Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   



*************************






GALERIE

shr121.jpg
shr121.jpg


rai66.jpg
rai66.jpg


lukow.png
lukow.png


talib151.jpg
talib151.jpg


djangabaev17.jpg
djangabaev17.jpg


efremov17.jpg
efremov17.jpg


nabieva17.jpg
nabieva17.jpg


mgl3.jpg
mgl3.jpg


advance-happy-new-year-2018-gif.gif
advance-happy-new-ye ...


azimova91a.jpg
azimova91a.jpg



ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: zembron
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 2

Na stronie:
Gości: 87
Użytkowników: 0
Razem: 87

AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY




ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

Z Kraju: MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 17 - DZIEŃ II
Wysłano dnia 04-11-2006 o godz. 11:14:59 przez autor

Z Kraju Autor napisał "
W Siedlcach zakończył się II dzień „Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorek do lat 17”. Złote medale zdobyli, juniorki - kat.53 kg: Patrycja KOWALCZYK (89, HKS Szopienice; 52,6) - 133 (58+75), kat.58 kg: Katarzyna BRULEWICZ (89, CLKS Mazovia Ciechanów; 57,0) - 148 (65+83) i w kat.63 kg: Joanna GRYCZKA (89, WLKS Siedlce; 61,7) - 151 (67+84), juniorzy - kat.62 kg: Krzysztof ZWARYCZ (90, WKS Flota „Bat Forum” Gdynia; 61,5) – 222 (99+123), kat.69 kg: Tomasz ROSOŁ (89, Budowlani Opole; 66,3) - 260 (115+145) i w kat.77 kg: Tomasz ZIELIŃSKI (90, Tarpan Mrocza; 75,8) - 266 (125+141)  PEŁNE WYNIKI II DNIA !



Krzysztof ZWARYCZ
(90, WKS Flota "Bat Forum" Gdynia)
- Mistrz Polski Juniorów do lat 17 w kat.62 kg.
Na zdjęciu, podczas próby na 117 kg w podrzucie.


Poniżej, pełne wyniki II dnia MP U17:

JUNIORKI

53 kg (10 zawodniczek):
133 (58+75) - KOWALCZYK Patrycja (1989, HKS Szopienice; 52,6)
130 (55+75) - PAWŁOWSKA Katarzyna (1991, MULKS Terespol; 52,5)
124 (57+67) - GRABARCZYK Katarzyna (1991, LUKS Petrykozy; 52,2)
119 (54+65) - GNIADEK Danuta (1989, LUKS Orzeł Ciężkowice; 53,0)
116 (52+64) - ZADACH Joanna (1989, MKS Atleta Gdańsk; 50,7)
111 (50+61) - BEDNARCZYK Sandra (1989, Andaluzja Piekary Śl.; 51,8)
109 (50+59) - WEJMAN Sylwia (1991, Promień Opalenica; 52,8)
97 (47+50) - KOSAKOWSKA Renata (1991, CLKS Mazovia Ciech.; 51,9)
93 (38+55) - KOZIEŁ Marlena (1991, MGLKS Grom Więcbork; 52,0)
74 (34+40) - WRÓBLEWSKA Ewelina (1991, CLKS Mazovia Ciech.; 50,1)

58 kg (10):
148 (65+83) - BRULEWICZ Katarzyna (1989, CLKS Mazovia Ciech.; 57,0)
146 (67+79) - TALARSKA Magdalena (1989, WLKS Siedlce; 57,3)
120 (53+67) - PRZYBYLSKA Martyna (1990, CLKS Mazovia Ciech.; 53,3)
111 (50+61) - RUTKOWSKA Nina (1990, Wisła Puławy; 55,2)
103 (43+60) - WAWRZYCKA Justyna (1989, AKS  Myślibórz; 57,3)
102 (45+57) - KRASZEWSKA Nina (1991, CLKS Mazovia Ciech.; 55,8)
93 (37+56) - CICHA Magdalena (1991, Promień Opalenica; 57,0)
90 (39+51) - STEC Anna (1991, Lechia Sędziszów Młp.; 54,3)
87 (40+47) - CHODOR Daria (1990, WLKS Śląsk Wrocław; 54,2)
x (35+x) - WOZOWICZ Dorota (1991, Lechia Sędziszów Młp.; 53,1) - spaliła podrzut na 45 kg !

