORKI

69 kg (8 zawodniczek):
156 (70+86) - URDA Marcela (1989, WLKS Siedlce; 64,7)
140 (61+79) - CICHOWSKA Elwira (1989, Talent Wrocław; 65,0)
126 (55+71) - CELIŃSKA Ewa (1989, AZS-AWF Biała Podl.; 64,4)
126 (59+67) - WALDON Natalia (1989, CWSPC Zawisza B.; 65,3)
123 (53+70) - FORMELLA Iwona (1989, Tarpan Mrocza; 66,5)
120 (55+65) - MARCINOWSKA Katarzyna (1991, Heros Srokowo; 64,6)
102 (43+59) - PIOTROWSKA Joanna (1990, Promień Opalenica; 63,1)
102 (46+56) - BORYCHOWSKA Sylwia (1990, WLKS Siedlce; 65,1)

+69 kg (9)
168 (78+90) - SPYRA Sandra (1989, Andaluzja Piekary Śl.; 94,5)
136 (58+78) - KRUZEL Justyna (1989, WLKS Siedlce; 76,4)
116 (51+65) - PIOTROWSKA Małgorzata (1989, Atleta Gdańsk; 76,3)
111 (48+63) - KRZESICKA Ewelina (1989, Wisła Puławy; 75,3)
110 (50+60) - SEKUŁA Sylwia (1989, LKS Piwniczna; 87,7)
103 (48+55) - MIĄSKO Małgorzata (1990, AKS Myślibórz; 76,6)
82 (36+46) - KALETA Małgorzata (1990, WLKS Siedlce; 90,1)
x (x+69) - GOŁĘBIEWSKA Ewa (1989, CLKS Mazovia Ciech.; 87,1) - spaliła rwanie na 55 kg !
x (x+65) - KRAUZE Maria (1991, Tarpan Mrocza; 69,2) - spaliła rwanie na 52 kg !

JUNIORZY

85 kg (10):
285 (125+160) - MICHALSKI Arkadiusz (1990, Górnik Polkowice; 84,8)
267 (118+149) - KORNACKI Jakub (1990, LKS Dobryszyce; 83,7)
266 (120+146) - FURMANIUK Grzegorz (1989, LUKS Gryf Bujny; 81,4)
266 (120+146) - WIELEBSKI Tomasz (1990, Promień Opalenica; 84,7)
261 (115+146) - KOSZAŁKA Paweł (1990, Budowlani Opole; 78,6)
237 (104+133) - ŚLESICKI Adrian (1989, Start Maków Maz.; 77,2)
234 (101+133) - RUTKOWSKI Arkadiusz (1989, HKS Szopienice; 81,3)
220 (100+120) - WACHOWIAK Wojciech (1989, CWSPC Zawisza B.; 83,2)
215 (95+120) - ŚMIESZKOWICZ Andrzej (1989, LKS Dobryszyce; 78,4)
215 (95+120) - DZIEWULSKI Paweł (1989, WLKS Siedlce; 79,5)

94 kg (12):
316 (140+176*) - ZIELIŃSKI Adrian (1989, Tarpan Mrocza; 85,9)
281 (121+160) - WIEJAK Kacper (1990, Wisła Puławy; 91,6)
264 (120+144) - SIÓDMIAK Łukasz (1989, CWSPC Zawisza B.; 89,4)
249 (112+137) - GÓRECKI Hubert (1989, CLKS Mazovia Ciech.; 91,7)
225 (100+125) - BULAK Łukasz (1990, LKS Znicz Biłgoraj; 86,3)
224 (102+122) - SOBOLEWSKI Maciej (1989, WLKS Siedlce; 85,1)
222 (102+120) - BULERA Krzysztof (1990, CWSPC Zawisza B.; 92,7)
211 (90+121) - LEŚNIEWSKI Rafał (1989, LUKS Gryf Bujny; 93,1)
210 (95+115) - BRZĘCKI Krzysztof (1989, Start Maków Maz.; 90,5)
201 (90+111) - KOCHAŃSKI Martin (1991, Horyzont Mełno; 93,7)
200 (90+110) - JANUS Łukasz (1989, LKS Dobryszyce; 90,3)
x (x+-) - SAMELUK Paweł (1989, AKS Koszalin; 90,9) - spalił rwanie na 85 kg, nie przystąpił do podrzutu !

+94 kg (13):
290 (135+155) - CHOCIANOWSKI Grzegorz (1989, UKS MOSiR Z.G.; 94,5)
251 (110+141) - EKERT Krzysztof (1990, Start Grudziądz; 103,6)
243 (111+132) - BARTOSIEWICZ Mariusz (1990, Start Maków M.; 117,7)
241 (110+131) - MASIUK Daniel (1989, MULKS Terespol; 110,9)
236 (106+130) - MIELCZAREK Adrian (1989, LUKS Gryf Bujny; 94,2)
235 (105+130) - KRÓLIKOWSKI Adrian (1989, CWSPC Zawisza B.; 117,2)
233 (108+125) - WYSOCKI Jakub (1989, WLKS Siedlce; 103,7)
226 (100+126) - KLICKI Krzysztof (1990, CLKS Mazovia Ciech.; 131,2)
224 (104+120) - JARZĘBSKI Dawid (1990, Nadwiślanin Kwidzyn; 100,8)
212 (93+119) - TOMCZAK Bartosz (1989, ULKS-71 Łódź; 98,8)
205 (90+115) - JOBDA Artur (1990, OKS Start Otwock; 122,4)
197 (85+112) - ROLA Jakub (1989, KS Raszyn; 94,2)
x (x+155) - MARCZAK Józef (1990, LKS Znicz Biłgoraj; 114,8) - spalił rwanie na 125 kg !