63 kg (8):
151 (67+84) - GRYCZKA Joanna (1989, WLKS Siedlce; 61,7)
147 (66+81) - BRYL Ewelina (1990, CLKS Mazovia Ciech.; 59,3)
136 (61+75) - DROBNIK Aneta (1989, Promień Opalenica; 61,3)
128 (56+72) - ROKICKA Marta (1990, ULKS"71" Łódż; 60,2)
126 (58+68) - NAJDOWSKA Iga (1990, Tarpan Mrocza; 62,8 )
106 (45+61) - SŁABA Natalia (1990, Promień Opalenica; 62,0)
92 (40+52) - SZULCZEWSKA Amanda (1991, MKS Promień Police; 61,0)
77 (37+40) - ADELMAN Magdalena (1991, CWSPC Zawisza Bydg.; 61,2)

JUNIORZY

62 kg (17):
222 (99+123) - ZWARYCZ Krzysztof (1990, WKS Flota "BF" Gd.; 61,5)
219 (96+123) - MARCZAK Michał (1989, Zapora Żychlin; 60,4)
212 (96+116) - ROK Paweł (1989, LKS Myszków; 61,1)
204 (91+113) - KRAJEWSKI Jarosław (1989, CWSPC Zawisza Bydg.; 61,5)
198 (90+108) - ANDRZEJAK Kamil (1991, WKS Śląsk Wrocław; 61,3)
196 (90+106) - WIADERNY Łukasz (1989, KS Raszyn; 61,5)
194 (85+109) - KUPIS Przemysław (1991, LSSS Start Maków Maz.; 61,5)
190 (85+105) - SEROCZYŃSKI Damian (1990, MULKS Terespol; 61,3)
190 (85+105) - TROJAN Paweł (1990, Lechia Sędziszów Młp; 61,4)
184 (79+105) - ZUCHOWSKI Mikołaj (1989, KS Stal Ostrów Wlkp; 62,0)
183 (80+103) - ZALEWSKI Tomasz (1989, LSSS Start Maków Maz.; 61,7)
180 (80+100) - KURKUS Przemysław (1990, WLKS Siedlce; 62,0)
178 (80+98) - CZESZUN Michał (1989, WKS Śląsk Wrocław; 60,8)
178 (83+95) - JURECKI Paweł (1991, Tarpan Mrocza; 61,5)
176 (81+95) - SYNOWIEC Krzysztof (1991, Górnik Polkowice; 61,2)
170 (75+95) - PRÓBA Dawid (1990, HKS Szopienice; 60,9)
165 (75+90) - ZIĘTEK Artur (1990, AKS Myślibórz; 60,3)

69 kg (16):
260 (115+145) - ROSOŁ Tomasz (1989, Budowlani Opole; 66,3)
250 (111+138) - NURKIEWICZ Adam (1989, Tarpan Mrocza; 68,6)
249 (112+137) - PEPŁOWSKI Grzegorz (1989, Start Maków Maz.; 68,3)
233 (105+128) - ŻURAWSKI Marcin (1990, AKS Myślibórz; 67,3)
229 (102+127) - SAMP Bartosz (1990, WKS Flota "BF" Gdynia; 68,0)
225 (105+120) - LUBIŃSKI Grzegorz (1989, CLKS Mazovia Ciech.; 67,9)
215 (92+123) - MARCINKOWSKI Arkadiusz (1989, Stal Ostrów Wlkp; 66,7)
215 (97+118) - WASIUN Paweł (1990, MKS Promień Police; 68,8)
208 (90+118) - INGLOT Damian (1989, Górnik Polkowice; 68,5)
207 (95+112) - MIZERA Piotr (1990, LKS Dobryszyce; 66,6)
190 (85+105) - PIWNIUK Bartłomiej (1990, MULKS Terespol; 68,1)
190 (85+105) - PRZYBYLAK Hubert (1991, UKS Talent Wrocław; 68,7)
189 (87+102) - SZYMIK Paweł (1990, Górnik Polkowice; 64,9)
188 (88+100) - ŁUKASZUK Mateusz (1990, AZS-AWF Biała Podl.; 68,8)
180 (80+100) - KUNC Paweł (1991, MULKS Terespol; 68,4)
173 (78+95) - JANUŚ Krzysztof (1990, Lechia Sędziszów; 69,0)

77 kg (15):
266 (125+141) - ZIELIŃSKI Tomasz (1990, Tarpan Mrocza; 75,8)
260 (120+140) - SEROCZYŃSKI Patryk (1989, Budowlani Opole; 76,7)
250 (112+138) - DŁUŻNIEWSKI Sebastian (1989, WLKS Siedlce; 76,9)
242 (105+137) - SIEBIELEC Tomasz (1990, LKS Znicz Biłgoraj; 75,1)
240 (105+135) - KOWALSKI Arkadiusz (1989, LKS Siła Bartoszyce; 74,4)
231 (105+126) - BOBKOWSKI Kacper (1989, MKS Atleta Gdańsk; 76,6)
226 (100+126) - BROŚ Rafał (1989, UMLKS Radomsko; 71,5)
216 (95+121) - MAŁECKI Sebastian (1990, Promień Opalenica; 75,6)
210 (95+115) - CHYŁA Bartosz (1990, SKS Start Grudziądz; 72,5)
210 (95+115) - MARCINOWSKI Tomasz (1989, Heros Srokowo; 75,4)
198 (88+110) - REMISZEWSKI Tomasz (1991, AKS Myślibórz; 74,4)
195 (90+105) - LEWANDOWSKI Paweł (1990, CLKS Mazovia Ciech.; 72,6)
190 (81+109) - SARNOWSKI Radosław (1989, CLKS Mazovia Ciech.; 72,1)
183 (80+103) - URBAN Konrad (89, Lechia Sędziszów Młp.; 75,5)
x (x+-) - PIETRZAK Jacek (1989, UKS Impuls Warszawa; 75,0) - spalił rwanie na 70 i 75 kg, nie przystapił do podrzutu !


Klasyfikacja klubowa juniorek po V kategoriach wagowych:
53 - CLKS Mazovia Ciechanów
29 - WLKS Siedlce
22 - Talent Wrocław
21 - Promień Opalenica
16 - Tarpan Mrocza
15 - ULKS-71 Łódź
12 - Heros Srokowo
12 - HKS Szopienice
10 - MULKS Terespol
8 - LKS Pogórze Gorlice
8 - LUKS Petrykozy
7 - Rzemieślnik Malbork
7 - Orzeł Ciężkowice
7 - Wisła Puławy
6 - MKS Atleta Gdańsk
6 - AKS Myślibórz
5 - AZS-AWF Biała Podlaska
5 - GKS Andaluzja Piekary Śląskie
4 - Promień Police
3 - Lechia Sędziszów Małpolski
3 - CWSPC Zawisza Bydgoszcz
2 - Grom Więcbork
2 - WKS Śląsk Wrocław