* - rekord Polski juniorów do lat 17 !


Końcowa klasyfikacja klubowa juniorek (24 kluby):
58 - WLKS Siedlce
53 - CLKS Mazovia Ciechanów
32 - Talent Wrocław
25 - Promień Opalenica
22 - Tarpan Mrocza
17 - Heros Srokowo
17 - GKS Andaluzja Piekary Śląskie
15 - ULKS-71 Łódź
14 - Wisła Puławy
14 - MKS Atleta Gdańsk
13 - AZS-AWF Biała Podlaska
12 - HKS Szopienice
11 - AKS Myślibórz
10 - MULKS Terespol
10 - CWSPC Zawisza Bydgoszcz
8 - LKS Pogórze Gorlice
8 - LUKS Petrykozy
7 - Rzemieślnik Malbork
7 - Orzeł Ciężkowice
6 - LKS Piwniczna
4 - Promień Police
3 - Lechia Sędziszów Małpolski
2 - Grom Więcbork
2 - WKS Śląsk Wrocław

Końcowa klasyfikacja klubowa juniorów (40 klubów):
60 - Tarpan Mrocza
34 - CWSPC Zawisza Bydgoszcz
29 - LSSS Start Maków Mazowiecki
28 - KS Budowlani Opole
28 - LKS Dobryszyce
27 - CLKS Mazovia Ciechanów
24 - MULKS Terespol
23 - WLKS Siedlce
18 - WKS Flota "Bat Forum" Gdynia
17 - HKS Szopienice
17 - LUKS Gryf Bujny
16 - Górnik Polkowice
13 - LKS Znicz Biłgoraj
12 - SKS Start Grudziądz
12 - UKS MOSiR Zielona Góra
11 - AKS Myślibórz
11 - UMLKS Radomsko
10 - MKS Unia Hrubieszów
10 - Zapora Żychlin
10 - Siła Bartoszyce
10 - Promień Opalenica
10 - Wisła Puławy
8 - TS Hejnał Kęty
8 - LKS Myszków
7 - WKS Śląsk Wrocław
7 - Lechia Sędziszów Małopolski
7 - KS Raszyn
6 - Promień Police
6 - KS HARTMET Stal Ostrów Wielkopolski
5 - Ruch Chorzów
5 - MOS Opole
5 - MKS Atleta Gdańsk
3 - AZS-AWF Biała Podlaska
2 - LKS Pogórze Gorlice
2 - Talent Wrocław
2 - Heros Srokowo
2 - Horyzont Mełno
2 - Nadwiślanin Kwidzyn
2 - ULKS-71 Łódź
2 - OKS Start Otwock

Końcowa klasyfikacja województw (ogółem juniorzy i juniorki):
199 - Mazowieckie
142 - Kujawsko-pomorskie
104 - Lubelskie
91 - Łódzkie
59 - Dolnośląskie
59 - Śląskie
42 - Małopolskie
41 - Wielkopolskie
33 - Opolskie
32 - Zachodniopomorskie
29 - Pomorskie
29 - Warmińsko-mazurskie
12 - Lubuskie
10 - Podkarpackie

Końcowa klasyfikacja medalowa (ogółem za dwubój):
3-3-0  Tarpan Mrocza
2-2-1  WLKS Siedlce
2-0-0  HKS Szopienice
1-2-0  Talent Wrocław
1-1-1  CLKS Mazovia Ciechanów
1-1-0  KS Budowlani Opole
1-0-0  Heros Srokowo
1-0-0  WKS Flota "Bat Forum" Gdynia
1-0-0  Górnik Polkowice
1-0-0  GKS Andaluzja Piekary Śląskie
1-0-0  UKS MOSiR Zielona Góra
0-1-1  LKS Dobryszyce
0-1-0  MKS Unia Hrubieszów
0-1-0  Zapora Żychlin
0-1-0  MULKS Terespol
0-1-0  Wisła Puławy
0-1-0  Start Grudziądz
0-0-2  LSSS Start Maków Mazowiecki
0-0-1  TS Hejnał Kęty
0-0-1  ULKS-71 Łódź
0-0-1  LKS Pogórze Gorlice
0-0-1  LKS Myszków
0-0-1  LUKS Petrykozy
0-0-1  Promień Opalenica
0-0-1  LUKS Gryf Bujny
0-0-1  AZS-AWF Biała Podlaska
0-0-1  MKS Atleta Gdańsk
0-0-1  CWSPC Zawisza Bydgoszcz

Wyniki z Siedlec dzięki uprzejmości: Małgorzaty TROCHIMIAK, Anety PARZYCHOWSKIEJ i Małgorzaty KRZEWSKIEJ. Dziękujemy !

Opracował: Marek Drzewowski

 
Pokrewne linki
· Więcej o Z Kraju
· Napisane przez Autor


Najczęściej czytany artykuł o Z Kraju:
MARIUSZ JĘDRA DOPIĄŁ FORMALNOŚCI… !


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 4.28
Głosów: 7


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Z Kraju


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.


Re: MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 17 - DZIEŃ III (Wynik: 1)
przez melepeta dnia 05-11-2006 o godz. 16:34:06
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
BRAWO KRZYSIU trzymalem kciuki ak dalej trzymaj pozdrawiam ;)


[ Odpowiedz na to ]



Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.06 sekund :: Zapytania do SQL: 59