Klasyfikacja klubowa juniorów po V kategoriach wagowych:
48 - Tarpan Mrocza
22 - KS Budowlani Opole
18 - WKS Flota "Bat Forum" Gdynia
17 - MULKS Terespol
17 - CLKS Mazovia Ciechanów
14 - CWSPC Zawisza Bydgoszcz
14 - LKS Dobryszyce
14 - LSSS Start Maków Mazowiecki
13 - HKS Szopienice
12 - WLKS Siedlce
11 - AKS Myślibórz
11 - UMLKS Radomsko
10 - MKS Unia Hrubieszów
10 - Zapora Żychlin
10 - Siła Bartoszyce
8 - TS Hejnał Kęty
8 - LKS Myszków
7 - WKS Śląsk Wrocław
7 - LKS Znicz Biłgoraj
7 - Lechia Sędziszów Małopolski
6 - Promień Police
6 - KS HARTMET Stal Ostrów Wielkopolski
5 - Ruch Chorzów
5 - MOS Opole
5 - KS Raszyn
5 - MKS Atleta Gdańsk
4 - Górnik Polkowice
3 - Promień Opalenica
2 - LKS Pogórze Gorlice
2 - Talent Wrocław
2 - Heros Srokowo
2 - SKS Start Grudziądz
1 - AZS-AWF Biała Podlaska

Klasyfikacja medalowa po X kat. wag. (ogółem CH i DZ za "dwubój"):
2-3-0  Tarpan Mrocza
2-0-0  HKS Szopienice
1-1-1  CLKS Mazovia Ciechanów
1-1-1  WLKS Siedlce
1-1-0  Talent Wrocław
1-1-0  KS Budowlani Opole
1-0-0  Heros Srokowo
1-0-0  WKS Flota "Bat Forum" Gdynia
0-1-0  MKS Unia Hrubieszów
0-1-0  Zapora Żychlin
0-1-0  MULKS Terespol
0-0-1  TS Hejnał Kęty
0-0-1  ULKS-71 Łódź
0-0-1  LKS Dobryszyce
0-0-1  LKS Pogórze Gorlice
0-0-1  LKS Myszków
0-0-1  LUKS Petrykozy
0-0-1  LSSS Start Maków Mazowiecki
0-0-1  Promień Opalenica

Wyniki z Siedlec dzięki uprzejmości: Małgorzaty TROCHIMIAK, Anety PARZYCHOWSKIEJ i Małgorzaty KRZEWSKIEJ. Dziękujemy !

Opracował: Marek Drzewowski
"

 
Pokrewne linki
· Więcej o Z Kraju
· Napisane przez autor


Najczęściej czytany artykuł o Z Kraju:
MARIUSZ JĘDRA DOPIĄŁ FORMALNOŚCI… !


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 5
Głosów: 5


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Z Kraju


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.


Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować

Re: MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 17 - DZIEŃ II (Wynik: 1)
przez siodi dnia 09-11-2006 o godz. 08:22:01
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Wielkie pozdro dla Michała Krzycha i Jarka. Gratulacje panowie oby tak dalej.Mam nadzieje ze na OOM sie spotkamy ELO



Re: MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 17 - DZIEŃ II (Wynik: 1)
przez wiedzmin dnia 04-11-2006 o godz. 12:07:02
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Jak to w końcu jest ?? Michał Marczak na Złotej Sztandze i na Pucharze Cefty startował jako Mazowia Ciechanów. Teraz jako Zapora Zychlin ??? W związku z tym mam pytanie, czy przepis PZPC o zmianie barw klubowych ma jakąś wartość...?
P.S.Jeśli dobrze pamiętam to zmiany mogą następować w lutym i w sierpniu?



Re: MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOR�W DO LAT 17 - DZIEŃ II (Wynik: 1)
przez Cwirkov dnia 04-11-2006 o godz. 14:40:25
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Gratulacje dla Patrycji !! !! !! : )))))))))))))))))))))))))))





Re: MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 17 - DZIEŃ II (Wynik: 1)
przez marek_d dnia 04-11-2006 o godz. 21:20:36
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
APEL !!!!

Zwracam się z uprzejmą prośbę o nadsyłanie zdjęć z MP do lat 17 z Siedlec. Jezeli ktokolwiek robił jakieś fotki na MP i nadają się one na stronę prosimy o ich nadsyłanie na adres baleno@poczta.onet.pl !!!




Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.07 sekund :: Zapytania do SQL: 88